Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул

Код:  73634547

  • Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул - изображение 1
  • Есть в наличии

385

Описание Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул

За останні 50 років на ринку з'явилася величезна кількість добавок для зниження ваги, як комплексних, так і однокомпонентних. Споживачеві вкрай складно зробити правильний вибір. Мабуть, єдиною безпечною і навіть корисною ефективною добавкою, є L-карнітин. Він безпечно (навіть для людей, які мають проблеми з серцем, печінкою, нирками) прискорює обмін речовин і підвищує утилізацію калорій організмом, при цьому отримуючи значну частину енергії з жирового обміну. L-карнітин - вітаміноподібна речовина, споріднена вітамінам групи В, яка синтезується в організмі. L-карнітин має анаболічну, антигіпоксичну та антітиреоїдну дію, а також стимулює регенеративну активність тканин і активує жировий обмін. Рекомендується вживати як додаткове джерело L-карнітину, а також в якості доповнення до основного раціону харчування в програмах направлених на схуднення. Кількість капсул в упаковці: 120 шт. Вага капсули: 0,550 г Вміст карнітину в 1 капсулі: 450 мг Матеріал капсули: харчовий желатин. Кількість порцій: 60 Спосіб вживання: вживати 2-3 рази на день за півгодини до прийому їжі або перед тренуванням.

Характеристики Жироспалювач L-Карнітин EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул

Форма выпуска
теги
  • карнитин
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* * Внимание! Перед приемом спортивного питания обязательно проконсультируйтесь с врачом, а также ознакомьтесь с перечнем противопоказаний к данному препарату.
Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.