Отзывы покупателей о Гироборд SMARTWAY Lambo Led App Blue Fire + С функцией самобалансировки. сумка и пульт. 3

какой минимальный требуемый вес ?
iGo
Добрый день. Минимальны вес 20кг.
18.07.18 р. замовлений гіроборд який в наявності був відсутній, в результаті чого було запропоновано замінити на інший з наданих по вайберу фото інших моделей. Я погодився і це як я зрозумів згодом була найбільша помилка, а саме: - упаковочна тара в неналежному стані (порвана, в мастилі близько 30% коробки); - сумка відсутня (повідомив представника розетки про що, той відповів відправим в "догонку". Сьогодні 15.08.2018 р. Де??????); - пульт не працює (повідомив представника, відповідь "охре...на" може батарейка сіла. Пульт не розбирав "валяється"); - програма тао тао не працює; - три цикла розряду-заряду дав близько однієї години їзди (швидкість 5-10 км/год, а де ж 20 км/год заявлених. Це при умові що катається 7 рична дитина вагою 23 кг.); - матеріал пластику "ужасний".
Хотів здати ... про що повідомив в який раз представника про своє незадоволення даним девайсом, відповідь: - відправляйте, ми здамо його в сервісний центр та на протязі 5 робочих днів повідомив чи поверним гроші чи будете даль даним чудо техніки користуватись... При чому тут сервісний центр я не зрозумів! Про права споживача щодо повернення товару на протязі 14 днів ще раз запитав... і все більше не вистачило терпіння спілкування!
Достоинства: Тільки мінуси.!
Недостатки: Упаковочна та заводська коробка в неналежному стані (м*яко кажучи). Акамулятора вистачає на годину. Програма Тао Тао не працює. Зарядний пристрій 1,5 А а повинний бути 2 А (відповідно час зарядки збільшується).
Kot
а Вы про права потребителя, похоже, прочли только стоку, где указано, что можете вернуть товар? Все товары проверяются на предмет механических повреждений по вине покупателя. И проверяется не продавцом, а уполномоченными организациями, чаще всего авторизированными сервисными центрами. И на проверку уходит некоторое количество времени. Вот при чет здесь сервисный центр
При заказе по условной договоренности, эта модель была заменена на Graffiti. При получении я его осмотрел и включил, но не заметил, что одно колесо не работает.Это был подарок ребенку на день рождения и выявился брак в воскресенье.
Недостатки: Не работает одно колесо
E-Gyro
Добрый день. Наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время.

Достоинства
Недостатки