Отзывы покупателей о Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M1 Pro 32/1TB 2021 (DTXRF01) Space Gray + USB флеш накопитель Kingston DataTraveler Exodia M 64GB

8 отзывов Код:  434431226
  • Олексій Єженков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Перший мій Макбук. Куплявся для можливості роботи під час довгих відключень електрохарчування :) Після Віндоус доволі легко адаптувався, бо попередньо подивився пару відео про перехід між системами. Звичайно, є не дуже звичні моменти, але це стосується саме ПЗ, а не роботи ноутбука.
    Довго збирав інформацію, відгуки, огляди. Шкода, що люди, яким все подобається, ліняться залишати позитивний відгук. Натомість негативний відгук - аж бігом. Це трохи збиває, бо почиатвши тут питання та відгуки автоматично виникає відчуття, що щось не так, чи то ref під виглядом нового, чи "сіряк" взагалі.
    Ніт! Ноут повністю новий. Транспортне пакування і сама коробка (з малюнком, не просто біла) абсолютно ціне і не пошкоджене. Трохи поржали з "подарунка" у вигляді флешки, ну то таке :)
    Тепер про "танці з бубном" і гарантією. Ноут забрав з магазину в п'ятницю. Тоді ж зв'язався з підтримкою Розетки, де спочатку порадили оновити дату покупки через сайт. Але тут, як і у багатьох, у мене не вийшло. Далі кнопки "замовити дзвінок" діло не йшло. Консультант Розетки надав телефони підтримки Apple, але, так як був вже вечір, їхній офіс не працював, автовідповідач попросив зателефонувати з понеділка. І вже жива людина допомогла мені з поновленням дати, переслав чек з Розетки.

Достоинства:
    Компактний, швидкий, екран, звук, чудовий акум. Заряджається навіть від дешевої павербанки. Тачпад - взагалі новий позитивний досвід.
    Недостатки:
    "гойдалки" з гарантією. Офіційна служба підтримки Apple не працює у вихідні дні. Лише в будні до 17 чи 18 години.
    • logic

Чи не підкажете від якої банки заряджається і на скільки? просто думаю чи потрібно брати зарядну станцію типу екофлоу або вистачить потужної банки типу базеуса

• Олексій Єженков

to logic:
      Заряджав через фірмовий кабель від 15W ноунейм китайця та 20W Сяомі. Китаєць через USB не захотів чомусь. Можливо це від самих банок залежить. Заряджав у режимі "сну" із закритою кришкою.
      Baseus 65W справляється просто прекрасно, заряджає частково навіть під час роботи та великого навантаження. Єдиний мінус, що ьанки дуже довго заряджаються.
      А невеличку зарядну станцію я б порекомендував взяти, щоб працювати, наприклад, з додатковим монітором + вентилятор від спеки :)

• Констянтин Восковский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пристрій мертвий. Він не реагує на зарядку. Він не вмикається. Такого не буває. В описі не сказано, що є ймовірність отримати муляж за 81 тисячу гривень. Будьте максимально обережні, Розетка не бере на себе відповідальність за гарантію, стан, опис або комплектацію. Транспортний скот перетворюється на пломби. Це шахрайство і їх це повністю влаштовує.

Достоинства:
    Гарний алюміній
    Недостатки:
    Просто алюміній і скло.
    • Артур

Ноутбук з упаковки розряджений, у всіх так, спробуйте зарядити через Type-C, якщо почне заряджати і ноутбук ввімкнеться то проблема в Magsafe і це претензії саме до виробника що зарядка бракована, такий випадок був у іншої людини яка описувала свою покупку цього ж ноутбука, але з іншої партії

• Артем Лисак

Хочеться почути відповідь від експертів Rozetka.

Я купив собі такий же ноутбук, у мене все поки працює відмінно. Але я купував саме у Розетці, бо мав тверде переконання, що в разі такої ситуації товар замінять на новий. Невже це не так?

• Константин Восковский

Ноутбук відрізняється від шматка алюмінію тим, що реагує на зарядний пристрій і споживає електричний струм. Мені дістався муляж який не споживає нічого. Комплектний пристрій успішно зарядив інший справжній MacBook і iPhone тож не кажіть дурню і не прикривайте шахраїв які вирішили злити сміття під виглядом продукції Apple і ставлять своїх покупців у умову коли ні грошей не техніки не отримаєш і маєш чекати невідомо чого.

• Игорь Онищенко

Доволен! Все работает!

• Анастисия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Очень классный мак, за эти деньги просто супер характеристики. Пришел разряженный, но зарядился за 1,5 часа. Сразу поставили обновления. Всё отлично! Спасибо розетке за эту партию и быструю доставку!!!

Достоинства:
    Всё!
    Недостатки:
    Нетк
  • Сергій Білодеденко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все супер, ноут бімба, як то і повинно бути. Але чому на клавіатурі є РУС букви і нема УКР?! Це ж офіційна техніка Apple? Бо тепер в мене зʼявились сумніви в цьому

Достоинства:
    Швидкий, супер екран, звук
    Недостатки:
    Клавіатура
    • Григорий

Удивительно что ни на одном из комментариев под данным товаром нет никакого ответа от поддержки Розетки касательно отсутствия украинской раскладки клавиатуры и проблем с гарантией.

Это ж неспроста)))
      Поддержка, аааауууу, где вы?

Доброго дня!
      Дякуємо за звернення!

• Григорий

Уважаемый эксперт Rozetka, вы так и не ответили на главный вопрос: почему у всех купивших данную модель Макубука, во время попытки проверить гарантию Apple, обнаруживается что гарантийный срок уже истек? Хотя гарантий срок обычно начинает считаться с момента активации устройства.

Я покупал свой Макбук в другом магазине и у меня во время проверки гарантии таких проблем не было.

Вопрос важный. Ожидаю ответ от вас.

• Микола Баранов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вчора забрав з пункту видачі Розетки. По пакуванню, стану питань немає. Батарея - 100%.
    Хотів перевірити інформацію по серійному номеру, але, на жаль, система автоматично не показує дату покупки, а при ручному введенні видає помилку. Також в налаштуваннях самого макбука показує, що "Термін дії права на сервісне обслуговування закінчився". Шановний продавець, будь ласка, проясніть ситуацію. Єдине ще додам, що звертався до іншого офіційного реселера, де також продається ця модель, там запевняли, що девайси нові, а не рефаб.
    Щодо самого ноута, то поки що відчуття змішані, так як до цього багато років працював лише на вінді (хоча юзаю багато інших девайсів бренду). Якщо коротко - поки що "магії apple" не відчув)).
    Остаточно зрозумів, чому всі намагаються брати "американців" - клавіша "ентер" на європейцях не лише стрьомно виглядає, але дійсно менш зручна (та, думаю, звикнути можна)). Я не знаю, чи випускались у 21-му році офіційні моделі для українського ринку, але ця точно була для російського. Особливо муляє знак рубля в центрі клавіатури.
    Якось дуже дивно працює завантаження оновлень: по-перше, неможливо оновити одразу до останньої версію системи (хоча показує, що вона є) - при спробі після довготривалого завантаження просто видало помилку. Довелося оновитись до проміжної версії, що також зайняло багато часу. Якось чекаєш від макос, щоб усе робилось автоматично натисканням однієї клавіші (раніше досвідчені маководи саме так аргументували юзер-френдлі даної системи у порівнянні з віндою), але на жаль, тут свої танці з бубном)).

Достоинства:
    Ціна, конфігурація.
    Недостатки:
    Клавіатура, колір (як кому), швидкість оновлень, є питання по гарантійному терміну
    • Данило

У 21 році не випускалась версія з українською розкладкою, офіційні для України були з такою самою клавіатурою.

Доброго дня! Товар є повністю новим. Якщо у Вас в налаштуваннях стоїть неправильна дата активації або "Термін дії права на сервісне обслуговування закінчівся", Ви можете звернутись до підтримки Apple та за наявності чеку та коробки виправити помилку. ссылкаКлавіатура має російське та англійське гравіювання. Українське гравіювання почало використовуватись лише з наступного покоління MacBook Pro.
      Товар не є відновленим та поставляється повінстю новим і запакованим. Дякуємо за звернення!

• Дмитр

з серпня 2015 року вся техніка має випускатися з українськю розкладкою і маркуванням, за рішенням суду завдяки активісту Святославу Літинському. компанія епол та розетка просто витирають ноги об покупців

• Олексій Кобзін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прийшов у фірмовому пакуванні. Навіть у фірмовій транспортувальній коробці. Слідів використання не виявлено. Батарея була розряджена але нова. Apple дав мені 3 місяці TV+ за активацію нового пристрою. Поки що усе працює як і має

• Микола Баранов

Вітаю. А як щодо гарантійного терміну? Мені пише, що "Термін права на гарантійне обслуговування закінчився". Від розетки поки що відповіді з приводу цього не отримав.

• Марія Лалетіна

Добрий день, а як у вас з клавіатурою? якою мово, бо шукаю у описі товару і не можу зрозуміти. Буду вдячна за відповідь

• Diana

"Термін права на гарантійне обслуговування закінчився" - у мене теж так((
      Що робити??

• Ігор
    Продавец: Rozetka

Цей ноут для кацапського ринку, зверніть увагу на форму клавіші Enter

• Данило

ссылка
      Ви не можете точно знати для якого ринку, ці ноути на м1 завжли були за такою розкладкою для України

• Ігор

Я помилився, бачу що до 2022 року офіцийні макбуки продавались в Україні з такою ж клавіатурою.