Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M-35DF (NX.KHGEU.00C) Steel Gray / Intel Core i3-1315U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Home

9 отзывов Код:  417008862
  • Ірина Шклярук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Довелося повернути. Або мені трапився брак, або реально дуже слабий ноут: 1) підсвітка майже не помітна, при світлі чи на сонці її взагалі не видно. Має бути повна темнота. Трохи світиться з-під низу, самі літери не світяться, як в інших моїх ноутах. Дуже незручно. 2) дуже нагрівається, шумний, хоча працювала лише у ворд. 3)рівень зарядки неправильно відображався одразу, то 2 год., то вже 3 пише. Але то ще квіточки. Через 3 дні роботи він взагалі перестав реагувати на власну зарядку: то не бачить зарядне, то бачить зарядне, але не заряджає. Що цікаво і не заряджає, і не розряджається. З підключеним зарядним рівень зарядки просто "завіс". Хоча через тип С заряджався (моїм зарядним). Проконсультувалася онлайн зі знайомим, який працює у сервісі, почитала в гуглі, і зрозуміла, що толку не буде. Оформила повернення, бо ще на той час не пройшло 14 днів. Наразі чекаю. Це був третій ноут, який брала тут, такі трабли вперше. Буду придивлятися інший.

Достоинства:
    Недостатки:
    Якщо це не брак, а така норма, то його ціна має бути значно нижчою.
  • Надія Маковська
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Налаштування пройшло дуже легко. Ноутбук дуже швидко запускається, гарний екран.

Достоинства:
    Windows 11, підсвітка клавіатури, об'єм пам'яті
    Недостатки:
    Відсутній Lan роз'єм.
  • Микола Артемів
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Супер, одразу з віндою і за нормальну ціну.

Достоинства:
    Швидкий, гарно виглядає, доволі міцний, з собою взяти не страшно, компактний та легкий.
  • Дмитро Громенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував, щоб мати чим зайнятися в дорозі, в тому числі більш-менш комфортно попрацювати. Можна і з мобільного ухитритися, але суп я їм не виделкою, коли можна взяти ложку) Так і з роботою.

Достоинства:
    Прийнятна ціна за середньохороший пристрій без зайвих амбіцій.
    Недостатки:
    Іноді хочеться у щось пограти, але можливості взяти ноут із дискреткою не було. Та й бажання, буду щирим, також. Циву 5 тягне і добре)
  • Антоніна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вирішила що краще взяти одразу з віндою, бо не дуже розбираюсь в техніці. Купляла для навчання сину, плюс для дозвілля собі, коли електрики немає, щось подивитись на нормальному екрані.
    Як для мене то він чудовий. Син ще ігор якихось поставив, каже що піде.

• Юлия Звездай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брала для доньки, користуємось тиждень поки нарікань немає.

• Ярослав Мироненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав для дистанційної роботи та навчання, покупкою задоволений.

Достоинства:
    Легкий, має вдосталь портів, пам'яті, а швидкодії не бракує навіть для деяких ігор. Корпус виконаний якісно, нема відчуття дешевизни. Сканер відбитка пальців економить багато часу, не знаю як раніше без нього жив.
    Недостатки:
    Мову треба обирати відразу українську, бо потім її не змінити. Про це попереджають у характеристиках, за що Розетці респект.
  • Александр Рынков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже потужний ноутбук, приємний дизайн. Характеристики вражають. Співвідношення ціна/якість на найвищому рівні. За таким пристроєм приємно працювати! Всі програми запускаються та працюють дуже добре. Встановлена Windows 11 потребує дуже легкого настроювання для першого запуску. Покупкою дуже задоволений. Рекомендую.

Достоинства:
    потужний, достатньо автономний, тихий, легкий
    Недостатки:
    не виявлено
  • Женя Власенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Очень хороший ноутбук, брала по акции. Соответствует заявленным параметрам! Пользуюсь уже как пол года проблем не вижу, слава Богу.

Достоинства:
    Легкий, удобный, быстрый, мощный