Отзывы покупателей о Сейф оружейный Triniti 1320 2ТП для 2 ружей высотой до 130 см черный 4

• Сейф оружейный Triniti 1320 2ТП для 2 ружей высотой до 130 см черный фото от покупателей 1
  • Сейф оружейный Triniti 1320 2ТП для 2 ружей высотой до 130 см черный фото от покупателей 2
  • Сейф оружейный Triniti 1320 2ТП для 2 ружей высотой до 130 см черный фото от покупателей 3

• Олег Рачкус
    • Продавец: SANTIAGO

Пришёл с небольшой вмятиной сверху и с ржавчиной с низу ,вмятину выровнял ,почистил и закрасил с балончика.

Достоинства:
    В принципе за такие деньги лучшего я и не ожидал
    Недостатки:
    Дефекты при получении
    • SANTIAGO

Дякуємо за відгук. Ми робимо усе можливе, щоб Ви були задоволені якістю наших товарів. Просимо вибачення за отримані незручності.

• Ельміра Рустамова
  • Сергей Рыбак
    • Продавец: SANTIAGO

Товар відповідає опису. Прийшов швидко без подряпин та інших дефектів. Склад знаходиться у м. Вінниця.

Достоинства:
    Нічого зайвого, фарбування без недоліків, переконливий замок
    Недостатки:
    Підпорка для стволів кріпиться до стінки на двосторонній скотч, а не на магніт, як у конкурентів (не можна декілька разів змінювати місце положення)
  • Віталій Головко
    • Продавец: SANTIAGO

За свою ціну чудовий сейф, 3 рушниці стане без проблем. Як по мені найкраща пропозиція за таку ціну.

Достоинства:
    Важкий, якісний товстий метал дверець та стінок, хороша покраска, коврик щоб не подерти приклад. Має гарний вигляд.
    Недостатки:
    Немає.
    • SANTIAGO

Дякуємо за відгук та високу оцінку якості наших сейфів! Вдалих вам покупок!)