Пылесос оконный Black+Decker WW100

Отзывы покупателей о Пылесос оконный Black+Decker WW100 24

Дуже задоволена цією покупкою. Дійсно економить мій час та сили під час прибирання. Час миття вікон скоротився мабуть рази в чотири, з годин до десятків хвилин! Дуже сподобалось, що він не потребує якогось спеціального догляду. Просто помила його, просушила і все.
Як хозяка рекомендую мати в побуті таку річ, вона того коштує.
Достоинства: бачу тільки плюси по роботі з ним
Недостатки: навіть не знаю, для мене їх немає
Мне такой пылесос подарили друзья. На даче много окон, да и в квартире хватает. Этот пылесос меня очень выручает. Нудная работа теперь занимает очень мало моего времени!
Мама пылесос одалживает все время ))
Достоинства: Быстро и качественно моет окна.
Приятно держать в руках
Недостатки: Не нашла
Очень понравился этот девайс.. помыть все окна, стекла и зеркала заняло до 30 мин... А раньше выделял на это целый день!!!
Достоинства: Все в одном, єто реально круто!!! и спрей и пылесос и мочалка, что бы стекло потереть!!!
Недостатки: Не обнаружил

#33194868
Якщо ви цінуєте свій час і водночас дбаєте про чистоту вдома, то цей віконний пилосос буде корисний і для вас. Сам прилад простий у використанні, а миття вікон і дзеркал не займає багато часу і сил.
Пилососом задоволена.
Достоинства: Простий у використанні, співвідношення ціна-якість
#33193182
Діти подарували мені цей пилосос. Спочатку думала, що даром викинули гроші на вітер. Я звикла мити вікна старим методом, використовуючи різні ганчірки та газети, щоб не було розводів. Та коли перший раз спробувала помити пилососом то була дуже задоволена цим подарунком. По перше не треба витрачати багато часу і сил щоб помити вікно. Пилосос легенький, зручний в користуванні, не залишає розводів. Вікна зараз мию з задоволенням.
Достоинства: зручний в користуванні, легкий
Недостатки: немає
#33191820
Хороший прилад для кожного дому. Чищення вікон стало простим і не втомлюючим.
Достоинства: Простий у використанні, співвідношення ціна-якість
Молодим господиням, газдиням із стажем і навіть чоловікам просто необхідний пилосос віконний Black+Decker WW100! Навіщо? Перше питання: немала ціна, а чи буде ефективним, чи виправдаються сподівання – очистити усі скляні поверхні від бруду та без розводів. Нерідко ми звертаємося до відгуків, до тих, хто спробував та оцінив. Моя власна порада – прилад чудовий і незамінний вдома. По-перше: скорочення часу, виділеного наприклад на миття цих самих вікон – не встигнуть тюлі допратися як вікна будуть чистими. Компактним неважким і справним пилососом просто й легко помити вікна. По-друге: бажана чистота. Усі намальовані сердечка дітьми (пальчиками) чи цьомчики на склі легко змиваються звичайною водою без будь-яких наддорогих миючих засобів – ніяких сторонніх ароматів у хаті. Ненаситні мухи не діставатимуть та не портитимуть настрій проживаючим – вмить і все чисто. Пил та бруд на зовнішніх поверхнях вікон після дощів (дуже розводи видно) зникнуть за лічені хвилини, буває і халепа – міські ластівки – ця проблема також вирішується. Пилосос (за допомогою кнопки) розбризкує воду на поверхню, миє (очищує) та залишає сухою поверхню (завдяки мікрофібрі) – забудьтеся про рушники, ганчірки чи натирання газетами до блиску скляних поверхонь (ну ж бувало і таке). По-третє: багатофункціональність, тобто пилосос вимиє й очистить до блиску не лише вікна, а й дзеркала. Скілька разів витирали дзеркальні шафи в повний ріст і жалкували про їх купівлю – так ось Black+Decker WW100 відмінно очистить – сліди косметики зійдуть нанівець. А столики скляні? Прозорі, красиві для зустрічей друзів та рідних – тепер душевне чаювання не підпортить невимита поверхня – сліди від кружок та прилипші крихти та розлиті соки не будуть на ваших столах. Впевнена, що і для експлуатації у магазинах варто придбати даний пилосос, так як самі вітрини магазинів легко очистить так і вітрини-полиці, які люблять діти обмацувати, холодильники-морозильники із продукцією будуть чистими – власникам закладів він на руку. Плюс розлита вода: не варто ганчірками вимакувати, а доречно зібрати пилосом й одразу очиститься й витреться поверхня. По-четверте: відсутність проводів при прибиранні – ніякого сплутування і пошуку найближчої розетки: підзарядив і до праці. Однієї зарядки вистачить на прибирання цілої квартири (її поверхонь). Зарядний пристрій йде в комплекті. При наявності скляних душових кабінок вдома – дверки також очистяться (хоча б рекомендувала частіше її мити і не допускати утворення масивного вапняного нальоту та потьоків). Ну і слабкість чоловіків – бажання мати чисту машину. Знову таки пилосос, який не потребує ні розетки, ні підкурювача чи іншого додаткового акумуляторного пристрою (за відсутності у гаражі світла, а то й просто для очищення на вулиці) справиться із задачею миття автомобільних стекол. Лобове скло, забруднене при їзді і брудом і комахами очиститься цим пилососом. Широка миюча поверхня за декілька простих рухів вимиє скло авта без додаткового застосування омивачів. Мікрофібру просто випрати. Ціна себе виправдовує на 100 %. Пилосос справді дієвий. Подобається. Рекомендую.
Достоинства: Компактний; неважкий; справляється із будь-яким брудом на УСІХ без вийнятку скляних поверхнях; відсутність проводів; миє і сушить одночасно.
Недостатки: Немає і не може бути.
Мені дуже сподобався і допоміг у прибиранні, цей склоочисник. До того як придбати його, цей процес був доволі затяжний і не приносив ніякого задоволення. На разі ж, процес миття вікон проходить швидко, ніби граючись. Не потрібно ніяких додаткових інструментів, все робиться однім інструментом. Особисто у мене, він став незамінним рятівником у одній з кімнат. Після ремонту, об’єднали кімнату з балконом, і утеплили його. Після чого, кожної зими, на вікнах почав збиратися конденсат, а інколи його настільки багато, що на підвіконні, збирається калюжа. А після придбання склоочисника, мені не потрібно більше кількох хвилин, щоб зібрати конденсат з вікна і підвіконня. Раджу кожному придбати такий інструмент і відчути переваги такого догляду за вікнами.
Достоинства: Зручний та легкий у використанні
Недостатки: Нема
КОНКУРС#
Довго думала, чи потрібний мені цей пилосос. Все ж таки купила, і ні разу ще не пожаліла, дуже задоволена. По-перше економить час і силу, по-друге дуже швидко, якісно без розводів миє вікна, і не тільки...
Пилосос сам не великих розмірів, легкий,зручний, з якісноі пласмаси.Заряджається дуже швидко,рівень заряду відображається на світловому індикаторі.
У використані пилосос простий, встановлюєш насадку і прикріпляєш до неі стрічку з мікрофібри на липучку (до речі , якщо зноситься можна купити іншу) хоча вона багаторазова . Воду заливаємо в контейнер, за бажанням можна засіб для миття вікон, і вперед, за дві хвилини вікно чисте.
Перший раз розчарувалась, тому, що залишились по краях розводи, але треба лише навчитись правильно користуватись. На ручці є отвір для набирання чистоі води і засобу для миття, а спереду отвір для виливання брудноі води.
Пилосос не просто миє грязні вікна, але й залишає вікна сухими і чистими, і на підвіконіку не лишає води, як після звичайного прибирання. Дзеркала чи інші скляні поверхні вимиває на УРА.
Хазяйкам , які люблять себе і чистоту в домі - купіть, і не пожалієте.
Достоинства: Швидко, якісно, без розводів миття вікон
Недостатки: Немає
Потрібна річ в домі! Задоволена на 100%.
Прибирання в рази швидше, а результат не до порівняння зі звичайним чищенням вікон. Відчистити дзеркала і зробити вікна прозорими можна буквально за 20 хвилин (перед приходом гостей). Дійсно залишає поверхні супер-чистими. І власне не тільки вікна, а різні скляні і дзеркальні поверхні.

Техніка проста і зрозуміла, але з першого разу я не отримала чуда, на яке очікувала, залишались по краях розводи. Після кількох вікон практики швидко призвичаїлась і скоро "набила руку".

Для початку роботи достатньо:
- зарядити пилосос
- встановити насадку і приклеїти до неї стрічку з мікрофібри на липучку,
-налити в контейнер воду і засіб для миття вікон (за бажанням)
і прилад готовий до використання.

Процедура миття також цілком проста: потрібно розпилити рідину на поверхню, провести стороною з гумовою насадкою вниз і все чисто. Для більш забруднених вікон після розпилення краще протерти спочатку стороною з мікрофіброю.

Хочу відмітити такі особливості цього пилососа:
1. Зрозуміла комплектація. Є два отвори: на ручці - для набирання чистої води і засобу для миття, а спереду - для виливання брудної води. Отвори закриваються щільно, нічого не протікає навіть при горизонтальному положенні. Клапани прикріплені до приладу, тому загубитись шансів також нема. Є дві кнопки - одна для оприскування водою чи засобом для миття, а друга для обертання головки, що чистить.
2. Розпилювач рідини вмонтований в прилад і використовується схоже як розпилювач води на прасці. Дуже зручно, що не потрібно носити з собою додаткові пляшечки з миючим засобом, губки, ганчірки і відра. Одна рука миє вікно, а друга - завжди вільна.
3. Не просто пилососить бруд з вікон, а прекрасно збирає вологу та рідину з різних гладких поверхонь.
Збирає конденсат з вікон, залишаючи вікна сухими і чистими. Зручно використовувати зимою в автомобілі.
Серед випробованих поверхонь - домашні та автомобільні вікна, дзеркала, дверка духовки, скляний стіл, плитка і дзеркало у ванній.
4. Миття одного домашнього вікна займає в середньому 2 хв. Одного заряду акумулятора достатньо для повноцінного прибирання 2-х кімнатної квартири з 5 вікнами і лоджією.
5. Заряджається в середньому 3,5-4 години. Рівень заряду відображається на світловому індикаторі. Стараємось тримати зарядженим, щоб швидко можна було скористатись в екстренних випадках.
6. Можна чистити вертикальні і горизонтальні поверхні, при цьому як знизу, так і зверху (скляний люк в автомобілі був цьому гарний приклад).
7. Легкий. Вага всього 0,8 кг. Рука не втомлюється.
8. Ручка зручна, не скользить.
9. Накладка з мікрофібри багаторазова, її можна прати при температурі до 60 градусів. В разі потреби можна докупити запасні накладки.
10. Не залишає розводів.
11. Бруд та вода при митті не капає на підвіконник і підлогу, а збирається в контейнер.
12. Виготовлено добротно з якісного пластику.

З мінусів можу назвати лише відсутність трубки-продовжувача щоб можна було легко мити верхні частини вікон (при виборі звернула увагу на такі у більш відомих виробників, але за вищу ціну) .
Хоча й дана фірма для мене була не відома, але діти рекомендували спробувати і я також не розчарувалась. Тепер не можу користуватись звичайними засобами для чищення вікон (це так, ніби користуватись дисковим стаціонарним телефоном, коли є мобільні телефони :)).

Дійсно, така річ буде не зайвою у кожному домі і ціна цілком себе виправдовує. Гарна ідея для подарунку.
Достоинства: Швидке і акуратно чищення вікон, якісна збірка
Я очень люблю различную технику, которая облегчает жизнь. Именно поэтому и было решено купить этот пылесос для окон. Денег он стоит не мало, поэтому лучше взвесить все «за» и «против» перед покупкой. Многие считают, что можно обойтись и без него, мыть окно обычной тряпкой и не парится. Что это самый обыкновенный маркетинг, и что тратить такие деньги не стоит. Я же убежден, что если вещь хотя бы капельку облегчает жизнь, то она уже оправдывает вложенные в нее средства. Другое дело, если этих средств нет, тогда можно увидеть негативные комментарии. Например, то же самое многие говорят про робота-пылесоса. Да, возможно это «игрушка», но она реально помогает по дому. Для меня лично стоит он дорого и не не могу его себе позволить, я это понимаю, но это не значит, что я буду говорить, что это бесполезная вещь. Надеюсь, уловили аналогию.
Поразмыслив, все же я решил приобрести этот оконный пылесос. Скажу сразу, я очень доволен, ни разочаровался ни грамма! В первую очередь, он покупался для того, чтоб чистить окна в машине. Для меня это очень важно. Никаких следов от пальцев за считанные секунды, никаких разводов! Зимой легко убрать конденсат. Окна в машине всегда идеально чистые. Некоторые умудряются помыть даже кузов машины :), но я не рекомендую так делать, тем более что насадку придется мыть очень часто, это неудобно и она очень быстро придет в негодность.
С учетом еще чего покупался этот пылесос: у меня в квартире несколько больших зеркал, 3 шкафа-купе и душевая кабинка. Понятно, что с таким приборчиком сделать стекла чистыми везде в квартире очень легко, быстро и удобно.Что касается наружных окон, как бы странно это ни звучало, об этом я не думал когда покупал пылесос.
Также могу сказать, что таким пылесосом пользуются те, у кого свой бутик и в нем очень много стеклянных полочек, витрин и т.д. Неоднократно сам это видел. На самом деле, так я и узнал о существовании сего предмета.
Еще этот пылесос будет полезен тем, у кого панорамные окна. Но это они и сами знают, и я уверен, что такой пылесос они уже давно приобрели, просто отзывы писать не хотят :)
Многие скажут: «Зачем мне тратить деньги, ведь я мою окна раз в год». Я выше уже писал, для чего я применяю этот пылесос. Но, кроме этого, им можно отлично убрать плитку в ванной, собрать любую разлитую жидкость. И, самое главное, напрягаться-то при уборке вовсе не надо. Раз, два и готово, как говорится.
При покупке я рассматривал 2 варианта: www100 и www100K. По правде сказать, особых различий я не нашел, только лишь то, что в www100K идет дополнительная насадка. Я подумал, что переплачивать не буду, и решил взять младшую модель. Мне ее вполне хватает, по истечению 8 месяцев, думаю, поступил бы также.
Какие достоинства у этого пылесоса на мой взгляд:
-легкий
-работает без подзарядки минут 20 точно, этого хватает, чтобы помыть стекла авто и еще в квартире убрать
-не оставляет разводов
-цена адекватная, дешевле, чем другие
-хорошая сборка, хорошее качество пластика
-поворотная насадка
-удобная кнопочка для разбрызгивания
Заряжается по времени примерно как смартфон. Работает хорошо. За все время использования нареканий нет. Не нужно ходить с тазиком и менять в нем воду постоянно. У кого аллергия на различные средства для мытья стекол – это вообще шикарный вариант. Вы даже не будете соприкасаться с водой.
Решать, конечно, каждому самому, но я бы искренне рекомендовал этот пылесос. Попробуйте попользоваться, уверен, окна вы будете мыть чаще после его покупки, а не раз в год, потому что это легко, даже доставляет удовольствие. И настроение сразу улучшается, когда в квартире у вас все чистенько и блестит. А закончить отзыв хочется девизом фирмы Black+Decker: «Жизнь дана, чтобы жить, а не убирать»!
Достоинства: Не оставляет разводов, большая сфера применения, легкий, экономит много времени
А что с комплектующими? Если вдруг испортится микрофобра, купить запасную можно?
Людмила Орган
Купила цей віконний пилосос недавно і не працює розпилювач, можливо хтось знає причину? чи повертати просто товар?
Леонид
позвоните для начала в сервис

Достоинства
Недостатки