Отзывы покупателей о A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) 137

• A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) фото от покупателей 4
  • A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) фото от покупателей 5

• Сергей Недосеков
    • Цвет: Silver

Використовую linux, нативних драйверід цю ОС виробник не зробив, стандартні не дають можливість налаштувати зображення, засвічене обличча, кольори спотворені. З 10 можу дати 4-5 балів

Достоинства:
    не виявив
    Недостатки:
    пересвічує обличчя, колори передаюсться не вірно
  • Анатолій Каленський
    • Цвет: Silver

Привезли мало того що бувшу у використанні (подряпана) так вона ще й не працює.

Достоинства:
    Немає переваг в непрацюючої камери.
    Недостатки:
    Не працює.
    • A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) фото от покупателей 4
    • A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) фото от покупателей 5

Доброго дня, Анатолій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Євген Кульчицький
    • Цвет: Silver

Камера для скайпа, модуль точно не fullhd, це скоріше 480р розтягнуте, колір нормальний передає. Для відео-зв'язку підійде. win10 дрова підтягує, якщо треба відрегулювати параметри то на офф сайті є прога.

Достоинства:
    Ціна, кріплення
    Недостатки:
    Якість зображення
  • Попов Арсеній
    • Цвет: Silver

Купив я цю FullHD камеру для роботи. Камера ніяка, зображення точно не HD, затримки жахливі, багнута стабілізація кольору. Ніякої сумісності з Chroma Key, зоображення стає фіолетовим при використанні Chroma Key фону. Штатно працює якийсь Beauty ефект, який надає лицю неприродної форми і кольору. Повне дно.
    P.S. Драйверів немає, так як використовую Мак, тому налаштувати нічого не можу.

Достоинства:
    Не виявив
    Недостатки:
    Жахливе зображення, неприродній колір, затримки
  • Суслов Олег

супер

Достоинства:
    одличний веп камера
  • Владислав Петрик
    • Цвет: Silver

Спершу здалося що мене сильно обманули, було дуже погане зображення, потім встановивши потрібний софт камера почала працювати як потрібно. Кріплення мені здалося не надійним(це моя перша вебка, тому мені важко судити). Та виявилося що вона не дуже підходить до мого монітору(закриває частину екрана)

Достоинства:
    Відповідає заявленим можливостям.
    Недостатки:
    Не дуже універсальне кріплення, та це скоріше індивідуальний мінус.
    • A4Tech PK-920H-1 HD Black/Silver (4711421896269) фото от покупателей 3
  • Владислав Петрик

Яка довжина кабелю?

• Fridrih Nord
    • Цвет: Silver

Автоматическая настройка выдержки работает примерно на 15 кадрах в секунду при обычном освещении. Нужно лезть постоянно в настройки и уменьшать выдержку в ручную, из за чего слишком темное изображение получается либо слишком шумное. Парадокс в том что приходится выбирать между смазанным изображением либо темным. А после 4-х месяцей использования она просто начала некоректно работать, постоянно прыгая то 1-2 кадра/секунду то 15 то снова 1, то зависла вовсе, то не включается то ее не видет система. Короче постоянные проблемы с этой веб-камерой.

Достоинства:
    их нет
    Недостатки:
    Автофокус не работает, слабая светочуствительность, на новых мониторах загораживает изображение вверху экрана, сдохла за 4 месяца эксплуатации
  • Михаил Олийнык
    • Цвет: Silver

Скажите пожалуйста на windows 10 pro будет работать.

• Павел Комазов

не работает. и скайп ее не видит. микрофон видит, саму камеру - нет

• Виталий Бондаренко
    • Цвет: Silver

Наверное за свои деньги хорошая вебка. Но пробовал на вебку показать документы (нужно было для регистрации на одном сайте), ничего не вышло. Не фокусируется на тексте.

Достоинства:
    Автофокус, простота установки в систему, простота монтажа
    Недостатки:
    Неполноценный full hd, видеосъемка до 2 Мп, качество очень слабое