Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-41-R9ZQ (NH.QBHEU.00G) Shale Black / 17.3” IPS Full HD 144 Гц / AMD Ryzen 7 5800H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 3080, 8 ГБ

15 отзывов Код:  398670237
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут норм,но температуры оч большие из за мощного и гарячего проца,это можно изменить немного поубавив потребление процессора на 5% температуры будут 77-80° в пике,из за этого стаёт комфортней играть и делать всякие проекты, советую ставить кулера на турбобуст и авто, чтобы не было деградации кулеров и всё будет отлично,потеряете макс 3-4фпс.

Достоинства:
    Всё отлично
    Недостатки:
    Звук как из бочки,охлад для такой диагонали мог быть и немного лучше
  • Вова Бурлаку
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут норм а от wi fi не працює зовсім він навіть не оприділяється на ноуту

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

• Віталій Торгонський

Будь ласка, не ставьте товару одну зірку через те, що Ви не розбираєтесь в техніці. У Windows при першому запуску немає драйверів, але якщо Ви підключите інтернет через Ethernet, тобто через кабель, то Windows знайде їх автоматично. Або можете скачати на сайти Acer в розділі підтримка

• Віка Дмитренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Одразу скажу за самі приємні речі в цьому ноуті, запускати можна всі ігри на високих налаштуваннях , або навіть максимальних , трошки швидкість вентиляторів збільшиться. Із мінусів дуже тихенькі колонки. Якщо грати на ноуті то не вийде поставити на колінки без підставки , забір повітря прям йде з двух сторін тому перекриється охолодження . Що дуже приємно що зараз не треба думати чи потягне він чи ні, навіть відпала необхідність купляти ігрову консоль. Після 3 нових ігор закінчилась памʼять на ноуті , тому раджу або брати на 1 т зразу або потім докупити, тільки ще не знаю чи можна відкрити самостійно та доставити поки гарантія.

Достоинства:
    Оптимальна ціна та якість за такі характеристики, не треба думати чи піде гра чи ні. Сподобалася підсвітка клавіатури, скачайте Nitrosense.
    Недостатки:
    Мало памʼяті 512 для сьогодення це реально чотири гри, останнього скачав Forza 5 заважила 142 ГБ
  • Артем Михайлов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ну шо можна сказати, це потужний ноут-котрий тягне усі сучасні ігри на максималках. гарний екран, мені попавсь в мінімальними засвітами. Трохи тре покумекати з встановленням віндовс (бубни з біос) та драйверами. з мінусів- ІМХО слабкий звук. ну дуже тихий.
    і ще якість матеріалів, усі кути якісь гострі, шершаві. відбитки рук залишаються на корпусі постійно... но то може я вже нию.

Достоинства:
    Потужний ноутбук.
    Недостатки:
    Звук,якість матеріалів
  • Марина Конончук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

придбала десь з тиждень тому для власного користування, дуже задоволена) Кіберпанк2077 на найвищих налаштуваннях і з рейтрейсингом видає 144фпс, Мортал Комбат 1 на найвищих дає стабільні 60. єдиний мінус - сильно гріється, але це некритично)

Достоинства:
    швидкий, гарна продуктивність
    Недостатки:
    гріється
    • Никита Гаращенко

сильно греется это критично,но можно уменьшить нагрев

• Віталій Торгонський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук дуже подобається. Не поганий екран, класна підсвітка клавіатури, яку ви можете налаштувати на свій власний розсуд. Ігри йдуть на максимальних налаштуваннях. Залочив FPS в іграх на 60, і температури наступні: процесор - 75-80 градусів, а відеокарта близько 70 градусів. Результатом більше, ніж задоволений, і сам ноутбук не дуже гучний при таких налаштуваннях. Єдине, чого мені бракує, - це трохи більша ємність батареї.

Достоинства:
    Дуже потужний
    Недостатки:
    Невелика ємність батареї
    • Никита Гаращенко

а если больше 60 градусов то какая температура?

• Віталій Торгонський

Никита Гаращенко, проц - 90, відеокарта - 80

• Владислав Мальцев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук в мене як тиждень, працює добре, робить свої задачі, але нюанс неприємний з покриттям ноутбука постійно видно сліди від пальців(наче як від грязі або жиру) хоч і з чистими руками саджусь працювати за нього.

Достоинства:
    Якість=ціна
    Недостатки:
    Біос на цьому ноуті не бачить флешки. Прийшлося лізти в Гугл щоб біос зміг побачити установочнік віндовс з флешки
  • Євген Підгурський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купили сину на 15 років. Сказати, що він задоволений нічого не сказати. До цього був Asus, але слабший. Зараз його улюблені ігри літають на високих налаштуваннях і він просто вражений начинкою ноуту. Машинка вартує своїх грошей.

Достоинства:
    Гарний ноут за свою ціну
    Недостатки:
    Поки не виявлені
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар якісний, брався для роботи з графікою та ігор. Є можливість ставити додатковий SSD. Екран достатньо яскравий з вибором частоти кадрів. Клавіатура м'яка (не клацає) з підсвіткою. При великих нагрузках в іграх нагадує про себе система охолодження.

Достоинства:
    швидкий, потужній, якісно зібраний корпус, можливість апгрейду
    Недостатки:
    маркий пластик, при великих навантаженнях вентилятори "свистять"
  • Мальвіна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь ноутбуком тиждень , позитивні враження. Дякую працівникам магазину за гарне обслуговування.

Достоинства:
    Швидкий потужний, приємний зовнішній вигляд, грузиться дуже швидко.
    Недостатки:
    Поки все влаштовує.
  • Тимофій Михайлюченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

топ ноут для попрацювати і тим паче пограти, якщо не хочете робити збірку ПК - можна взяти acer і не паритись, у них класні ноути ігрові
    цей тягне мій топ ігрушок на ура, фар край5, кол оф дьюті 2022, вся борда, відьмак, хоррори усі - ну короч я в раю)
    трошки шумить під час ігор, але не заважає, охлад паше супер, це добре
    в цілому якість люкс, потужний, швидкий і крутий ноут, раджу

Достоинства:
    техніка супер, ігровий, потужний, швидкий, з класною системою охладу
  • Віка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже дякую, ноутбук чудовий. На жаль, я не дуже розбираюсь в техніці, тому можу передати тільки своє враження.
    Екран приємний для очей, переглядати відео на ньому одне задоволення. Також дуже красиво виглядає Геншин, моя улюблена гра тепер доставляє ще більше задоволення.
    Надіюсь, що ноутбук прослужить мені довгу та надійну службу.

• Сергій Ко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Великий екран - більший розмір, більший розмір - більше простору для якісної системи охолодження та ємкого акумулятора. З таким ходом думок я прийшов на сторінку цього ноута. Покупкою задоволений)

Достоинства:
    Збалансований, як на свою ціну, ігровий ноутбук. Нарешті зацінив Алана Вейка. Продовження серії варте довгого очікування) Також непогано показав себе в генерації зображень у Stable Diffusion.
    Недостатки:
    Трохи важкуватий. Втім, все одно нікуди особливо не ходжу, для мене недоліки відсутні)
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взагалі не жалкую, що зробив собі такий приємний подарунок до свят. Пристрій якісний та надійний, дуже простий в налаштуваннях. Буквально за вечір я його налаштував під свої потреби.
    Добре підійде для роботи та розваг.

Достоинства:
    Задоволений
    Недостатки:
    Час покаже
  • Ткаченко Игорь
    Продавец: Rozetka

Пересмотрел много видео сравнений разных ноутбуков и этот один из самых удачных по всем параметрам а именно эта сборка более чем для баланса чтобы не шумел не грелся как чайник и тд

Достоинства:
    Не сосчитать