Отзывы покупателей о Медицинские маски Abifarm M98, 3-слойные, стерильные, 25 шт (1М9801) (4820238360129) 27

4,5

• Олена

Акуратні, зручні та міцні маски. Не мають ніякого запаху та інших алергенних подразників.Гумка не тисне на вуха й добре фіксує маску на лиці. Без проблем витримують три прання -- не рвуться й не кошлатяться ))) Шкода викидати... але після третього прання починаються проблеми з ворсинками, що лізуть до носа...

Достоинства:
    За рік користування масками цієї серії ні разу не рвалося резинка. Кожна маска має герметичну упаковку з целофанової плівки.
    Недостатки:
    Шкода, що ці маски є лише в білому кольорі. Хотілося б різноманітності.

Доброго дня, Олена!
      Дякуємо за вибір та позитивний відгук. Але ж наші маски одноразові і їх не можна прати, адже тоді вони втрачають свою захисну функцію :(
      Одноразові маски потрібно змінювати кожні 2-3 години безперервного носіння.

Наша лінійка масок досить різноманітна: зелені маски з ефірними оліями, блакитні з індикатором вологості, чорні з вугільним фільтром. Більш детально з кожним видом масок можна ознайомитись відфільтрувавши маски по нашому бренду на Розетці)

• Яна Попова

Хорошие маски

• Александр Згара

Все отлично

Достоинства:
    отличное качество
  • Александр Згара

Все отлично

Достоинства:
    отличное качество
  • Людмила Безусая

Для мужа норм
    На меня большие

Достоинства:
    Цена, качество
    Недостатки:
    Большой размер маски, не всем подойдёт
  • Роман Чередниченко

Отличные маски, каждая в индивидуальной упаковке. Плотно прилегает к лицу. Резинки мягкие, на уши не давят, ни разу не отрывались.

Достоинства:
    Индивидуальная упаковка и хорошее качество
  • Вийзер Максим

Уже заказываю четвёртый раз, до того были очень хороши. В этой пачке поверхность маски очень сильно "ворсится", отслаиваются мелкие волоски, от них чешется лицо, область носа. Надеюсь что такая партия, хотя ниже уже писали о данной проблеме.

Доброго дня, Максим!
      Дякуємо за зворотній зв'язок. Шкода, що цього разу у вас стався такий досвід з нашими масками(

Два зовнішні шари маски складаються зі спанбонду. Ми використовуємо у виробництві м'який спанбонд, він дорожчий та якісніший за звичайний, а також він приємний до обличчя. Адже дешевий спанбонд більш жорсткий, тому може натирати шкіру та погано пропускати повітря.

Якщо носити маску максимум протягом 1 дня - вона не повинна ворситися. Якщо ж маска довгий час знаходиться у кишені та треться об неї - то так, маска буде ворситися, адже вона одноразова та не розрахована на довге носіння.

Рекомендуємо змінювати маски максимум щодня. Таким чином маска збереже свою захисну функцію та не буде ворситися :)

• Володимир

Якісні маски.

Достоинства:
    Якісні
    Недостатки:
    Нема
  • Тамара

Замовляла вже два рази.Маски зручні,резинки м'які,нічого не давить і сама маска добре прилягає до обличчя.Особливо подобається,що кожна маска в окремій упаковці.

Достоинства:
    Якісні,зручні,в індивідуальній упаковці.
    Недостатки:
    Поки не знайшла
  • Наталия Ольшанська

Отличные маски, индивидуальная упаковка для каждой маски,удобно взять сразу несколько. Спасибо Розетке за быструю доставку и хороший товар)

Достоинства:
    Индивидуальная упаковка для каждой маски.
  • Антон Дорожинський

чудові маски в індивідуальних упаковках, саме для літнього сезону, коли в тканинній масці "сампошив" парко.

Достоинства:
    колір, фіксатор на носі, розмір, м"яка резинка
    Недостатки:
    не помітив
  • Катерина Мар'яш

Користуюсь даними масками більше півроку, завжди була задоволена: зручно, легко дихалось. Але остання партія просто жахливої якості! Тканина вся ворситься, в жару це просто нестерпно-все обличчя чухається, постійно доводиться прибирати ворсинки з роту. На жаль, саме цієї партії взяла аж 3 упаковки

Недостатки:
    Сильно погіршилась якість

Доброго дня, Катерина!
      Дякуємо вам за зворотній зв'язок. Нам дуже шкода, що цього разу у вас стався такий неприємний досвід з нашими масками( Ми тестуємо кожну партію перед тим, як вона потрапляє у продаж. Можливо десь сталася помилка.

Напишіть нам, будь ласка, на сторінку Instagram (abifarm.ua) для уточнення цієї ситуації.
      Дякуємо.

• Любов М.

Хороші маски, не порівняти із масками із супермаркетів чи аптек

Достоинства:
    Стерильна, індивідуальна упаковка кожної маски, легко в ній дихати
    Недостатки:
    немає
  • Андрій Переводчик

Буду еще заказывать, всё отлично.

Достоинства:
    Индивидуальная упаковка каждой маски.
  • Наталія Степаненко

як завжди, гарні. Купую завжди цієї фірми.

Достоинства:
    Якісні. Кожна маска упакована окремо.
    Недостатки:
    нема.
  • Дмитро Савчак

Купую вже другий раз, чудові , зручні маски!

Достоинства:
    Хорошої якості! Зручні, нічого не давить!
    Недостатки:
    Не виявив
  • Юрій Сергийович

Самые лучшие маски - абифарм. Эта еще и в индивидуальной стерильной упаковке!! удобно положить в сумку пару штук прозапас. Рекомендую!

Достоинства:
    мои самые любимые маски!
    Недостатки:
    их просто нету
  • Светлана

Отличные маски. Качественные.

Достоинства:
    По сравнению с другими, легко дышать.
  • Руслан

Сама маска + / - як усі, а от резинки (лямки) просто гігантські у прямому сенсі слова. Купили на родину з 3 осіб, в усіх різна форма та розмір обличчя і на всіх без виключення дуже великі. Мало того сильно слабкі резинки. Щільності немає ніякої. Доводиться зав'язувати, обрізати та підпалювати кінці, по іншому носити не можна. Або якщо вам захист не потрібен а просто щоб телемпалась на обличчі то можна і так носити.

Достоинства:
    Недостатки:
    дуже великі і слабкі резинки.
  • Стефанишина Ольга

Хорошие маски, недорогие, надежные резинки, дышать легко. Индивидуальная упаковка позволяет удобно носить запаску. Потеплело и в них жарко, изнутри собирается конденсат.

Достоинства:
    Качественно, недорого, удобно.
    Недостатки:
    Плотные.
  • Олександр Поляк

Купив маски деілька днів тому. Свою пряму функцію виконують добре.

Достоинства:
    - Зручна упаковка – кожна маска запакована окремо - За весь час не порвав жодного кріплення, навіть при швидкому одяганні
    Недостатки:
    - Було б круто мати можливість обирати розмір масок. Вони мені підішли, але сіли «як раз», хотілося б мати трохи про запас
  • Елена Смурыгина

Отличные маски.

• Шваб Людмила

Маски очень хорошие,

Достоинства:
    Легко дышется
  • Дмитро Савчак

Покупкою задоволений!

Достоинства:
    Зручні
    Недостатки:
    не знайшов
  • Руслан

гарне пакування та гіпоалергені. Доволі м'які резинки для вух. Багато в коробці, вистачить на довго. Виробник Україна. Зручно носити.Сподобалось що стандартного розміру

Достоинства:
    індивідуальна упаковка, без запаха
    Недостатки:
    ---
  • Алина Абрамова

хорошие маски с тремя складками. лучше покупать в пачке, чем поштучно в аптеке. как-то стерильней. у этой фирмы есть и чёрные.