Дутики с натуральной овчиной Alaska Winter-Sport-Men 45 Черно-красный

Отзывы покупателей о Дутики с натуральной овчиной Alaska Winter-Sport-Men 45 Черно-красный 2

Розетка!!! Теж саме хочу повернути замовлення...бо сапоги надійшли зовсім не ти що замовляв! На телефон продавец не відповідає...Повністью схожий випадок з Лідія Біляк...(
#45202663
Продавець жахливий!!!! Не відповідальний, на смс в вайбері не відповідає, номер ТТН прислала Розетка на моє прохання, бо від магазину Лео добитись не могла. Прислали іншу модель, на сайті вона на 60 грн дешевша чим ту що замовляли і халяви значно коротші, є специфічний запах, по розміру даже великі получилось, хоч і уточняли розмір стєльки. Забрали, бо дуже їх чекали, немає часу перезамовляти (замовляли для батька, він уїжає).
Весь товар, що я замовляла та чоловік на Розетці, продавець теж Розетка - супер!!! Коли продавець не Розетка починаються качєлі... як повезе. Магазином «Лео» вкрай не задоволена!!!!! Просто жах!!!Жах! Жах!
PanSlavkoУже купил
Все теж саме! (
LEO
Лидия, добрый день
Ваш номер не работает. Поэтому не можем связаться!
Мы Вам выслали данную модель за 800 грн (+36 грн наложенный платеж от Новой почты + 73 грн доставка), можете сами в чеке проверить. С оператором вы согласовали замену на эту модельку.
Лідія БілякУже купил
Відповідь на коментарі представника магазину від 19.02.2020.
Ви обманюєте не знаю кого, коли пишете, що мені неможливо додзвонитись, адже саме 19.01 мені телефонував представник Вашого ж магазину, прінскрін з контактним номером додом.
Обман номер 2, зі мною ніхто!!! не обсуждав заміни моделі сапогів, можна ще й скрін з вайбера додати, щоб всі знали, як ви можете не відповідати на повідомлення .
Забрали товар з НП лиш тому, що була потреба у взутті, в любому іншому випадку я б повернула товар.
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Достоинства
Недостатки