Спортивные штаны URBAN SHS2 UR (50-52) XL Темно-синий (AN-000048)

Отзывы покупателей о Спортивные штаны URBAN SHS2 UR (50-52) XL Темно-синий (AN-000048) 4

Хороший, ввічливий продавець але мені по якості не сподобались категорично, саме тому відправили назад посилку
Достоинства: Продавець)
Недостатки: Відсутність етикетки зі складом тканини
(AT) ALEX TRADE
Доброго дня! Етикетки з інформацією дійсно зовні нема, вона вшита з середени. Характеристики товару відповідають опису, але у кожного свій смак.
Дякую за зворотній зв'язок.
Штани на теплу погоду. На зріст 186 взяли розмір xl. Неширокі, якраз підійшли. Хороша якість. Думаю, кошлатитись і линяти не будуть. Так як матеріал не зовсім натуральний.
Достоинства: Хороші штани як на вартість 350 грн.
Недостатки: Немає
(AT) ALEX TRADE
Дякую за відгук! Трикотажна тканина двонитка 80% бавовна, 20% поліестер, саме останній захищає тканину від утворення катишків, витягування, вигорання на сонці, та зберігає колір при пранні.
Качество ткани понравилось. Консультант здорово помог с выбором размера. Цвет такой, как и ожидался. Муж остался доволен
Достоинства: Стиль, ткань, помощь в выборе
(AT) ALEX TRADE
Спасибо за объективный отзыв!
#45209297
Невероятно довольна как полученными качественными штанами (2 пары), так и профессионализмом, компетентностью и оперативностью продавца! Спасибо Вам огромное!
Людмила РозсохаУже купил
Длина какая?
(AT) ALEX TRADE
Спасибо Вам за объективный отзыв!
Общее впечатление
Общее впечатление