• Емаль термостійка КО-814 +400°C, 2.2 кг - изображение 1
  • Есть в наличии

580

Описание Емаль термостійка КО-814 +400°C, 2.2 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ

Для фарбування металевих виробів, які експлуатуються при температурі до +400оС.

Сохне в природних умовах.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

підготовка поверхні

Видалити пил, бруд, оксиди заліза, іржу, жирові і ін., забруднення, обробити шліфувальною шкуркою і знежирити органічними розчинниками. Поверхня перед нанесенням повинна бути сухою і чистою.

Підготовка емалі: безпосередньо перед застосуванням в основу додати алюмінієву пудру, що поставляється в комплекті, і знову ретельно перемішати, після чого витримати не менше 10 хв. для видалення бульбашок повітря. При необхідності розбавити розчинником сольвентом. При перервах в роботі емаль зберігати в щільно закритій тарі, перед використанням перемішати і витримати не менше 10хв.

Увага: емаль використовують протягом 8-ми годин після приготування.

Емаль наносять не менше ніж в 2 шари пензлем, валиком, фарборозпилювачем. Нанесення наступного шару проводять після повного висихання попереднього - не раніше ніж через 7 годин при температурі +20оС і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання емалі може змінитися.

Температура навколишнього повітря, емалі і поверхні повинна бути в межах від +5оЗ до +35оС, відносна вологість повітря не більше 80%.

витрата: на один шар від 50 г/м2.

Запобіжні заходи при поводженні з матеріалом:

Берегти від вогню! Вогненебезпечно! При проведенні фарбувальних робіт і після їх закінчення ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Гарантійний термін зберігання матеріалу:

Гарантійний термін зберігання - 3 роки від дати виготовлення. Зберігати і транспортувати в щільно закритій тарі при температурі від -30оС до +40оС, оберігаючи від вологи і попадання прямих сонячних променів.

Колір: срібло

Виробник: ТОВ "Корона Хім", Україна

Характеристики Емаль термостійка КО-814 +400°C, 2.2 кг

Время высыхания, ч
  • 7 часов
Цвет
Фасовка кг (л)
Страна-производитель товара
Гарантия
  • 36 месяцев
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.