Отзывы пользователей

 • #19057087
  Уже купил
  Крутая AndroidTV приставкаю
 • #19046321
  Уже купил
  Работает все как положено, не тормозит как Nexus Player, пульт приличный, не стыдно в руки людям давать (опять таки не так как у Nexus'а) :)
 • #19026385
  Уже купил
  зручно для порівняння води з різних джерел
 • #19007058
  Уже купил
  Дуже класна штука на подарунок. Мене дуже радує постійно дивитись на неї і згадувати кожну країну, в якій була
 • #18983104
  Уже купил
  удобный экспресс-тест
 • #18983034
  Уже купил
  Отличная ручка по эргономике, идеальная по внешнему виду, прекрасно пишет.
  Деньги потрачены не зря, хороший подарок для себя.
 • #18981291
  Уже купил
  Замовив в Розетці в п"ятницю, а в суботу вже доставили Новою поштою за 300 км від Києва. Черговий плюс від мене Розетці.
  Якщо у вас не смарт-ТВ - рекомендую. Шикарний девайс. В мене немає з чим порівнювати, але я брав його для перегляду ефірного ТБ і Мі3 з цим впорався без будь яких проблем. Ну і можна сказати в мене тепер є планшет на 42 дюйми )))
  Куча переваг, серед яких швидкий Android TV з можливістю оновлення; автоматично і легко налаштовується з пристроїв, на яких підключений гугл-аккаунт; українська мова; зручний пульт керування з мікрофоном, який працює через блютуз; можливість ставити з флешки сторонні АПК-файли, яких немає в маркеті; можна робити флешку внутрішньою пам"яттю приставки; підключати різні ЮСБ-пристрої (один ЮСБ легко перетвоюється в декілька за допомогою хаба). В мене підключена мишка, але я нею користуюсь тільки в браузері. Інше легко керується з пульта. Можна також поставити програму на андроїд-телефон і керувати приставкою з нього (зручно набирати з телефона тексти, якщо наприклад потрібно вводити логіни/паролі тощо). Відсутність лан-порта мене не злякала. Хороший роутер + швидкий інтернет і проблем немає. Хоча у мене зараз лише 20Мбіт, навіть при моїй невеликій швидкості все працює (роутер і приставка в прямій видимості на відстані 4-5 м). Єдине що спочатку треба витратити час, щоб грамотно налаштувати приставку (у мене на це пішло 2 ночі (вдень працюю)).
  P.S. Кабельне телебачення через день після покупки MiBox3 відключив.
 • #18979359
  Уже купил
  Купили ребенку, очень удобно пить, ребенок не проливает воду.

Гаджеты и подарки