Комплект Здоров'я та функціональність PRO (протеїн, вітамінний комплекс, амінокислоти, хондропротектор)

Оставить отзыв Код:  118577005

Комплект Здоров'я та функціональність PRO (протеїн, вітамінний комплекс, амінокислоти, хондропротектор)

Оставить отзыв Код:  118577005

Продавец:Ентер Zoo

4.9/5  ( 27 оценок )

Нет в наличии

1 628

Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества. 

Описание

Комплект Здоров'я і функціональність PRO (протеїн, вітамінний комплекс, амінокислоти, хондропротектор) рекомендований тим людям, для яких спорт - спосіб життя. Комплекс особливо добре пыдходить для спортсменів з вадами суглобово-зв'язкового апарату, відмінно доповнює низькокалорійні дієти.В комплекті:Протеїн AB PRO яєчно-сироватковий PRO 2X Whey & Egg Power 750 г;Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул;Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул;Хондропротектор AB PRO JOINT caps 90 капсулПротеїн AB PRO яєчно-сироватковий PRO 2X Whey & Egg Power 750 г - високобілковий (78%) яєчно сироватковий протеїн містить білки високої і середньої швидкості засвоєння, створює позитивний баланс азоту, що має вирішальне значення для росту м'язів і спалювання жирів. За амінокислотним складом 2Х PRO практично ідеальний високобілковий протеїн. Маючи рівень білку як у ізоляту, суміш концентрату сироваткового білку (ультрафильтрат) і яєчного альбуміну має ряд істотних переваг невидимих ​​оку, але дуже відчутних для імунітету і ендокринної системи. Велика порція білку з різною швидкістю засвоєння відмінно втамовує голод і почуття ситості триває набагато довше, ніж після сироваткового протеїну.Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул - вітамінний комплекс, що сприяє підтримці імунітету і підвищенню якості засвоєння їжі.Вітаміни групи В мають дуже широкий спектр дії на обмінні процеси, роботу нервової системи;вітамін Е - потужний антиоксидант, стимулятор ендокринної системи;вітамін С - головний вітамін, що впливає на синтез інтерферонів (імунних білків), регулятор обміну речовин, антиоксидант.Процес відновлення пысля тренувань, жироспалення, зростання м'язової маси відбуваються набагато ефективніше з Metabolic Vitamax AB PRO (сировину DSM Швейцарія);Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул - амінокислота з ефектом омолодження. Стимулює синтез гормону росту, є донатором азоту. Здатність підвищувати капіляризацию м'язової тканини, посилювати ефект пампінгу, стимулювати синтез білку і сприяти жироспаленню - все це зробило L-аргінін однією з найпопулярніших в фітнесі та ЗСЖ амінокислот.Хондропротектор AB PRO JOINT caps 90 капсул - захищає суставно-зв'язковий апарат. Використовується для профілактики травм, підтримки здоров'я суглобів і зв'язок, а також при тренуваннях з великими вагами. У складі хондроцити і донатор сірки: хондроїтин, глюкозамін в формі сульфатів, MSM (метілсульфонілметан).Схема прийому:Протеїн: 1-2 порції на день - 1 після тренування, 1 перед сном;Мультивітамінний комплекс: 3 капсули після сніданку;L-аргінін: 2 порції на день - 1 відразу після сну; 1 перед тренуванням або перед прийомом їжі за 20-30 хвилин;Хондропротектор: 3 капсули на день - у дні відпочинку після сніданку, в тренувальні - до або після тренування.При купівлі комплекту економія - 13%!

Добавить отзыв к товару

Оцените товар
  • Плохо
  • Так себе
  • Нормально
  • Хорошо
  • Отлично
Добавьте видео
Добавляйте до 5 видео с Youtube

Добавьте фото

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами

* * Внимание! Перед приемом спортивного питания обязательно проконсультируйтесь с врачом, а также ознакомьтесь с перечнем противопоказаний к данному препарату.
Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.