Наушники Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) (2-е поколение)

Отзывы покупателей о Наушники Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) (2-е поколение) 492

Заходимо на офіційний сайт Apple і читаємо, що навушники AirPods (1-го покоління, 2017 року випуску) маркуються моделями A1523, A1722, а AirPods (2-го покоління, 2019 року випуску) маркуються моделями A2032, A2031.
Футляр/кейс зі звичайною (дротовою) зарядкою маркується А1662 (2017 р.в.), а з бездротовою зарядкою А1938 (2019р.в)
Щодо маркування MV7N2RU і MRXJ2RU на сайті я нічого не знайшов (можливо, я просто був неуважний). Тобто якщо Ви хочете купити навушники 2-го покоління з футляром, який заряджається через light-дріт, то загальне маркування повинно бути MV7N2RU, на одному навушнику - A2031, а на іншому - A2031, а під кришкою футляру/кейсу з дротовою зарядкою - А1602.
Щодо мого замовлення: продавець TECH4YOU, мені прийшли навушники з маркуванням "MV7N2ZA/A AirPods with Charging Case.... Model A2032 A2031 A1602" Судячи по маркуванню MV7N2ZA/A - мої ейрподси повинні були потрапити до Південної Африканської Республіки (абрівіатура ZA). Я навіть не переймаюсь щодо даного питання.
Щодо ціни: Ви ж розумієте, що імпортований товар може бути ввезений 1)зі сплатою ПДВ і мита, 2)зі сплатою ПДВ і мита і потім поверненням ПДВ, 3)як сірий контрабас (без сплати ПДВ і мита).
Ретельно оглянувши ейрподси дружини, які ми купували в "аля-офіційному" магазині на 2тис.грн дорожче, я взяв сьогодні коробочку від них і пішов за посилкою на НП. Ззовні коробочка один в один, тільки її -MV7N2RU, а у мене MV7N2ZA/A.
Достоинства: Якісно і дешевше на 1000-2000грн
Недостатки: Відсутні
Сергей
"Я думаю, що перш ніж щось писати потрібно розібратись в питанні (чи хоча б постаратись)."

"Надіюсь, що і якість буде такою самою. Я ще їх не розпаковув, але надіюсь, що усе буде Ок)) Після відкриття і використання намагатимусь доповнити відгук!"

перед тем как писать нужно разобраться в вопросе.. или хотябы открыть и использовать, а потом писать :))
TECH4YOU
Руслане, дякуємо за Ваш вибір!
Костянтин Костянтин
По тестам звук 6 из 10 - довольно посредственный для такой цены. https://www.rtings.com/headphones/reviews/apple/airpods-2-truly-wireless-2019#page-top

А почему у меня в кейсе светиться белым, а не зелёным, и они не подключаются к андроиду?
Питання до продавця, як з вами можна зв'язатись?
TECH4YOU
Михайле, доброго дня! Зателефоруємо Вам найближчим часом.
Купивши наушники я подключал их только к своему телефону (android)
после того как я подключил их к своему ipad, они стали тише работать на андроиде, и самое странное что когда я подключаю его к айпаду звук такой же громкий как и был, но на андроиде как будто звук урезался в 20-30%, я не знаю в чем проблема, в интернете решений нету.
Достоинства: Чистый, кристальный звук, очень удобные, не выпадают, оригинал.
Недостатки: Стали тише работать на Android
Олег Касаяни
Подключите к айпаду, добавьте звук и переподключить к андроиду... наушники запоминают последний выставленный звук на ios устройстве
Данные уши смогут работать с redmi 8 pro?
WOWS
Добрый день!
Это кейс для наушников Airpods .
На Xiaomi redmi 5a подойдет?
iTook
Добрый день, да
Это оригинал? Чем они отличаются от аирподсов которая продаёт Розетка?
iTook
Добрый день, да оригинал. Ничем не отличается.
Будут работать с xiaomi 8 pro?
Yesstore
Здравствуйте, Дмитрий.
Да конечно, Вы можете использовать наушники Apple AirPods с смартфонами на ОС Android и любыми другим устройством Bluetooth
Доставка в Соф-Борщагівку Новою Поштою, обійшлася в 153 грн.
Достоинства: оригінал
Недостатки: не має
Купил чуть более месяца назад AirPods2 у TECH4YOU
Оригинал, признателен за хорошее предложение и реализацию TECH4YOU
Хороший товар
Достоинства: Хороший звук, удобность
Недостатки: Иногда бывают перебои звука (но это очень редко)
i6th
Дмитрий, спасибо за Ваш выбор!

Достоинства
Недостатки