Фреза твердосплавна Witalina H707fK

 
Нет в наличии

Описание Фреза твердосплавна Witalina H707fK

Виробник: Witalina tools

Одностороння твердосплавна фреза H707fK, дрібна хрестоподібна насічка. Невелика фреза з дрібною насічкою для корекції форми матеріалу при нарощуванні нігтів.​​

Насадка для фрезера, твердосплавна - це твердосплавная насадка (фреза) для корекції акрилових і гелевих нігтів: грубого опила, опила під нігтями, корекції форми і довжини. Також, можна використовувати для випилювання відслойок, зняття гелю, гель-лаку і педикюру.

Термін експлуатації і ефективність твердосплавних насадок набагато перевищує термін експлуатації насадок з алмазним напиленням. Вона не іржавіє, піддається дезінфекції та стерилізації.

Діаметр головки: 4 мм

Висота головки: 12 мм

Довжина хвостовика: 36 мм

Діаметр хвостовика: 2 мм

Форма: кукурудза

Насічка: мілка

Також важливий догляд за насадками:

Надійніше зберігати насадки в спеціальній  підставці. Дезінфікувати, чистити і стерилізувати насадки потрібно після кожного застосування і кожного клієнта. Відразу після роботи насадку розміщуйте в дезрозчин, перед цим її не можна промивати під водою. Після того, як продезінфікували, тільки тоді необхідно промити під проточною холодною водою. Далі чистимо насадку. Для керамічних насадок застосовують спеціальні латунні щітки , якими з успіхом очищають і твердосплава. Після цього переходимо до стерилізації. Або до термічної ( глассперленовий стерилізатор , сухожарової шафа , автоклав) або хімічної (концентрати).Дуже швидко і якісно чистка будь-яких насадок проходить в ультразвукової мийці . У ній використовується принцип кавітації і ваші інструменти крім дезінфекції ще й паралельно очищаються.

Ещё

Технические характеристики Фреза твердосплавна Witalina H707fK

Дополнительные характеристики
Для манікюру
Страна-производитель товара
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!