Акумулятор EVE LiFePO4 3.2V 280Ah (LF280K Grade A+)

Оставить отзыв

Код:  374068347

Акумулятор EVE LiFePO4 3.2V 280Ah (LF280K Grade A+)

Оставить отзыв

Код:  374068347

Продавец:E-autonomy

7 199

Нет в наличии

5

Гарантия. 6 месяцев Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Модель LF280K від EVE Energy одна з найпопулярніших призматичних батарей для самостійного збирання акумуляторів. Наразі у нас представлена модель LF280K із оновленими клемами: більша площа контакту, зручніша збірка.

Компанія Off-Grid Powerhouse є прямим імпортером продукції EVE Energy Co., Ltd., тож ми впевненні в якості на 100%.

Якість.

Купуючи офіційно у виробника ви отримаєте батареї найвищої якості. На ринку часто їх називають Grade A (або ще зустрічається HSEV Grade).

Великим дистрибюторам завод може продати батареї, які не відповідають номінальним характеристикам, за зниженою ціною. На ринку це Grade B (або ще зустрічається ESS Grade). Ці дистрибютори проводять внутрішні тестування і відсортовують ті батареї, які майже відповідають номінальним характеристикам, та продають їх як Grade A але дешевше цін офіційного магазину виробника. Решту - як Grade B за ще меншою ціною.

Крім цього часто зустрічаються випадки недобросовісних продавців, які під виглядом нових, продають б/в батереї. Такі батареї часто використовують у технічному електротранспорті, на кшталт, гольф-карів, складських погрущиків тощо.

Наша компанія імпортує безпосередньо із заводу EVE Energy Co., Ltd. батареї найвищої якості. Маємо всю супроводжувальну документацію (результати тестів).

Батареї продаються кратно 4м штукам. Перетинки та болти входять в комплект. Перед відправкою, ми тестуємо батареї та готуємо набір з максимально близькими значеннями внутрішнього опору.

Характеристики

Напряжение, В
Емкость, А*ч
Страна-производитель товара
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

Оцените товар
  • Плохо
  • Так себе
  • Нормально
  • Хорошо
  • Отлично
Добавьте видео
Добавляйте до 5 видео с Youtube

Добавьте фото

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.