Олія соняшникова рафінована Огородник 4350 мл (4820128880324)

 
  • 39 человек добавили
    в
Мінімальна сума замовлення 100 грн

Описание Олія соняшникова рафінована Огородник 4350 мл (4820128880324)

Серед олій рослинного походження соняшникова – найбільш популярна, що зумовлено її ціновою доступністю і широкою представленістю в торгівлі. Запорукою цього є значні масштаби виробництва соняшника – продукту, з якого виготовляють олію.

Попри це соняшникову олію можна вважати унікальним продуктом. Це зумовлено рядом її властивостей і характеристик. До них, насамперед, відносять наявність у соняшниковій олії жирних кислот - стеаринової, ліноленової, лінолевої, арахінової та ще кількох інших. Вони є «будівельним матеріалом» для різних клітин і тканин людського організму, для роботи його нервової і кровоносної систем. В олії міститься токоферол або вітамін Е – дуже важливий антиоксидант, що захищає від раку і передчасного старіння. (У значно дорожчій оливковій олії цього вітаміну в 12 разів менше). Олія з соняшника містить вітаміни А і D, перший із яких підтримує зір і імунну систему, а другий - належний стан кісток і шкіри.

У соняшниковій олії зовсім немає холестерину, тож вона корисна тим, хто страждає від атеросклерозу. Завдяки її вживанню поліпшується робота мозку і серцево-судинної системи.

Ємність 4,45 л, в яку вміщена Олія соняшникова рафінована торгової марки Огородник, дозволяє заощадити кошти на придбанні цього продукту, адже кожна одиниця ваги обходиться покупцеві дешевше, ніж у менших ємностях. Маркування «П» в назві олії засвідчує, що вона призначається для загального вжитку.

Ещё

Характеристики Олія соняшникова рафінована Огородник 4350 мл (4820128880324)

Вид масла
Упаковка
Тип
Объем, л
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!