Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M-557P (NX.KQ8EU.006) Steel Gray / Intel Core i5-13420H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Home

8 отзывов Код:  417012039
  • Олена Сахненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Обрала лептоп за характеристиками та відгуками, та не пошкодувала)
    Порекомендуйте павербенк до Acer Aspire 5 A515)

Достоинства:
    Витончений дизайн, підсвідка клавіатури, батарея витримує час відключення світла
    Недостатки:
    Поки не знайдено
  • Вячеслав Пшеславський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук гарний,Великий плюс,що вже встановлена ліцензована Windows,останнє покоління процесора,але я не бачу сенсу переплачувати за це подвійну ціну.На роботі користуюсь ноутбуком Acer на AMD Ryzen3.Так його хватає з головою і в 1С працювати,і в браузері,і відео.А тримає заряд мабуть ще краще чим цей на core і5.

Достоинства:
    Відбиток пальця,Встановлена віндовс,зарядка від павербанку
    Недостатки:
    Нема шторки на веб камері,мало портів
    • Олег Свительский

Друже на фото асус, а відгук у асері ))

• Леся
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купляла терміново і не сильно довго аналізувала що є на ринку. Бо з цими відключенням толком не попрацюєш за компом. А так і з собою можна взяти і батареї вистачає, щоб перечекати ці години.
    Своїм вибором поки задоволена. Він витягує всі програми що мені потрібні.

• Віка Кравчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

ноутбук зі своїми задачами справляється на відмінно. Можна і в ігрульку пограти, і ютубчик позаліпати, і роботу поробити (1С).
    Легкий, зручний, батарею тримає довго - що ще треба для щастячка?))

Недостатки:
    немає
  • Руслан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Переглянув кілька варіантів в магазині, але вирішив замовити цей. Коли прийшов, зрозумів, що візуально він мені приємніший. Корпус доволі міцний.
    Вдома уже роздивився детальніше, попрацював на ньому і вирішив залишити. Для роботи комфортний.

Достоинства:
    Якісний, комфортний
  • Віталій Донченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

дуже вдала серія серед бюджетних.
    потужність + привабливий дизайн + високу продуктивність = ноут ідеальний)
    компактний, легкий - якщо працюєте дистанційно, часто кудись їздите з технікою, буде в самий раз. і сюди ж ємність акума, дуже добре тримає, приємно здивований.
    по екрану і звуку - жодних претензій, все якісно і на вищому рівні, зображення чудове, працюю з фотографіями і відео, з кольором - тому мені тим паче все подобається.
    все необхідне - є, пам'яті особисто мені достатньо, навіть сканер відбитків пальців є, безпека)
    тверда 5-ка.

Достоинства:
    продуктивність, якість, приємний дизайн, компактний та легкий, бюджетний, швидкий і на "ти" з багатозадачністю
  • Олег Чорний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дійсно гарна техніка. Виглядає ще краще ніж здається на фото. Приємний матовий дисплей. Швидкий. Якісний. Однозначно рекомендую до придбання.

Достоинства:
    Дизайн. Швидкодія. Підсвітка клавіатури. Ліцензійна ОС.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.
  • Лариса
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пристойний ноутбук, що відповідає характеристикам. Приємний в роботі. Особливо хочу відмітити тиху клавіатуру та зручний екран.
    Батарея непогана, держить добре.