Радиоприемник Магнитофон Бумбокс Колонка с пультом ДУ Golon RX 627Q Black

Отзывы покупателей о Радиоприемник Магнитофон Бумбокс Колонка с пультом ДУ Golon RX 627Q Black 9

Достоинства: Нет никаких достоинств
Недостатки: Сломался через неделю- отключается и через динамики только треск. Для того чтобы он заработал, нужно отключить его от сети. Мин на 5. После этого минут 15 он работает а затем снова только треск в динамиках. Жаль выбросил упаковку. Придётся отправлять приёмник за упаковкой
Не очень
Недостатки: Не советую
Ловит 2 канала и то с помехами..... Никогда не встречалось такое......
Достоинства: _-------___-------------------------------------------_-----------------------
Недостатки: Волны с нашей музыкой отсутствуют
Отримав сьогодні радіоприймач. Але без пульта, на жаль! Прикро. Бо обіцяно ж пульт.
Доброго дня.
Пульт знаходиться у відсіку для батарейок.
02.08.19 отримав Радіоприймач Магнітофон Бумбокс Колонка з пультом ДК Golon RX 627Q Black. Продавець Pont.
Представник продавця Бачинська Наталія додала мене у Вайбер, через який вела спілкування.
Бумбокс Golon RX 627Q Black - не укомплектовано Інструкцією з експлуатації, про що повідомив Наталії.
Два дні Наталія обіцяла надіслати фото Інструкції у Вайбер.
На третій день перестала продивлятись повідомлення у Вайбері і перестала піднімати слухавку, коли я телефоную до неї зі свого телефону.
Інструкцію я так і не отримав.
Налаштувати радіостанції без Інструкції я не можу.
В інтернеті Інструкцію я також не знайшов, окрем одного підозрілого сайту, на якому вимагають залишити номер телефону.
Прошу зазначити, що продавець Pont порушує Закон України "Про права споживачів", а саме в тому, що не надає Інструкцію з експлуатації українською мовою (а взагалі ніякої інструкції немає в цьому пристрої.
Достоинства: не знайшов
Недостатки: безліч
Почему я звук добавляю а он начинает заикаться и тухнет,что за недоразумение,за что я заплатила деньги
#43520242
Нормальный приемник. Флэшку подхватывает мгновенно. Все работает. Своих денег стоит. Девушка-менеджер любезно предупредила что в этой партии пультов нет к сожалению. Я не особо расстроился, но дома когда открыл батарейный отсек обнаружил там пульт))). Тут уж я конечно обрадовался)))
Достоинства: Играет громко
Недостатки: Тяжело понять где что включается.
Не положили пульт, на почте посчитала лежит за пенопластом когда осматривала посылку. Могу я как то его получить?
Андрій ЯворськийУже купил
І я не отримав пульт. Обман?
Доброго дня.
Шановні клієнти, пульти знаходяться у відсіку для батарейок.
Підкажіть будь ласка яка тут гучність?
Pont
Доброго дня. В Бумбоксi RX627Q два динамiки по 3 W кожен.

Достоинства
Недостатки