• Сітка канілірована Сітка Захід Ф 5 35 x 35мм 1500 x 2000мм - изображение 1
  • Сітка канілірована Сітка Захід Ф 5 35 x 35мм 1500 x 2000мм - изображение 2
  • Нет в наличии

380

Описание Сітка канілірована Сітка Захід Ф 5 35 x 35мм 1500 x 2000мм

Канілірована сітка – це чудовий вибір для тих, хто хоче отримати максимальну надійність та витривалість огорожі. Її перше та найголовніше призначення – стримування механічних навантажень без будь-яких пошкоджень.

В Україні канілірована сітка використовується в найрізноманітніших цілях. З них, наприклад, розповсюджені такі наступні варіанти.

1.Будівництво вольєрів для тварин.

Це можуть бути не тільки собаки та свійські тварини, але й будь-які інші різновиди звірів. Саме тому часто рифлену сітку використовують в зоопарках та заповідних зонах.

2.Просіювання будівельних матеріалів.

Різні сипучі та глиняні матеріали, завдяки такій сітці, легко та швидко очищаються від каміння, сміття та інших зайвих домішок. Також для сортування на фракції різних розмірів.

3.Армування різних конструкцій.

Бетон з канілірованою сіткою – надміцна конструкція, яку використовують при будівництві будинків, автомобільних доріг та інших об’єктів.

4. Для захисту.

Кабіни автомобілів та техніки, захист віконних конструкцій та різного обладнання, огородження сільськогосподарських угідь та інших місць, потребуючих особливого захисту.

5.Промисловість.

Відокремлення порід та інших твердих матеріалів, додатковий захист для верстатів та іншого обладнання, укріплення шахт та гірських схилів, тощо. 

Характеристики Сітка канілірована Сітка Захід Ф 5 35 x 35мм 1500 x 2000мм

Покрытие
Размер ячейки
Цвет
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.