Отзывы покупателей о Комплект ТВ-ресивер,тюнер World Vision T624D3 + Антенна для Т2 Волна-2 для цифрового Т2 ТВ телевидения( Готовый набор тюнер Т2+антенна комнатная с кабелем)

2 отзыва Код:  125424015
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Константин Чередий
  Отзыв от покупателя. Продавец: ВиробляємоПродаємо

  Антена приехала поцарапаная по всей площади, при целой упаковке. При подключении в настройках усилителя пишет "Отмена, замыкание" или как то так и усилитель не включается. Но при этом работает и без усилителя потому и не возвращал. В целом нормально, но есть нюансы. Если бы использовал не в центре города, а на окраине возможно без усилителя было бы печально.

  • Продавец ПроизводимПродаем

   Добрий день, у Вас антена без підсилювача, тому "Живлення антени" вмикати НЕ потрібно! Якщо у Вас виникли питання, щодо товару, на пошті Вам потрібно було перевіряти товар, якщо щось не влаштуває, то Ви залишаєте на пошті скаргу, також потрібно було зв'язатися з нами для вирішення ситуації! Дякуємо за відгук, приємного коритування!)

 • Петро Черкас
  Отзыв от покупателя. Продавец: ВиробляємоПродаємо

  Тернопіь дуже поганий сигна подае, майже не має сигналу, невже на стільки слабка антена чи сам тюнер?

  • ПроизводимПродаем

   Доброго дня! Ми продаємо ці антени вже багато років. Антена Хвиля-2 добре зарекомендувала себе по всій краіні. Якщо Ви не змогли підключити, налаштувати або в Вас несприятливі умови, слабкий сигнал ретранслятора, то це не привід бракувати антену.

  • ПроизводимПродаем

   Рекомендуем Вам перемістити антену ближче до вікна(можна за вікно), декілька разів змінити положення антени з послідуючим запуском автопошуку. Обмін-повернення завжди і без проблем!