Зимняя куртка аляска Node Alaska black parka L Черная (38NW19MP2L)

Отзывы покупателей о Зимняя куртка аляска Node Alaska black parka L Черная (38NW19MP2L) 2

Виглядає якісно, але не дуже тепла як на мене. На руках взагалі небагато утеплювача як для куртки з описом - "для низьких температур". Хоча можливо то лише так здається, і вся справа в якості утеплювача.
Достоинства: Якість, вигляд
Недостатки: Недостатньо тепла, замалий капішон
ND Company
Даремно ви написали "недостатньо тепла" ще навіть не протестувавши куртку в мороз... Як вам уже відповідали раніше, товсті бушлати це вже минуле. На сьогодні завдяки новим матеріалам, куртки стали приталені, легкі і в той же час теплі. А завдяки дихаючій тканині тіло дихає і не парить.
Куртка прийшла швидко та без проблем незважаючи на новорічні свята, оператор був ввічливий та зрозуміло дав пояснення на рахунок накладної та термінів доставки. Коли товар я не зміг забрати і на пошті виникли проблеми з пересилкою, магазин допоміг забрати товар. Сервісом і товаром повністю задоволений. Рекомендую.
Достоинства: Тепла, зручна, легка, приємна текстура, хороший колір, наявність достатньої кількості карманів.
Недостатки: Відсутні.
ND Company
Дякуємо за теплий та змістовний відгук, дуже приємно. Раді що все сподобалось та підійшло, носіть з задоволенням :)
Достоинства
Недостатки