Носки Adidas Light Low 3Pp DZ9401 S 3 пары White/White/White (4061626844474)

Отзывы покупателей о Носки Adidas Light Low 3Pp DZ9401 S 3 пары White/White/White (4061626844474) 1

Робота магазину (менеджерів) це прсто жах якійсь. Прислали не той розмір відправив назад, два тижні чекав рішення, погодили заміну на потрібний розмір ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ зізвонювася з Олександром із сервісного відділу, СІМ ДНІВ він контролював, уточнював збірку і відправку потрібного розміру, нарешті відправили. І щоб Ви думали? Таааак прислали знову не той розмір такий як і перший раз. В мене запитання, чим сім днів займався Олександр (що він контролював цілий тиждень) із сервісу? Місяць часу, шкарпетки я так і не отримав, сьогодні 11.09. дзвоню (назад замовлення поїхало 07.09.) чекайте, рішення ще немає, товар ще не приїхав. На сьогодні товару вже немає в наявності і я так і не отримаю те що замовляв. Сказати що я просто в шоці, це нічого не сказати. Місяць втраченого часу і нервів. Раніше такого з Розеткою не було а останнім часом "косяк" за "косяком".
Доброго дня, Олег! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
Достоинства
Недостатки