Маски медичні на резинці Одетекс (3 шарові) - 50 шт/уп, рожеві

Отзывы покупателей о Маски медичні на резинці Одетекс (3 шарові) - 50 шт/уп, рожеві 7

Влада, яка турбується про людей, мусить роздавати їх БЕЗКОШТОВНО
Достоинства: Маски гарні - міцні і зручні
Недостатки: дуже дорого. Влада, яка турбується про людей, мусить роздавати їх БЕЗКОШТОВНО
#45719267
Крахоборы
Маску можно сделать самому
Vladimir
бинт и марля.гараздо эффективнее и много разовое.а в этой только 4 часа и в утиль.
КОШМАРмаски необходимы больному что-бы меньше распространял инфекцию,вирус! их необходиме отдавать,раздавать бесплатно! Чтобы уменьшить его распространение!
Линник Иван
Так само абсолютно з вами згодна!!!Так роблять у тих країнах де піклуються про свою націю. А у нас усе на знищення - бізнес перед усім, дарма що проблема стосується усіх і бізнесменів також.
Vladimir
в России и то при входе в поликлинику дают бесплатно маску и бахилы.
Это цена за сколько штук?
K Dent
Доброго дня! Ціна вказана за 1 уп/50шт.
Я правильно понимаю - в упаковке всего 50 масок? Одна маска 35 грн.?
Или это несколько упаковок по 50.
K Dent
Доброго дня! Так все вірно.
Анна Масалова
Да, раньше такие маски были по 50грн/пачка, теперь с этой паникой подняли и цены...
Магазин ужассный. Обманули. Товар заказала но два дня ждала и не кто нечего не отправил. И даже не позвонил. А врут что со мной не смогли связатся. Не рекомендую
K Dent
Доброго дня! Ваше замовлення сьогодні було оброблено та завтра буде у Вас. Приносимо вибачення за певні незручності, замовлень на даний товар ( маски) дуже багато, тому всі замовлення обробляються в порядку поступлення. Дякуємо за розуміння!
Светлана Нагорна
Також замовила 25 лютого маски, замовлення немає, ніхто не перезвонив...
K Dent
Шановна, Світлана Нагорна! Ми телефонували Вам два дні підряд, але на дзвінки ніхто не відповів. Тому Ваше замовлення було скасовано, оскільки не залишилось товару в наявності.

Достоинства
Недостатки