Отзывы покупателей о Мобильный телефон Apple iPhone Xr 64GB Black Slim Box (MH6M3) Официальная гарантия 13

• Мобильный телефон Apple iPhone Xr 64GB Black Slim Box (MH6M3) Официальная гарантия

• Антон Овчинник
    • Цвет: Black

Отличный телефон, камера, все шустро. Но то, что не кладут в комплекте зарядку, это жлобство

Достоинства:
    Много
    Недостатки:
    Нет зарядного в комплекте
  • Денис Герасимов
    • Цвет: Black

очень доволен телефоном. спустя 6 месяцев все супер.

Достоинства:
    их много
  • Олександр Луньов
    • Цвет: Black

Купував телефон не розетці, але вважаю за потрібним написати свій відгук. По стабільності роботи, акумулятору, який тримає 2 дні при не дуже активному використанні, жодних питань нема. Але камера, вибачте. По користувався телефоном кілька днів і не зрозумів за що я віддав 600у.е... В користуванні одночасно був xiaomi redmi note 8 pro та XR. І знаєте що? Xiaomi знімає краще, я був шокований. Також я не побачив суттєвої різниці між iPhone 6s та XR, лише акумулятор та швидкість роботи звісно. Невдовзі XR продав і не шкодую. Також в архіві збереглось досить багато фото з iPhone 7 Plus. То це взагалі пушка в порівнянні з XR. Мені подобається як працює IOS, переходити на Android не хочу. Але і платити такі кошти за нові iPhone не бачу сенсу.

Достоинства:
    Стабільність та швидкодія роботи
    Акумулятор
    Недостатки:
    Посередня бюджетна камера
    • Марина

Камера знімає тут просто бомбічно. Напевно просто Ви не вмієте нею фотографувати. У чоловіка Xr, у мене SE 2020 - обидві камери знімають дуже круто. Або ж у Вас просто бракована камера.

• Олександр Луньов

При гарних умовах (освітленні), так, знімає непогано, але це робить будь-який телефон. Вчора спеціально зробили кілька знімків на старенький SE, 6s та XR. Різниця є, але не на 500уе (SE та 6s коштують близько 100уе, XR 600). Можу викласти в мережу, щоб Ви пересвідчились в цьому. Я очікував від XR кращої якості в складніших умовах (вечір або штучне світло в кімнаті). До того ж згадав ще суб’єктивний мінус — це faceid. В умовах карантину і масок, touchid є набагато зручнішим. Безумовно XR досить непоганий телефон, але якщо він хоче бути флагманом, то має відповідати цьому на 100%. Тому що зараз телефон — це 90% камера, все інше другорядне. Тож якщо обирати, то в такому бюджеті є набагато крутіші камери (google pixel 4, наприклад), шкода лише що це android.

• Андрей С

У мене 11-ий і теж скажу, що він за звичай знімає з гіршою деталізіцією ніж Note 9 Pro і навіть в сутінках, але от в русі знімає краще 11-ий, відео знімає краще 11-ий, франталка у айфона краща. А взагалі айфон ніколи не славився супер-пупер камерами, а славився за стабільну роботу протягом багатьох років, за siri правда працює на 100% лише на англійській, за найкращу екосистему та синхронізацію з усіма пристроями епл. А от якщо користуєтесь на ПК віндовсом чи лінухом, тєлік на андроїді, офіс від майкрософт і т.д. то айфон явно не для Вас:))

• Сергей Зима

Орегенал работает все отлично

Достоинства:
    Доставили быстро.
  • Василь Підстрела
    • Цвет: Black

До Розетки питань нема, спрацювали відмінно, доставили оперативно, а от виробник жене БРАК, як це? За такі гроші? Гарантійний сервіс тільки в Києві, тому не рекомендую Айфони купувати на Україні, та ще й чекати потрібно практично місяць, хоча така робота займає декілька хвилин

Достоинства:
    Смартфон по функціоналу ,класний
    Недостатки:
    Питання до виробника, з трьох офіційних телефонів, вже другий заглючив через три тижні користування, при тому, що користувався обережно!
    • Дмитро Новокрестов

В Україні

Покупал в подарок жене
    Жена очень рада
    Адже за такую цену
    Ето очень харашо
    Память батарея камера просто топ
    Покупайте не пожелеете

Достоинства:
    Очень быстро Подзвонили
    Забраз з пошти через 1 день
  • Денис Герасимов

Быстрый, красивый, автономный.

Достоинства:
    Батарею держит супер, шустрый
    Недостатки:
    Не нашел
  • Bogdan
    • Цвет: Black

А телефон с версией с блоком питания и наушники ну старый там есть барометр

• Олена Стадник
    • Цвет: Black

Замовлення прийшло дуже швидко, замовили 8.01 , 9.01 вже забрали.
    Все працює , задоволені.

Достоинства:
    1.Камера
    2.Батарея
    3.Комфортний розмір