• Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine 60 капсул - изображение 1
  • Есть в наличии

248

Описание Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine 60 капсул

За останні роки на ринку з'явилася величезна кількість добавок для зниження ваги, як комплексних, так і однокомпонентних. Споживачеві вкрай складно зробити правильний вибір. Мабуть, єдиною безпечною і навіть корисною ефективною добавкою, є L-карнітин. Він безпечно (навіть для людей, які мають проблеми з серцем, печінкою, нирками) прискорює обмін речовин і підвищує утилізацію калорій організмом, при цьому отримуючи значну частину енергії з жирового обміну. L-карнітин - вітаміноподібна речовина, споріднена вітамінам групи В, яка синтезується в організмі. L-карнітин має анаболічну, антигіпоксичну та антітиреоїдну дію, а також стимулює регенеративну активність тканин і активує жировий обмін. L- Карнитин: сприяє прискоренню метаболізму і має виражений жироспалювальний ефект. допомагає зменшити жирові відкладення збільшує час, так званої, активної роботи м'язів без появи відчуття втоми; дозволяє з легкістю переносити інтенсивні і тривалі тренування; будучи основним жировим агентом, транспортує і спалює жирові відкладення; збільшує такі показники, як стійкість до стресів та активність; покращує розумову діяльність;захищає серцевий м'яз; має ефект антигіпоксії. Рекомендується як додаткове джерело L- карнитину та в якості доповнення до основного раціону харчування в програмах, спрямованих на зниження маси тіла. L- карнітин прискорює процес схуднення, оскільки відповідає за розщеплення жирової тканини. Крім того, він збільшує працездатність, позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижує рівень холестерину і підвищує вміст кисню в клітинах. L- карнітин дозволяє зберегти ефект схуднення надовго, не даючи утворюватися новій жировій тканині. Кількість капсул в упаковці: 60 шт. Вага капсули: 0,550 г Вміст карнітину в 1 капсулі: 450 мг Матеріал капсули: харчовий желатин. Спосіб вживання: вживати 2-3 рази в день за півгодини до прийому їжі та перед тренуванням.

Характеристики Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine 60 капсул

Форма выпуска
теги
  • карнитин
  • недорогие
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* * Внимание! Перед приемом спортивного питания обязательно проконсультируйтесь с врачом, а также ознакомьтесь с перечнем противопоказаний к данному препарату.
Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.