Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна

 

Описание Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна

Високотехнологічна, легка штормова куртка, виконана з тришарової мембранної тканини Softshell. Ідеально підходить для використання в найсуворіших умовах, для любителів екстремального відпочинку, професійних спортсменів, спецпідрозділів і щоденного носіння людям які цінують комфорт і стиль. Особливості: підвищена вологостійкість, Анатомічний капюшон з козирком, при необхідності капюшон трансформується в щільний воріт, згортається навколо шиї і фіксується спец. клапаном на липучці. Вітро-вологозахисні блискавки на бічних швах торса, під пахвами для регулювання вентиляції. Центральна застібка-вітро-влагозащитная блискавка з Дублюючої зсередини тканинної планкою. Верхній край планки, центральної блискавки, оброблений тканиною. Дві кишені на поясі з вологозахисними блискавками. Нагрудна кишеня з вологозахисною блискавкою, з лівого боку грудей. Задню кишеню в районі попереку, об'ємна, «наскрізна» з двома входами з вітро-вологозахисними блискавками і сіткою всередині для додаткової вентиляції. Обсяг манжету рукавів фіксується легкими і міцними клапанами. Низ куртки регулюється еластичним шнуром з фіксаторами, кінці шнурів приховані і закріплені.

Про властивості тканини: SoftShell - це одяг з тканини яка має невеликий об'єм і незначну вагу, відмінно захищає вас від вітру, вологи та холоду.
Використання одягу SoftShell дозволяє замінити собою відразу кілька шарів одягу, а додатковий одяг або термобілизна під нього використовуються дуже рідко, за непотрібністю в таких.

Ещё

Характеристики Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна

Назначение
Размер
Сезон
Зимний
Летний
Осенний
Весенний
Стиль
Спортивный Подробнее
Особенности модели
Цвет
Материал
SoftShell

Отзывы покупателей  1

#45342002
Підкажіть, чи може вона йти без лепучок на рукавах?

Фотографии Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна

Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна
Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна
Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна
Куртка Softshell Svatex 290 48 Чорна