Безпровідна ігрова миша з підсвіткою Razer Viper Ultimate Wireless Lite Black (RZ01-03050200-R3G1)

оставить отзыв

Код:  281405188

Размер мыши

Описание Безпровідна ігрова миша з підсвіткою Razer Viper Ultimate Wireless Lite Black (RZ01-03050200-R3G1)

Razer Viper Ultimate Wireless Lite - бездротова миша створена для перемог. Спроектована, щоб стати справжнім продовженням геймера, ця смертоносна хижачка оснащена найбільш передовою технологією і готова випустити свої ікла на змаганнях.

Бездротова технологія RAZER HYPERSPEED

На 25% швидше ніж будь-яка інша існуюча бездротова технологія - високошвидкісна реакція, мінімальна затримка відгуку і плавне перемикання частот.

Оптичний сенсор RAZER FOCUS +

Новий вдосконалений сенсор забезпечує точність на рівні 20 000 DPI, гарантуючи, що навіть найменші рухи бездротової миші відслідковуються постійно. Завдяки своїм інтелектуальним функціям, сенсор став ще більш високоточним, що дозволяє добитися високої влучності.

Оптичні перемикачі RAZER

Використовуючи інфрачервоний світловий промінь для фіксування кожного натискання, перемикачі бездротової миші Razer Viper Ultimate дозволяють домогтися часу відгуку в 0,2 мілісекунди. Оскільки більше не потрібний традиційний фізичний контакт, ця форма спрацьовування прибирає необхідність введення затримки для усунення брязкоту контактів і ніколи не видає ненавмисних кліків, надаючи більш точний контроль і бездоганне виконання команд.

Легкий дизайн

Насолоджуйтесь швидким і плавним контролем з найлегшою бездротовою ігровою мишею на ринку. При вазі всього 74 грами, миша Razer Viper Ultimate має міцну симетричну конструкцію.

70 годин роботи від акумулятора

Удосконалена енергоефективність бездротового зв'язку дозволить цій мишці працювати до 70 годин поспіль. Зарядка раз в тиждень забезпечить вам 10 годин щоденної гри.

Механічні перемикачі на 60 мільйонів натискань

Завдяки 6-кратному збільшеному терміну служби механічні перемикачі спрацьовують чітко і надійно при кожному пострілі. Вам більше не доведеться турбуватися про термін служби під час інтенсивної гри або роботи за комп'ютером.

Повідомлення RGB

Контурний світлодіод в колесі прокрутки попереджає про низький рівень заряду та повідомлень під час гри за допомогою RGB-ефектів.

Ергономічні форми

Незалежно від типу хвата ергономічна форма призначена для тривалої та інтенсивної ігровий сесії, забезпечуючи меншу стомлюваність рук і надійне захоплення.

Характеристики Безпровідна ігрова миша з підсвіткою Razer Viper Ultimate Wireless Lite Black (RZ01-03050200-R3G1)

Страна-производитель
Подключение
Размер мыши
Цвет
Тип датчика
Максимальное разрешение сенсора, dpi
Тип
Совместимость с ОС
  • Chrome OS
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Последнюю версию ПО, если это предусмотрено, можно скачать на официальном сайте производителя.