Город

Отзывы покупателей о Парка Airboss Shuttle S Ink (0675595999802_A) 35

• Размер: S
    Достоинства:
    Хороший , яркий куртяк, очень теплый .
    Недостатки:
    Пуговицы поотрывались в течении первой недели.
  • ковтун виктор
    • Размер: XL

Качественно прошита без затяжек. Пуговицы пришиты хорошо.

Достоинства:
    ходить удобно
  • Чувак
    • Размер: XL

Згоден з тим, що парка переоцінена.
    1. Я люблю одягатися тепло, але при температурі - 2 та дуже теплому светрі мені реально холодно. Особливо мерзнуть руки. Особисто для мене для нищих температур вона не прийнятна. Як на мене, більше підійде на кінець осені, до 0 градусів.
    Щоб в ній витримати - 40, як заявлено - не знаю ким треба бути, максимально - 10 якщо вам жарко завжди.
    2. Зовнішнє покриття - якісне, мені сподобалося. Міцне, товсте, якісне. Не продувається.
    3. Внутрішня частина - утеплювач "ноу нейм", поліестер. Доволі тонкий. 250 г. / м. кв щільність. Прошити просто чудово, ніде нема пропусків, мостиків холоду чи місця без наповнювача.
    Затяжка на поясі крута та поміщена поверх утеплювача (а не замість чи всередині, як багато люблять робити). Як на мене, це дуже добре.
    4. Фурнітура - ок, але пуговиці пришиті реально погано.
    В цілому куртка класна та хороша, але для холодної осені. Для зими - якщо ви дуже стійкі до морозу або просто перебігаєте щ машини до будинку.

Достоинства:
    У відгуку
    Недостатки:
    У відгуку
    • Роман

А что вы посоветуете для - 20 и ниже? Какая альтернатива?

• Елена Гельман
    • Размер: M

Добрый день. Скажите, пожалуйста, а на рост 185 и вес 70 кг - S или М? Спасибо.

• Руслан Соломин

Я здесь смотрел размеры - link

• Руслан Капишинський
    • Размер: S

Чудова Парка! Дизайн дуже гарний, якість теж на висоті! Розмір підійшов без проблем:) Дуже добре була запакована, і ґудзики всі на місці! Як на мене дуже крута парка за такі кошти:) Дякую

Достоинства:
    Якість, дизайн, ціна!
  • Кость Добряк
    • Размер: 2XL

Куртка переоцінена. Зараз би її не взяв. Середньої сили морозний вітер продуває. Носив 1,5 зими. Не скажу, що в приміщенні не парить.

Достоинства:
    Легка, довга.
    Недостатки:
    Куртка не відповідає заявленим температурам.
  • The White Horse
    • Размер: M

1.Все кто пишет что холодно, ну уж простите, может вы мерзляки просто, у меня достаоно крпная комплекция, зимой не замерз все в порядке, кто мерзнет смотрите тогда в сторону пуховиков.
    2. Про отпадающие пуговицы, и заедающий замок, с этим все в порядке ничего не отвалилось, проверяйте при получении, тем более на новой почте разрешено примерить товар, что я и делал.
    3.Да куртка большемерет 100%, берите на размер меньше. я заказывал черную такую, но пришлось сделать обмен, взял эту.

Достоинства:
    Стильная, удобная, теплая
    Недостатки:
    Мех искусственный
    • Соответствие размерной сетке

Больше

• Ihor Gs

"Думка" від людини яка навіть не купила дану куртку - надважлива,але це лише ваші мрії. Я,як покупець надав вичерпну інформацію про якість та теплозбереження,адже продавець заявив про витримку до ЕКСТРИМАЛЬНИХ ХОЛОДІВ. І -7 це аж ніяк не екстримальний мороз.

• Ігор
    • Размер: L

Не для екстремальних холодів!
    Не зберігає тепло,витримує максимум -5 -7 градусів! Не захищає від вітру,продувається в районі капюшону,спини та ліктів. Окрема тема це неякісно закріплені гудзики,вони висять на недбало пришитих нитках і і відвалюються на рівному місці! Ви повинні самі пепепришити всі гудзики,бо виробник не зробив цього.
    І виходить,що за таку ціну покупець отримує просто гарну,з вигляду,парку і не більше. Ніякого тепла,ніякого вітрозахисту!

Достоинства:
    Зовнішній вигляд,водовідштовхувальна поверхня.
  • Василий Синицын
    • Размер: M

В минус 7 и сильный ветер я замерз, она продувается и скорее не зимняя,а осенняя

Достоинства:
    Недостатки:
    Сама куртка
    • Алексей

Да нет, производитель заявляет на официальном сайте , что
      *куртка выдерживает температуру холода до -25 градусов Цельсия * (дословно)

• Василий Синицын
    • Размер: M

Я наивный человек надеялся, что это оригинал.... но по торчащим необпаленым ниткам сразу же стало понято - это реплика. Реплика не самого лучшего качества. Мой вывод: за такие деньги лучше купить 2 наши отечественные копии Аляски.
    Хотя если есть желание носить такое - покупайте

Достоинства:
    Длинная
    Недостатки:
    Китайские нитки, китайские пуговицы, китайский материал, китайский мех
    • Стас

Логично, что материалы китайские, ведь Країна-виробник. Китай.
      Если не нравится качеством исполнения - пользуйтесь законным правом вернуть в течение 14 дней

• Ігор

Це не репліка, заспокойся.

• The White Horse

это не реплика, уйми буйную фантазию