Ноутбук Apple MacBook Pro 13" A2289 Retina 256GB 2020 (MXK32UA/A) Space Gray

33 отзыва

Отзывы покупателей о Ноутбук Apple MacBook Pro 13" A2289 Retina 256GB 2020 (MXK32UA/A) Space Gray 33

• Марина Рябец

Определенно стоит своих денег

Достоинства:
    Он шикарный. Клавиатура не цокает, не так греется как модель 19 года.

Все отзывы

• Орест Білоус
    • Цвет: Серый

Продавати макбук в Україні без українських клавіш - така собі ідея

Достоинства:
    Хороший класичний мак
    Недостатки:
    НЕ МАЄ українського гравіювання букв на клавіатурі
    • Кава Кавасаки

И что? Ты не можешь печатать вслепую?

• Володимир Гладкий

Я навпаки хочу без кирилиці, і US розкладку як на попередньому - теж шанси не дуже...

• Никита Соловьев

Предоставляется гарантия?

• Стас Винченко

ну конечно. 1 год

• Олексій Шевчук

Хроший

Достоинства:
    Надійний
    Недостатки:
    Не має
  • Марина Рябец

Ноутом абсолютно довольна

• Євгеній Чернишев
    • Цвет: Серый

Скажите, а можно его как-то росширить планкой оперативки побольше?

• Олександр Красільніков

нет, нельзя

• Ярослав
    • Цвет: Серый

і де Оплата частинами на 25пл.?

• Макс

Є на 10, а говорив про 25?

• Виталий Черныш
    • Цвет: Серый

Возник вопрос. В чем разница этого макбука (MXK32) и MXK64?

• Стас Винченко

MXK64 не существует. А отличия MXK62 от MXK32 - в цвете ноутбука

• Марина Смичок
    • Цвет: Серый

Стоит своих денег. Очень качественная вещь. Пользуюсь уже год и никаких недостатков. Советую всем.

Достоинства:
    Не глючит
    Не греется
    Хороший звук и видео
    Всё нравится
    • Максим Меренков

Ноутбук презентували навесні 2020 року, йому менше ніж пів року.

• Влад Плохотний

Просто сравнить небыло ч чем

• А.

ПК за 50 к лучше этого в миллионы раз

• Александр Александр
    • Цвет: Серый

Выбирал себе ноут так вот это вылазит даже у фейсбуке на странице розетки . Стоит в 2-3 раза дороже против других производителей и вот сравнил проц,память ,накопитель так вот другие ноуты даже выходят намного производительней.Да тут ретина дисплей это плюс но не более. Оно не стот того можно купить крутой ноут за такие деньги даже дешевле и с характеристиками в 2-3раза мощней ... Тупо переплата за бренд

Достоинства:
    дисплей
    Недостатки:
    переплата за бренд,никаких ощутимых особенностей кроме дисплея но он не стоит того
    • Кава Кавасаки

Запомни, бренд никогда не берётся из пустого места. Если бы это было бы ужас это не покупали бы. Да и просто зайди в магазин и потрогай его, после этого тебе будет мерзко притрагиваться к ноутбуку на Windows (под исключение попадает Microsoft Surface laptop, но цены у них схажи и по мощности сильно не отличаются.)

• Прохожа Людина

Суть макiв не в характеристиках, а в оптимiзацii фiрмового софту пiд продукти apple, оскiльки бiшiсть людей користуэться саме ним на цих продуктах

• Олександр

Це ультрабук, тобто він задизайнений бути легшим і тоншим, ніж звичайні ноутбуки. Потрібен для тих, хто часто подорожує або шукає мобільний і легкий пристрій. Якщо порівнювати з аналогічними ультрабуками від Dell, Razor, Microsoft, Asus, то ні про яку різницю в ціні в два рази навіть близько не йдеться. Якщо знайдете ультрабук зі швидкодією в два рази більшою за ту ж ціну, то лінкуйте його сюди. Переплата за інфраструктуру, бренд і MacOS присутня, але в розмірі 100-300$.

Подарували мені Macbook Pro 13 MXK32
    Розпакували, ввімкнули - помітили дефект. Кулер не працює. Ноут відразу нагрівся як пекельна сковорідка.
    На протязі 14 днів звернулись до Розетки для обміну. Позгодили заміну.
    Не зважаючи, та те що відправили 7.07 - отримали в роботу вони лише 16.07
    Заявка №0150459
    Відповідно до статті 9 Закону про захист прав споживачів, я маю право обміняти товар неналежної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо продавець не оголосив більш тривалий термін.
    Магазин не оголосив більш тривалий термін.
    Минуло 14 днів. 03.08 телефоную до них - де мій ноутбук на заміну?
    -Ваш пристрій очікує запчастину!
    Якого дідька тут відбувається? Я прокористувався ноутом 30 хв і повинен місяць тепер чекати та отримати ремонтований ноут?!
    Залишив скаргу пояснив ситуацію, пообіцяли повернути кошти на протязі 1 тижня. 10.08 телефоную запитую де мої кошти, і відповідь - ми нічого не знаємо, ноут очікує запчастину. Я почав пояснювати що мене це не цікавить - у мене бракований товар, мені потрібне звичайне повернення. На що мені заявили (коли вже майже минув місяць з моменту отримання) - що я ввімкнув ноутбук, і такий товар не підходить до повернення на магазин.
    Вибачте за грубість та якого дідька ви розповідаєте?!
    Ввімкніть свої мізки, як я можу дізнатись за проблему з кулером якщо не можу просто його ввімкнути! Я ввімкнув , побачив проблему і відразу звернувся на гарячу лінію!

Абсолютно не рекомендую купувати техніку такого рівня на розетці!
    Є купа магазинів де повернення роблять на протязі декількох годин. А тут купуй товар за 40000+ а потім ще й тобі присилають дефектний місяць морозяться і порушуючи закон - відмовляють у заміні!.

Зараз принципово напишу листа директору, щоб оплатили компенсацію 1% від ціни товару за кожен день затримки.

Достоинства:
    Компактний.
    Недостатки:
    Надіслали бракований.
    • Екатерина Гусак

Расскажите потом чем закончилась история

Доброго дня, Олег! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Игорь Дончик

Чё закончилась ваша история?