Отзывы покупателей о Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M2 8/256GB 2022 (MLXY3UA/A) Silver

52 отзыва

• Оксана

задоволена

• Аліна Власюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Ноутбук супер. Дякую Rozetka за швидку доставку.

Достоинства:
    Все працює відмінно
    Недостатки:
    Поки не зайшла
  • Павло Бакум
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Одного дня час перестав синхронізуватися, і показувало взагалі незрозумілу дату і час. Довелося звертатися до тех.підтримки Apple, які в режимі телефонної розмови розв'язувати цю проблему. Приблизно 15 хвилин це забрало, пофіксили

Достоинства:
    Час роботи від акумулятора як у макбука, легкий, шустрий, тех.піддтримка від Apple протягом гарантійного терміну
    Недостатки:
    не варто перебільшувати можливості макбуків, вони теж іноді лагають
  • Александр Лысохмара
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

ноут купляли для доньки , працює супер , швидкий , легкий , компактний і в той час зручний . батарея дійсно добре тримає досить гарний звук , зображення на моніторі високої якості . сервіс розетка привезли як було зазначено . рекомендую .

• Дмитрий Виноградов

Ноут супер
    Но отношение к клиентам нет:

Привіт! Я бот підтримки Rozetka ©.
    Я спробую допомогти Вам самостійно, але команда підтримки ‍‍ завжди готова мене підстрахувати.

Спустя сутки?
    Я уже купил макбук в другом месте
    Опрацьовуйте дальше, не буду отвлекать

Достоинства:
    Неуспел
    Недостатки:
    Служба поддержкаи
    • АК

Чекаю вже півдня. Мабуть, зроблю так само

• Егор Фатеев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Apple MacBook є високоякісним ноутбуком, відомим своєю стильною конструкцією, вражаючим дисплеєм та продуктивною роботою. macOS забезпечує стабільну та ефективну роботу, а апаратні компоненти на висоті.

Достоинства:
    Все гуд
    Недостатки:
    Холодний корпус в зимку :)

• Наталія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Моє перше і досить успішне знайомство з яблуком.. Взяла лише через відгуки про тривалість тримання батареї. Майже півтора дня без підзарядки і не до нуля протрималась батарея. День дуже активно працювала і ввечері залишилось ще 12% заряду! Це ВАУ в нашій реалії.

Достоинства:
    Батарея
    Недостатки:
    Не помітила

• Ирина Бабич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Обрала даний ноут по відгукам. Важливо було, щоб добре тримала батарея. Але! На жаль, мені не пощастило. Я вчитель і з повного заряду до четвертого уроку лишилося 17%. Це не якісь складні програми, а демонстрація презентації. Навіть мій древній леново справлявся краще. Дуже шкодую. Для мене ця сума дуже велика, думала якщо вже заплачу, то отримаю нормальний ноут з нормальною батареєю...

Достоинства:
    Зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Від батареї очікувала більшого

Доброго дня.
      Дякуємо за покупку і шкодуємо, що ви зіткнулися з такою ситуацією.
      Якщо акумулятор ноутбука Mac втрачає заряд неочікувано швидко, спробуйте наступне:
      - Оновити до останньої версії macOS.
      - Увімкніть Режим низького заряду.
      - Закрийте програми, які не використовуються. Навіть якщо програма не використовується, вона може працювати у фоновому режимі та споживати енергію.
      - Від’єднайте наявні периферійні пристрої, наприклад, зовнішні жорсткі диски.
      Дякуємо за Ваше звернення.

• Александр Стадник

Возможно надо было купить обычный ноутбук, но взять просто зарядную станцию. Она бы тянула даже не очень долго работающий ноутбук. Но есть вариант, что надо настроить мак. Макбуки на процессорах серии М должны долго работать от батареи.

• Олексій Агеєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Без сумніву крутий ноут і справляється з усіма поставленими задачами, але...
    На жаль попався неякісний шнурок MagSafe. Через 2 місяці після покупки почав пропадати контакт, а якщо спробувати поворушити кабель - контакт зʼявляється.
    Ну і вирішив написати у підтримку і дізнатися, що робити у такій ситуації.
    Вирішення проблеми таке: я відправляю "товар" у сервіс, під словом товар, мається на увазі ВСЕ, запакувати компʼютер і відправити в сервіс і це через проблему у кабелі, серйозно?
    Сервіс розетки як завжди неперевершений...

Достоинства:
    Дуже швидкий і справляється з поставленими задачами
    Недостатки:
    Не якісний кабель MagSafe і "неймовірний" сервіс
    • Степан Степанишин

Лікується протиранням напівсухою з чистим спиртом ватною паличкою порту та конектора.

• Дмитро К
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

після 30 років на вінді, якось я швидко за тиждень перейшов на mac, якихось суттєвих затиків не сталося, все особисто, як по мені не вистачає мені кнопки delit, як потрібно щось видалити з права від курсора так і тягнеться туди палець))) сама проста комплектація, зазвичай відкрито офіс 2 таблиці, сафарі 5-8 вкладок в основному то ютуб, віддалений сервер, все працює швидко, і без використання віртуальної пам'яті, при моїх завданнях не гріється, ні разу того не відчув! Звісно вразила витривалість батареї, з моїми завданями вистачає на 2 доби, тобто заряжаю на другий день вечорі.
    Стосовно ОЗУ додаток телеграм жере майже 1 Гиг оперативної пам'яті, Сафарі просто чудово адаптований, вже більш місяця користування викликають позитивні емоції!!! раніше мене (коли переглядав різні огляди на ютубі) лякав глянцевий екран вважав що він сильно буде відблиски створювати, а тепер то просто одна насолода за такі кошти з подібним екраном та біль менш аналогічною працездатністю нічого не придбаєш... Більше 20 років користуюсь виключно ThinkPad але Air мене вразив!
    Моя особиста думка що треба мати і Mac і щось на вінді, бо все одно для деяких завдань потрібна вінда, Але розумієте то таке неперевершене відчуття коли ти з мерседеса песаджуешся на корвет і вимикаеш повністю esp, і то - і то класні авто, але корвет дарує зовсім інші емоції))) Mac на M2 то і є нові враження, і нова середа - що дарує позитивні емоції. особисто я жалкую що не почав раніше користуватися MacOC...

Достоинства:
    чудовий дисплей, приємна тактильна клавіатура
    Недостатки:
    не знайшов

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Ноутбук дуже швидкий та зручний в роботі.

Достоинства:
    Чудовий дисплей, зручний дизайн, працює від батареї більше 4 годин. Дуже швидкий, як для своїх пареметрів
    Недостатки:
    не має недоліків
  • Даша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

На разі я дуже задоволена. Омріяна покупка на можливі блекаути. Зовнішньо вау: стильовий, легкий, компактний, тихий. Ще буду тестувати щодо того, скільки тримає заряд і чи буде змога працювати безперебійно. Поки що складно звикнути, оскільки це мій перший макбук. Але інтуїтивно все зрозуміло, зручний в користуванні. Сподобався тачпад

Достоинства:
    Стильовий, легкий, компактний, тихий, працює без нарікань
    Недостатки:
    Нагрівається; не показує, скільки годин до повної розрядки

Доброго дня!
      Хочемо відмітити, що на будь-якій моделі MacBook Ви маєте змогу відстежувати акумулятор.
      Для відображення на ноутбуці Mac рівня заряду батареї на смузі меню необхідно виконати наступні дії:
      - На Mac виберіть меню Apple - Системні параметри, а потім клацніть Центр керування на боковій панелі. (Імовірно, потрібно буде прокрутити вниз.)
      - Перейдіть до функції Батарея справа й увімкніть Показувати на смузі меню.
      Для відображення відсоткового значення заряду акумулятора на смузі меню необхідно виконати наступне:
      - Перейдіть до функції Батарея справа й увімкніть Показувати відсотки.
      Дякуємо за покупку і приємного користування.

• Яна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Дуже якісний ноутбук. Коментатори нижче гарно описали параметри ноутбука, тому не бачу сенсу дублювати. Напишу тільки субʼєктивну думку і враження від покупки.

Для мене головним критерієм при покупці була ємність батареї і можливість довго користуватися ноутбуком без підзарядки. Згадую тяжкі періоди блекаутів і думаю: нащо я так мучилась тоді? Купляла дорогі павербанки, якими можна заряджати ноутбук. А можна було купити цей ноутбук і не страждати.

Другий важливий для мене момент, що він дуже легкий і компактний. Це так важливо, коли постійно кудись переїжджаєш, ходиш на зустрічі, мусиш завжди таскати його з собою.

Третє - в мене ніколи не було ноутбука від Apple і я дуже боялася, що не зможу розібратися з налаштуванням та інтерфейсом, не зможу звикнути після Віндовс. Так, є речі неочевидні для мене, але інтерфейс дуже зручний. Зроблений настільки просто, що аж якось незвично) де ті страждання зі встановленням всяких штук для Вінди?) я не применшую переваги інших операційних систем і ноутбуків, але для людини, яка не хоче сильно заморочуватися, цей девайс підходить. Здивувало, що немає гнізда для флешки - на що друзі відповіли, що я флешечний динозавр))

Четверте - вже про роботу Розетки. Я боялась, що можу отримати пошкоджений товар, вже відкритий чи бракований. На щастя, тут по всім пунктам добре.

Пʼяте - не зрозуміла, чому така дорога мишка від цього бренду. Це ж мишка) чи вона якась особлива? Якщо хтось знає виправдання такої ціни, напишіть мені в коменті) буду вдячна)

В цілому, думаю, що ознайомилась із 90% функціоналу і можливостями. Все легко і зручно.

Достоинства:
    Ні про що не шкодую) А якщо серйозно, дійсно задовольнив мої особисті вимоги - довго тримає заряд батареї, компактний і легкий. Для мене вартий своїх грошей. Ціна-якість виправдана.
    Недостатки:
    Недоліки не виявила. Але разом з тим не розумію, чому такі високі ціни на звичайні додатки для ноутбука - наприклад, на мишку. Може в мене недостатньо знань про фічі цих продуктів.
    • Олександр Суворов

Поверхня миши Apple - це ще один тачпад.

• Kyrylo Zavgorodny

ти не помічала що мишка називається magic? у неї поверхня як тачпад тобто треба просто клікнути як по планшету

• Катерина Ш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

дуже класний ноутбук! після єйр 2018 року ця модель просто літає, й тримає зарядку в 3 рази довше. Ще й колір суперовий, starlight просто бомба!

Достоинства:
    колір, швидкість автономність

• Олександр

мені здалося що недостаток в тому що на ньому не можна різати фрукти)

• Александр Губченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Очень нравится мне этот ноутбук, беру для работы и оно того стоит

Достоинства:
    Процессор, функционал

• Наталия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Оправдал все ожидания. Благодарна за консультацию менеджера.

Достоинства:
    Функциональный

• Олена Любенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук підкорив. Півтора дня автономної роботи (текст, відео, інтернет) без підзаряджання. Краса, блискавичність, надійність. Нарешті можна розслабитись і не думати при встановленні програм про те, скількирозрядна в тебе система і які драйвери поставити, щоб не було синіх екранів. Тут система розрулює за тебе максимум питань. Тому перехід у мене забрав рівно один день - наступного дня після купівлі я вже повноцінно працювала на ньому. Є відчуття легкої ідеальності. Інакшого, окремого світу. Це мій перший пристрій Apple, і я таки змогла пересвідчитися, що це справді experience, враження і відчуття. Була тільки одна проблема - під час початкового налаштування не пропускало далі екрана вибору країни. Звичне натискання на тачпад і клавіші Return не давало результату... Секрет у тому, щоб навести курсор на кнопку "Далі" й сильно натиснути двома пальцями на тачпад двічі. Окрема подяка компанії за українську клавіатуру, це шикарно. А Розетці дякую за швидку доставку!

Достоинства:
    Надійний помічник у роботі, класний звук, робота з відео на висоті
    Недостатки:
    Не виявлено

• Евгений Щербак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Дякую розетці за швидку доставку, а сам ноут маленький і легкий, працювати одне задоволення

Достоинства:
    це ж мак, все ідеально
    Недостатки:
    не знайшов

• Елена К
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Ноутбук легкий, тихий. С хорошим экраном, глаза не устают. Со всеми задачами справляется

Достоинства:
    Дизайн, габариты, вес, производительность
    Недостатки:
    Не обнаружено
  • Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Стоит однозначно своих денег 10/10 компактный,легкий ,быстрый,лучшее приобретение)

• Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Чекав саме на колір Midnight та щоб був офіційний з рідною клавіатурою (був такий самий Silver, але віддав дружині), бо виглядає в ньому найкраще.

Якщо порівнювати Midnight та Silver — то Midnight виглядає дещо краще, але більш маркий, ніж Silver та потребує догляду за корпусом трохи частіше.

Тому, я б сказав так: вигляд та практичність Midnight: 10/8, а Silver: 8/10. Тому, кому як.

Загалом, мак на М2 — це знахідка, бо працює тихо (немає вентиляторів для охолодження), дуже довго (розрядити за робочий день — треба постаратися), ну й потужний.

Я б радив, якщо вже обираєте собі MacBook Air, то тільки з М2. Бо попередні моделі в старому дизайні та без легендарного MagSafe :)

Достоинства:
    Дизайн та зовнішній вигляд, батарея, потужність
    Недостатки:
    Блок живлення не в колір самого ноутбуку та дроту, а просто білий, як і завжди

• Юлія Боренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Доставили дуже швидко, потрібний був для роботи справляється з поставленними задачами на всі 100%. Ззовні дуже гарний, легкий і тонкий

Достоинства:
    Дуже швидкий, зовні дуже гарний.
    Недостатки:
    Поки не виявила.

• Ігор Є.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Я тільки-но придбав новенький MacBook Air M2 2022 256Гб і я повинен сказати, що це дійсно приголомшливий ноутбук. З першого погляду на його тонкий та легкий корпус, ви знаєте, що тримаєте щось особливе.

Продуктивність M2-процесора вражає - він працює настільки швидко, що ви можете миттєво перемикатися між додатками та виконувати завдання з легкістю. Незалежно від того, чи виконуєте ви якусь роботу із програмами чи насолоджуєтеся потоковим відео, екран Retina виглядає приголомшливо і яскраво, що робить MacBook Air M2 ще приємнішим.

Плюсом є батарея - яка дає можливість працювати до 18 години без підзарядки, що означає, що ви можете працювати весь день без необхідності шукати розетку для заряджання.

Крім того, клавіатура з підсвічуванням додає додатковий комфорт та зручність у використанні. Приємний дизайн і якісне виконання роблять цей ноутбук одним із найкращих на ринку.

Якщо ви шукаєте якісний, продуктивний та легкий ноутбук, то MacBook Air M2 2022– ідеальний вибір для вас. Я беззастережно рекомендую його!

Достоинства:
    Батарея, екран, тонкий дизайн, швидкий процесор m2
    • ігор Є.

2 частина відео, прошу додати
      ссылка

• Олександр Бахін

Замовляв на розетці.
    Доставили швидко та вчасно.
    Класний саппорт, спочатку замовив та оплатив не той колір мака, але саппорт допоміг швидко та якісно це розрулити.
    Самим ноутом задоволений, девайс льотає гарно. Використання декілька днів.

Достоинства:
    Гарний та приємний дизайн. Чудове розташування кнопок, легкий девайс.
    Недостатки:
    Поки не знайшов, хоча, перехідники для USB, вони відсутні.
  • Артем Срібний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Довгий час вагався чи варто купувати, адже технікою епл не користуюсь, телефон Samsung завжди серії S, ноутбуки на вінді. Але цей ноут підкорив собі своїм дизайном і автономністю. До моменту покупки бачив як знайомі на ньому в Доту грали. Після покупки зрозумів, що трекпад справді інтуїтивний, а клавіатура ергономічна, докупив коврики і блютуз мишку. Спробував ставити ломані проги, але тільки часу згаяв. Для набору тексту і онлайн програм працює на ура, відео теж відмінно. Незвично, особливо якщо вдома іос, а в офісі віндовс. Другий раз не купив би. В чорному кольорі сильно збирає відбитки пальців.

Достоинства:
    Компактний, алюмінієвий корпус, якісний екран, інтуїтивний тачпад і ергономічна клавіатура
    Недостатки:
    Екран 60Гц, незвичне ПО, немає usb, сильно гріється при навантаженні
    • Іван

> Спробував ставити ломані проги, але тільки часу згаяв

Коли нарешті назбирав на Еппл, а в душі все ще бідняк...

• Ludasya Kuznetsova

Вибачте за непрохану пораду,але раджу Вам користуватися ліцензійними програмами і не відчувати проблем з їхньою оплатою.Вдячна Apple за неможливість користуватися ломаними прогами.Шануйте чужу працю!!!Всім добра)І достатку)

• Владислав

А що за зламані проги ви ставили? Пакет від едоуб, Майкрософт офіс, матлаб під піратським прапором працюють тільки так;) може не там шукали

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Багато сказано про техніку Apple!
    Та зі свого досвіду скажу наступне: якщо бажаєте працювати стабільно, спокійно, без нарікань на оновлення ОС то рекомендую взяти саме Mac! Особисто я працював і на Windows і на MacOS, і висновок такий - з Mac ти просто робиш роботу на компʼютері і не витрачаєш час на сам компʼютер думаю багато хто розуміє про що я)
    Так це досить дорого, але Mac ви можете купити раз на 10 років і він буде актуальним щодо виконання своїх функцій!

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Нічого

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Все просто супер - і товар і доставка!

• Тетяна Декалюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Ну, мені подобається) хотіла саме в кольорі Starlight і знайшла його в наявності тільки на Розетці. Це мій перший макбук, тому звісно дещо незвично, але це навіть цікаво - вивчати щось нове. Працює гарно, рівно, як і айфон. З доставкою все пройшло чудово як завжди, всім задоволена.
    Я дуже базовий користувач, супер програм ніяких не використовую, просто дещо пишу та й все по суті. Але ж як приємно писати на ньому!) ну і звук то щось) так приємно музика в моєму домі ще не звучала!)

• Каріна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Користуюсь майже 3 місяці. Задоволена на всі 100%. Після переходу з windows перші дні було незвично, але наразі не відчуваю дискомфорту.
    Для моїх робочих задач вистачає з головою. Автономність це просто казка. Мені ще жодного разу не вдалось розрядити батарею за 1 повний, 8-9 годинний робочий день.
    Синхронізація з іншими пристроями (iPhone, iPad , airpods) за лічені хвилини. Іноді підключаю iPad в якості додаткового екрану.

Достоинства:
    Якість, автономність, швидкість, екосистема .

• Сергій Товсточуб
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Але хочу більше оставити відгук більше про те, як до покупця відноситься сама Rozetka! Це повний відстій! Нічого не можливо добитися стосовно подальшого сервісного обслуговування! Після 14 діб після повернення товару на сервісне обслуговування жодного разу зі мною ніхто не звʼязався,хоча я постійно звертався до операторів Rozetka,через telegram бота. Чому бота? Тому що других варіантів не передбачено!!! Така собі фішка спрятитися від покупця, якщо треба відповідати на незручні питання! Та хвала є стаття 8 Закону України про права споживачів, по якому можливо притягти до відповідальності навіть ROZETKA!

Достоинства:
    Недостатки:
    Перестав працювати після пʼяти включань!
    • Артем Нестеренко

За товар отвечает производитель. Как и всегда, нужно обращаться в сертифицированный сервис Apple.

• Андрій Іванов

Артему. Ні, за товар відповідає продавець, а не виробник. Покупець не зобов'язаний звертатись до сертифікованого сервісного центру і може віддати товар на ремонт продавцю.

• Олексій Агеєв

Чим все закінчилось?

• Олександр Качур
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

На українській клавіатурі буква І знаходиться під буквою И і навпаки
    Чи є якась можливість замінити ці літери у розкладці чи це брак і треба міняти клавіатуру?

Достоинства:
    Швидкий, працює довго
    Недостатки:
    Українська клавіатура має помилку
    • Олександр Качур

Две знайшов є три варіанти укр клавіатури. Тож все ок)

• Максим

Можна змінити в налаштуваннях клавіатури .

Це не помилка в стандартному вигляді так і має бути . Це перша проблема при переході з віндоус на мак коли українська буква і не там де будемо звично їй бути

• Олександр Козін

Не рзумію в чому саме проблема? Н афото ніби все правильно й літера "І" на тій же кнопці, що й "S". "И" теж, ніби, на місці. Чи мається на увазі, що при натисканні на "І" маємо "И" і навпаки?

Покупкою задоволений.

Достоинства:
    Все Ок!
    Недостатки:
    Було б добре мати хоча б один порт юсб.

• Ярослав Алеев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Топовый ноутбук, супер-автономность (постоянно работаю без света по -10 часов без подзарядки, батареи всегда хватает с большим запасом). Можно подзаряжать даже не от самого мощного паувербенка в экстренных ситуациях.

Остальное вы все и так знаете, дорого, но помогает работать немного приятнее и без лишних нервов.

Достоинства:
    Дизайн, автономность, OS, просто использовать и начать работу, выполняет все необходимые рабочие задачи без проблем, отличная веб камера, экран, MagSafe
    Недостатки:
    Нет face id, цена

• Владислав Баженов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

В цілому все добре , пікселів битих немає , розкладка на клавіатурі українська як і вказано. Ноутбук як ноутбук.

Достоинства:
    Доїхав швидко, виглядає наче цукерка.
    Недостатки:
    Різав на ньому ковбасу подряпав корпус, з айпадом такого не було.
    • Сучков Артем

Надо было сало резать , вот если бы ты сало резал то уж точно не подряпав бы корпус

• Олександр

на айпаді лікарську, на маку сировялену.от і всі моменти)

• Веніамін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Дуже задоволений цим ноутбуком, виправдав усі мої очікування, я б сказав навіть більше. Раніше не працював з моніторами з великою роздільною здатністю, тому грубо кажучи 2К якість цього екрану, ще й на 13", дуже приємно вразила, особливий кайф працювати з таким якісним екраном.

Сам макбук дуже тонкий, легкий і чудово зібраний, відчуваєтсяь монолітним. Якість алюмінію гарна, колірне покриття також на рівні, жодних цяток я не побачив, як хтось казав, звісно були сумнів щодо кольору міднайт, але коли ти вже тримаєш його не руках, всі вони розвіюються, тому якщо подобаєтсья, можу радити.

Жодних проблем з клавіатурою я не помітив, вона приємна для друку, гарний хід клавіш, нічого не застряє, лаконічна і гарна. Також дуже круто, що мається сканер відбитку пальця.

Звук мені дуже сподобався, не знаю, як було на попередній моделі, але тут він приємний, гучний, слухати музику і переглядати фільми подобається.

Трекпед шикарний, я до цього працював лише з мишкою, але після покупки цього ноута, мишка лежить тепер просто для вигляду, і як виявилось в фотошопі зручніе працювати саме з трекпедом.

Щодо потужності, то зробив маленький тест – відкрив 100 вкладок з товарами в гугл хромі, додатково відкрив ще декілька вкладок в сафарі і одночасно запустив 4 відео в 4К якості в сафарі, в цей же час був запущений фотошоп з відкритим файлом, при цьому ноутбук працював прям дууже плавно, наче я нічого і не запускав, звісно був своп 3 гб (у мене версія 8/256). При цьому макбук а ні трохи не нагрівся. Вважаю, дуже гарний результат, для моїх задач підходит максимально, я задоволений.

Батарейка це окрема розмова – зранку був заряд 100%, працював 8 годин і ввечері дивився ще фільм, залишив на ніч, при цьому не вимикав ноутбук, на наступний день зранку ще залишалось 40% , поставив на зарядку лише після обіду, і то мав ще 18%, тут судіть самі, думаю результат каже сам за себе.

Маґсейв, до речі, сидить в гнізді, надиво, доволі міцно, хоча я думав, що буде таке собі, але насправді треба ще докласти зусиль, щоб його витягнути.

Сподіваюсь, комусь відгук допоможе визначитись з вибором. Особисто я радий, що взяв саме цю модель, в ній чудово все, і коли вже тримаєш у себе на руках, роузмієш, за що були заплачені такі гроші.

Достоинства:
    Дуже гарно зібраний, алюміній приємний, виглядає цілісно. Колір міднайт дуже гарний, не можу сказати, що прям дуже сильно збирає відбитки. Дуже якісний екран, високий рівень яскравості, розмір також зручний. Клавіатура якісна і приємна для друку, жодних навіть дрібних проблем не помітив, хід клавіш достатній, радує, що нарешті українська розкладка. Потужний. Звук класний, гучний і обʼємний.
    Недостатки:
    Наразі ні до чого питань немає, вартує кожної копійки.
    • Артур Кононенко

Аби не було важко знімати магсейф – рекомендую знімати не прямо відтягуючи зарядку, а брати з обох боків двома пальцями та трохи ніби вигинати догори чи донизу, і тоді зарядка просто "відпадає" сама простим рухом пальців – дуже зручно!
      З вашим відгуком цілком згоден, апарат вартує своїх грошей, а автономність – окремий вид мистецтва.

• Веніамін

Та, з маґсефом розібрався, треба просто вгору підіймати дріт, просто раніше не користуваввся ним ніколи :)

Щодо досвіду викристання, то наразі єдиний не дуже зручний момент – кришка ноутбука відкривається не дуже зручно, через те, що виріз став менший за попередню модель, але це відбувається тільки, коли він лежить на столі, а якщо просто тримати в одній долоні, тоді він дікривається однією рукою дуже легко, що насправді полегшує використання, бо не треба постійно притримувати нижню частину нотубка при відкриванні.

Вже майже тиждень у використанні, жодних проблем не було, працює дуже добре.

• Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Серьезная автономность, не греется, нет писка дросселей.

Достоинства:
    Пасивное охлаждение, аккумулятор, производительность, экран
    Недостатки:
    Клавиатура, кнопки периодически шоркают по шасси в своем посадочном месте