Комплект Здоров`я та функціональність MEDIUM (протеїн, амінокислоти, жироспалювач, вітамінний комплекс)

Код:  118577041

1 639

Описание Комплект Здоров`я та функціональність MEDIUM (протеїн, амінокислоти, жироспалювач, вітамінний комплекс)

Комплект Здоров'я і функціональність MEDIUM (протеїн, амінокислоти, жироспалювач, мультивітамінний комплекс) призначений для людей, що регулярно займаються спортом і бажають підтримувати форму протягом року. Оптимальний комплект для категорії 30+. Основні ефекти: збільшення м'язової маси, жироспалення, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунітету. Рекомендується циклічний прийом по 2 місяці з перервою в 1 місяць.В комплекті:Протеїн AB PRO високобілковий 78% протеїн PRO 1X Whey MASTER 700 г;Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул;Жироспалювач EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул;Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсулПротеїн AB PRO високобілковий 78% протеїн PRO 1X Whey MASTER 700 г - високобілковий (78%) сироватковий протеїн. Оптимальна форма сироваткового білку - подвійна ультрафільтрація - технологічний процес обробки білку, що дозволяє отримати високу ступінь очищення при збереженні субфракцій сироваткового білку, які дуже важливо для імунітету і стимулювання ендокринної системи до викиду в кров анаболічних гормонів. Ізолят вироблений через вежу іонного обміну і гідролізат сироваткового білку не володіють такими субфракціями - вони їх втрачають в процесі технологічної переробки. Відмінний вибір як для набору м'язової маси, так і для сушіння.Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул - амінокислота з антіейдж ефектом. Є донатором азоту, стимулює вироблення гормону росту, бореться з проявами старіння, стимулює синтез колагену сполучних тканин (зміцнює суглоби і сухожилля). Використовується професійними атлетами для досягнення пампінгу.Жироспалювач EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул - безпечний ефективний жироспалювач та м'який енергетик. Регулятор обміну речовин, має кардіопротекторні властивості.Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул - вітамінний комплекс, що сприяє підтримці імунітету і підвищенню якості засвоєння їжі. Зроблено з вітамінного сировини DSM (Швейцарія). Вітаміни: С, Е, комплекс групи В.Схема прийому:Протеїн: 1-2 порції в день - 1 між прийомами їжі, 1 після тренування;Аргінін: 2 порції в день: (порція = 1 капсула на 10 кг ваги тіла) - 1 порція вранці відразу після сну, 1 перед тренуванням або перед обідом за 30 хвилин;Карнітин: 3 порції в день по 2 капсули за 30 хвилин до прийому їжі або тренування;Вітамінний комплекс: 3 капсули після сніданку.При купівлі комплекту економія - 13%!

Характеристики Комплект Здоров`я та функціональність MEDIUM (протеїн, амінокислоти, жироспалювач, вітамінний комплекс)

Форма выпуска
Страна-производитель товара
теги
  • карнитин
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* * Внимание! Перед приемом спортивного питания обязательно проконсультируйтесь с врачом, а также ознакомьтесь с перечнем противопоказаний к данному препарату.
Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.