Фреза алмазна клас люкс Witalina P111fk

 
  • 1 человек добавил
    в
Сравнить все модели

Покупатели, которые просматривали этот товар, также интересуются

Описание Фреза алмазна клас люкс Witalina P111fk

Дана фреза P111fk із алмазу класу люкс має діаметр 2,9 мм.

Насадка для фрезера (фреза) алмазна застосовується для опилу під нігтями, згладжування переходу штучного матеріалу до натурального нігтя, обпилювання відслонень в зоні кутикули та бокових валиків, обробки внутрішньої поверхні нігтів і будь-яких інших випадків, коли буде потрібно невелика площа насадки і можливість акуратно підібратися до певних зон.

Ця фреза середньої жорсткості - незамінна насадка для корекції штучних нігтів. Термін експлуатації і ефективність твердосплавних насадок набагато перевищує термін експлуатації насадок з алмазним напилення. Насадка не іржавіє, піддається дезінфекції та стерилізації.

Діаметр головки (біля основи): 2,9 мм

Висота головки: 7 мм

Довжина хвостовика: 37 мм

Форма: конус

Насічка: середня

Також важливий догляд за насадками:

Надійніше зберігати насадки в спеціальній підставці. Мити і чистити насадки потрібно після кожного застосування і кожного клієнта. Дуже швидко і якісно чистка будь-яких насадок проходить в ультразвуковій мийці . Їх потрібно обов'язково стерилізувати, а перед застосуванням ще й дезінфікувати.

Ещё

Технические характеристики Фреза алмазна клас люкс Witalina P111fk

Дополнительные характеристики
Для манікюру
Страна-производитель товара
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!