Беспроводные Bluetooth наушники Jabees BTwins Cool Black

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Беспроводные Bluetooth наушники Jabees BTwins Cool Black 3

#31778726
Уже купил
Спасибо большое Юрию Олеговичу за разрешение проблемы!!! С Вами приятно сотрудничать!!!
#31327990
Уже купил
Здравствуйте. Как их подключить к телефону? Всё перепробовала, но они не работают. И почему при зарядке одна красная лампочка горит, а другая мигает.
DealKey
Добрый день !
Мы сегодня Вас наберем и проконсультируем, если что то с ними не так - произведем обмен за наш счет
#31090966
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Придбав дані наушники, так як за дану ціну якість здалась кращою серед наушників цієї категорії. особливо по матеріалах порівнював з Elari і дешевшими брендами, відносно якості то в принципі задовільно міцні добре сидять в усі, реальні й час прослуховування на повній гучності 2 години (повна гучність на тренуванні досить сильна не кожен може так слухати), також стандартній недолік для даного типу девайсів це збої зв'язку при руху коли телефон знаходиться в правій кишені(ведучий наушник лівий), а отколи переміщуєшся по залу то без проблем до 10м. коли телефон лежить стаціонарно. Також збої відчуваються в місця з великою кількість пристроїв чи девайсів різних. Звук теж доволі нормальний порівнював з Xiomi i AKG(дротові). Особливо дратує те що при телефонній розмові чи по меседжерах різних працює один наушник перевірив на двох парах тобто це заводська характеристика звісно в магазині менеджери не можуть внятно взагалі нічого сказати. Рекомендував би для тих кому вистачить 2 години активного користування при тренуванні і для кого важливий гарний звук і міцна конструкція.
Достоинства: Звук, ергономіка, якість матеріалів
Недостатки: При телефонній розмові, Viber і тд. працює один наушник , реальний час для музики 2год.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Наушники