Отзывы покупателей о Светодиодная лента BIOM™ B-LED SMD 2835 с защитой от воды IP65 и с клеевой основой 12V Standard Красная

3 отзыва

• Василь Антонюк
    • Колір світіння: Теплий

Колірна температура не відповідає дійсності. Це зовсім не тепле світло 3000к, а нейтрально-біле (близько 4000к). При отриманні це перевірити неможливо, бо підключати перетворювач на Новій пошті не дозволить ніхто.
    Розчарований, бо шукав саме вологозахищену стрічку з теплим світлом.
    Клейка основа стрічки місцями відстає, але це не так критично, можна скористатись звичайним клеєм.

Достоинства:
    Дешево
    Недостатки:
    Неправильна колірна температура, ненадійно тримається клейкий шар.
    • Продавец mMono

Добрий день. Дякуємо за відгук. З вами зв'яжеться наш менеджер для вирішення питання

• Василь Антонюк

Повернув стрічку назад, кошти відшкодували. Але довелось витратити близько 100 грн за доставку і зворотнє відправлення. Представник продавця привітний, оперативно відповідав на всі питання.

• Марина Алифанова
    • Колір світіння: Червоний

Хочу вернуть товар, мне не понравилось, так как нет кабеля, его найти достаточно тяжело, не советую..

Достоинства:
    Не вижу
    Недостатки:
    Нет кабеля
    • mMono

Здравствуйте. С Вами свяжется наш менеджер для решения Вашего вопроса. Все необходимые комплектующие есть у нас в продаже

• София Сысоева
    • Продавец: mMono
    • Колір світіння: Зелений

Впервые заказали у продавца MONO , порадовало качество и скорость обслуживания, очень вежливый консультант. Приятно порадовала цена. Отдельное спасибо за быструю доставку.
    Ремонт и оформление квартиры ещё не окончены - однозначно будем обращаться к данному продавцу снова !!!

Достоинства:
    Цена, качество
    • mMono

Благодарим за отзыв. Рады, что Вам понравилось