Описание Пістолет ICS BLE-XFG GBB Black (Страйкбол 6мм)

Оновлена модель від ICS — високоякісний страйкбольний пістолет з живленням від газу та системою імітації віддачі Gas Blow Back. Має невелику вагу та дуже зручний у користуванні, причому як для праворуких, так і для ліворуких стрільців: вимикач затворної затримки і кнопка скидання магазину зроблені двосторонніми. А потужна віддача забезпечує максимальну схожість з бойовою зброєю при стрільбі.

Рамка пістолету виготовлена з високоякісного полімеру методом лиття під тиском та посилена нейлоновим волокном. Рукоятка має текстуровану поверхню, що запобігає ковзанню, та зйомну накладку у задній частині; встановлюючи накладки різних розмірів, можна точно підлаштовувати рукоятку під руку стрільця. Кожух-затвор — алюмінієвий, оброблений на верстатах з ЧПК (CNC). Його вага додатково зменшена за рахунок спеціальних отворів, завдяки чому вдалося збільшити швидкість роботи автоматики та покращити ефективність витрачання газу. 

На передній частині рамки передбачено рейку стандарту М1913 Пікатінні для додаткових аксесуарів, таких як ЛЦВ чи ліхтарі. На цій рейці також знаходиться ручний запобіжник у вигляді слайдера; ще один запобіжник — автоматичний, вбудований у спусковий гачок. Збільшена спускова скоба дозволяє ефективно використовувати пістолет, не знімаючи рукавичок, а шахта магазину оптимізована під швидкісну перезарядку. Комплектний магазин розрахований на 19 кульок.

Прецизійний внутрішній стволик калібру 6.03 мм забезпечує високу точність та повторюваність пострілів. На зовнішньому стволику передбачено різьбу для адаптера під аксесуари з лівою різьбою 14 мм — такі, як глушник чи муляж компенсатора. Цілик та мушка доповнені люмінесцентними крапками для полегшення прицілювання. 

Форма та розміри дозволяють використовувати виріб із жорсткими кобурами, розрахованими на USP Compact.

Пістолет доступний у кількох варіантах кольору, дана версія — класичне чорне забарвлення.

Комплектація :

- пістолет;

- магазин;

- змінна накладка на рукоятку;

- адаптер для аксесуарів 14 мм CCW;

- шомпол.

Характеристики:

Довжина: 184 мм

Довжина внутрішнього стволика: 85 мм

Вага: 670 г

Початкова швидкість кульки: 90 м/с

Живлення: грін-газ, пропан

Gas Blow Back: +

Хоп-ап: +, з можливістю налаштування

Місткість магазину: 19 кульок

Колір: чорний.

Характеристики Пістолет ICS BLE-XFG GBB Black (Страйкбол 6мм)

Тип взвода
  • Затвор
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.