Перфоратор Зенит ЗП-950

Код товара: 217094
Сортировка По дате

Отзывы покупателей 72

Рекомендую!!!
Достоинства: Все супер!!! Иногда думаю что он перегреется и навернется (были моменты что долго и беспрерывно сверлил) , но работает на бетоне отлично.
Недостатки: Грех вообще писать недостатки за такую цену.
Достатньо непоганий перф, відпрацював на будівництві цілий сезон, поки живий.
З недоліків:
слабенький удар, але при такій вазі і розмірах вимагати більшого нерозумно
Зламалася дотаткова рукоятка, вона просто тріснула при зажимі
Ну і як вже писали, додатковий патрон отдразу в смітник, зубила на один робочий день, бури ще живі

За такі гроші непоганий варіант
Достоинства: Недорогий
Недостатки: Удар звісно слабуватий
Хороший агрегат за такие деньги,как дрель не пользую, для таких целей отдельно дрель существует.
Достоинства: Легкий удобный ,мощности хватает и регулятор оборотов очень в подспорье.
Недостатки: Быстро украли.,буду новый заказывать.
Достойний апврат за такі гроші. Використовую 8 місяців. В мене з домашніми задачами він справляється на 100%.
В якості перфоратора працює відмінно, єдине треба хороші бури, з поганими бурами, думаю ні боші ні макіти працювати гарно не будуть.
Як дрель питань нема до апарату, але патрон для дрелі в комплекті це кошмар, а ключ до патрона не те що китайський, він по якості м'яко кажучи неприємно дивує.
Відбійним молотком працював, все добре, але треба давати відпочити через кожні 30-40 хв, і зубила треба з напайкою, ті що в комплекті (крім бурів) всі без напайок, вистачає однієї заточки на 10 хв.
Шуруповерт дякуючи регулятору обертів, реверсу і великій потужності - "АГОНЬ"!))). Шарашив ним шурупи 90 мм в сосну без попереднього свердління - хоч і зі скрипом але як в масло, що правда бувало інколи шуруп ламався навіть не вкрутившись до кінця, але це говорить про якість шурупа а не апарату. Біти брав феловські, непогані. Єдине що треба враховувати - в якості шуруповерта апарат важкий і великий, він не залізе в важкодоступні місця, і з ним швидше втомлюєшся. Але акумуляторний блекдекер, яким користувався в парі з цим одного разу, не міг закрутити до кінця шуруп 55 мм, єдине легший і менший добре.
За ці гроші апарат брати однозначно рекомендую.
Достоинства: Ціна, реверс, доволі довгий і не дубовий кабель, кейс
Недостатки: Патрон для сверління і ще гірший ключ до нього, зубила і піки без наапайки - можна було не класти їх в комплект і ще більше знизити ціну))
Трошки больше года отработал і сегодня здох....
serg1980 Олексашенко
О ремонтопригоден?
Для побутового використання чудовий апарат. Додатковий зажимний патрон для сверління можна зразу викинути, ну і сверла і піка на довго не хватить.
Достоинства: Для дому, чудовий перфоратор.
Недостатки: кейс, додатковий зажимний патрон
Подскажите, в нём можно регулировать обороты?
Вадим
Да, можно регулировать обороты на кнопке.
#12209723
один ремонт пройшов на ура, політ нормальний.
Достоинства: Ціна
Недостатки: зміщений центр патрона перфа. Патрон для сверління разом з ключем можна відразу викинути, якість дорівнює нулю.
Хороший перфоратор. С домашними задачами справляется на отлично. Пока что доволен, а там посмотрим, на сколько его хватит.
Недостатки: Еще не нашел.
арматуру проходит? Каким буром?

Достоинства
Недостатки