Камуфляжный костюм c капюшоном 44р - 60р весна-лето-осень Британка

Отзывы покупателей о Камуфляжный костюм c капюшоном 44р - 60р весна-лето-осень Британка 3

Хотів би заказати куртку з матеріалу "британіка", або "олива" розміру 64(груди 138см) ріст 5 (185см)
Zefir
У нас є костюми 64 розміру літні, демисезонні на флісі і зимові - Очерет. Британки і оливи, на жаль, немає. Також можемо пошити куртку на замовлення. Для цього потрібно з Вами з‘ясувати мірки, модель і матеріал.
Така же британка в розмірі 64- ріст 5 може бути ?
Zefir
Такий костюм може бути лише під заказ і дорожче.
Добровольский Алексей
Дякую за відповідь. Проте дороще це скільки ? І чи можна заказати лише куртку британіка в розмірі 64 ріст 5 ?
Zefir
Ми можемо пошити куртки або костюми по Вашим параметрам - як і з Вашої тканини, так і з нашої) Ціна залежить від фасону, від тканини, яку оберете і від розміру. Але пошити можемо на будь-який розмір)
Доставили быстро, заказывал себе и брату, после получения заказал ещё отцу и дяде, им тоже понравились костюмы и цена.
Достоинства: Качество, цена, оперативность доставки.
Недостатки: Пока не обнаружил.
Zefir
Спасибо большое за такой хороший отзыв! Мы очень рады, когда клиент доволен! Носите с удовольствием)
Достоинства
Недостатки