Asus RT-AC750

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Asus RT-AC750 236

#37041731
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Настраивается сам, я даже не понял как это произошло. Просто включил в розетку и позвонил оператору провайдера, тот добавил модем и все работает.
Достоинства: Работает стабильно, без зависаний. Через вай-фай спокойно передаются фильмы онлайн и видео из ютюб.
Недостатки: Пока не обнаружил.
#36957360
Извините, а какой стандарт связи у этого маршрутизатора?
Представитель компании ASUS
RT-AC750 поддерживает стандарты Wi-Fi 802.11ac/n/g.
#36758337
Шановні представники Асус. Я звернув увагу що Nроутери з одною антеною показують (встановлюють швидкість) в 150Мб а з 2а - 300Мб на тому ж клієнтському обладнанні, наприклад, Tenda W322Ua (2 антенки).
ТОж суть мого запитання наступна. Якщо в даному роутері по одній антені на діапазон (2,4ГГц чи 5ГГц) то в кожному з них роутер працює "в півсили" чи "в півдуплексі". ТОбто на 2,4ГГц - 150Мб а на 5ГГц - 433? Так сподіваюсь зрозуміло запитав?
І якщо так то чи при включенні режиму лише 2,4ГГц РОутер перейде на повну швидкість для даного діапазону - 300Мб? І чи при включенні режиму лише 5ГГц - 8ххМб?

З повагою,
Василь.
Представитель компании ASUS
Шановний Василь Вх, (1) Ви абсолютно вірно вказали швидкості з'эднання для бездротових пристроїв стандарту 802.11n в залежності від кількості антен. Кількість антен відповідає кількості радіомодулів. Фактично - це кількість окремих каналів паралельного обміну даними. Тому чим більше антен, тим вища швидкість. Відповідно і маркуються бездротові пристрої стандарту 802.11n: 1 антена - N150, 2 антени - N300 і т.д. (2) Поки що всі бездротові з'єднання працюють за принципом "напівдуплексу", тобто в один момент часу тільки один пристрій може передавати чи приймати дані на роутер.
#36661247
Я вірно розумію що в нбого окремі антени на різні діапазони (2,4 і 5 ГГц)?
Якщо так то по 2,4 він може показувати лише 150Мб?
Представитель компании ASUS
Так, для різних діапазонів використовуються різні антени. Маршрутизатор не може показувати швидкість. Швидкість показує операційна система відповідно до характеристик бездротового адаптера, що використовується на клієнтському пристрої.
#36614865
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Швидке налаштування, зручний інтерфейс.
При роботі 2.4ГГЦ на 3 поділках антени працює нормально. при 2 поділках(з трьох) дуже повільно.
При роботі 5ГГЦ постійно пропадає мережа, інтернет майже не працює (при любій кількості поділок) в межах прямої доступності. Дуже часто спроби користуватись 5ГГЦ приводять до "падіння" всього вайфаю (обох мереж) рішається тільки перезагрузкою.
Оновлення програмного забезпечення не помогло. Відновлення до раніших версій теж. Кастомні прошивки теж не помогли.

Питання до представника. Товар з магазину приходить запечатаний, тобто з незаповненими гарантійними листами. Як звернутись в сервісний центр?
Достоинства: Ціна
Недостатки: 5G
Представитель компании ASUS
1. Якщо рівень сигналу дві поділки, то повинно працювати стабільно, хоча й дещо повільніше. (2) У межах прямої видимості на обох діапазонах бездротове з'єднання повинно працювати ідеально. Варто шукати причину у налаштуваннях та бездротових адаптерах клієнтів.
#36511783
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Ваще розетка не очень, три дня не отправить ни объяснить в чем проблема не могут , в общем если не хотите проблем то забудьте об этом магазине
Артем
Вроде ж доставка в течение 3 дней (это без учёта выходных). Если вы заказали 20, то скорее всего в этот понедельник получили. Получили ведь?
#36501444
Можно ли данный роутер прикреплять на стену?
#36445297
Уже купил
Виконує свою роботу, дві частоти, встановив та забув!
Достоинства: працює як треба
Недостатки: не виявив
#36214913
К представителю Асус. Asus RT-AC750 идет без драйверов поэтому в комплекте идет CD диск? Но сейчас мало у кого есть CD плеер. Нельзяли во время предпродажной подготовки устанавливать драйвера? Хотел приобрести сей дивайс, но заморачиваться с поисками того у кого еще сохранился CD плеер нет желания.
Николай
Драйвера на роутер? Впервые такое слышу. Если для роутера и есть дополнительный софт (например ASUS Device Discovery) то его можно скачать с сайта.
#36206786
67% пользователей считают этот отзыв полезным
К розетке вопросов нет. По работе сталкиваюсь с сетевой продукцией ASUS. И каждый раз проблемы. Постоянные потери IP. С прописанными вручную тоже не работает. Постоянный запуск визарда, после выключения захочет заработает,а захочет нет, чтоб найти мак адресс нужно ох как постараться. При том наблюдаются проблемы как в старых роутерах так и роутерах последних ревизий. Удивительно, остальная продукция асуса всегда была на уровне, но это точно не их роутеры
Достоинства: ASUS
Недостатки: Не работает
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Маршрутизаторы