Отзывы покупателей о Смарт-часы Apple Watch Series 7 GPS 41mm Starlight Aluminium Case with Beige Sport Band (MKMY3UL/A)

• Елена Лятина
    • Колір ремінця: Beige

Прекрасные часы, соединились с моим iphone12 очень просто и быстро.
    Надела на руку и снимать не хочется. Батарея держит больше суток.
    Приходят уведомления и с Вайбера и с Вацапа, Сигнала, Твитера и даже о выходе новых видео на Ютубе.
    Вещь на века!!!

Достоинства:
    Нет недостатков!
  • Павел Ханзафаров
    • Колір ремінця: Deep Navy

Все пришло в полной комплектации , запакованное, красивенькое.

• Александр Гончаров
    • Колір ремінця: Midnight

Apple каже сам за себе. Придбав 41мм (моя рука не дуже велика). Прийши повністью розраджені. Десь хвилин через 30 тільки увімкнулись. Зарядка швидка. Налаштування зручне та швидке. Все працює добре. 100% заряду вистачаю на 1-2 дні, в залежності от кількості підключених функцій.

Достоинства:
    Швидка зарядка. Зручність використання. Компактність.
    Недостатки:
    Немає блока живлення ( але це питання комплектації єпл).
    • Колір ремінця: Beige

Годинник замовлявся для подарунку. Перший досвід отримання замовлення не "в Києві" і він - негативний. Під час отримання у магазині Розетка - було виявлено, що коробка (біла коробка заводського пакування) - потерта і має сліди від брудних відбитків пальців. Товарний вигляд виробу - зіпсовано, як наслідок - відмова від покупки. Загальне враження - розчарування. Буду замовляти в іншому місці.

Достоинства:
    Якісна техніка - приємна в користуванні
    Недостатки:
    Доставка
    • Євген Васильченко

Сьогодні мав такий досвід в Києві, все теж саме що ви описали. На моє питання чому вона так виглядає, робітник в точці видачі сказав що такі отримають зі «склада», що вони там з ними роблять залишилось невідомим. Розетка, прошу відриагувати.

• Елена Ярошенко

Все дуже сподобалося

Достоинства:
    Якісна доставка
  • Александр Лавренюк
    • Колір ремінця: Red

Сьогодні приїхав годинник 41мм (product) RED в подарунок для дружини. Сам користуюсь зеленою «сімкою» 45мм.
    Тільки покористувавшись годинником, розумієш, за що платиш такі гроші.
    По функціоналу і можливостям для iphone немає кращого годинника-компаньйона аніж apple watch.
    І варто згадати, який офігенний тут екран.
    Але, особисто для мене, шкода, що Apple не робить годинників у класичному (круглому) формфакторі. Бо AW більше схожі на гаджет, аніж аксесуар. Перед цим у мене були Fossil Gen 6 - от якби Apple зробила щось подібне, я б їхній годинник купив набагато раніше, ніж аж у сьомому поколінні

Хотів сказати, що мінусом є автономність, але ті самі Фоссіли розряджались просто на очах. А цих на два дні вистачає.
    Для мене самим головним мінусом є однотипні вотчфейси (циферблати). Їх вибір ДУЖЕ бідний. Немає можливості скачувати різноманітні як, наприклад, на Wear OS. Та і на простеньких Amazfit GTR було у сто разів «веселіше» у цьому плані.

Достоинства:
    Шикарний функціонал. В більшості випадків телефон можна не діставати з кишені.
    Шикарний екран.
    Для жінок червоний колір корпусу і ремінця просто бомбезний.
    Недостатки:
    Малий вибір циферблатів. А ті, що є - всі однотипні.
  • Валерия
    • Колір ремінця: Midnight

Очень классные , красивые, стильные, умные.

Достоинства:
    Быстрый отклик, красивые , удобные, лёгкие , функционал впечатляет. Быстро заряжаются. Экран супер: передача цвета , дизайн , тактильные ощущения, always on.
  • Ірина Тимченко
    • Колір ремінця: Beige

Добрий день, мені прийшли частки, все дуже класно але нажаль мій телефон не підтримує з'єднання, чи можна його вернути 14 днів ще немає

• Анна Швец
    • Колір ремінця: Beige

Часики красивенные. Цвет ненавязчивый, подойдёт к любому образу. Размер корпуса приемлем даже для худой руки.
    Читала, что в комплекте отсутствует адаптер, но я была не готова, что нужен адаптер не с разъёмом USB, а с разъёмом USB-C!Прикупила недорогой переходник, заряжает около часа.
    Доставка супермегабыстрая!!!! Благодарю за сервис!

Достоинства:
    Внешний вид
    Недостатки:
    Отсутствует адаптер
  • Мария
  • Анна Ткаченко
    • Колір ремінця: Beige

Сегодня забрала часы ,очень стильные ,я в восторге.Идеальны для тех кто занимается спортом и следит за своим режимом ;)
    Удобно совершать оплату прямо с часов ,а так же быстро просматривать все уведомления.

Достоинства:
    Бомбически красивый цвет
  • Ілля Комаров
    • Колір ремінця: Midnight

Зарадка по сравнению с SE заметно намного быстрее, на пол часа утром каждый день и даже не обращаете внимания на показатель.

Достоинства:
    Быстрая зарядка, бОльшая рабочая площадь дисплея.
    Недостатки:
    Даже большой ремешок не такой уж и большой, даже на средней руке на последнем отверстии.
  • Мария
    • Колір ремінця: Green

Зелёный цвет не яркий, ближе к чёрному. При ярком освещении проявляется зелёный оттенок.

Достоинства:
    Все как обычно в часах от эпл
    • ирина Арефьева

Это 41 мм у Вас ? Спс

• Вікторія Кустова
    • Колір ремінця: Green

Немного удивило, что в комплекте нет адаптера для зарядного устройства, но это уже "жлобство" Apple. Плюс цена за оригинальный адаптер. Розетке спасибо за оперативную доставку и сервис.

Достоинства:
    Цвет, дисплей, быстрая зарядка
    Недостатки:
    нет адаптера для зарядного устройства в комплектации, надо докупать отдельно
    • Юлия

Адаптера там нет уже не первый год :) можете купить не оригинал, я покупала другой фирмы, всё отлично работало, разницы в работе не было замечено , и скорость зарядки была такая же, главное купить правильную зарядку подходящую именно для эпл вотч

• Михайло Семенюк
    • Колір ремінця: Beige

Сегодня забрал всё отлично как всегда спасибо розетка

• Колір ремінця: Beige

Обожнюю Apple годинники, але ця серія відверто ніяк.
    Або мені просто не пощастило.
    Ремінець хлипкий, іздить в кріпленні.
    Батарея тримає до одного дня (й без активного користування).
    Поки не розумію в чому проблема.

• Юліанна Пуців

Почав виключатись сам по собі та втрачати зв’язок з телефоном

• Сергей Щербина

И вы конечно же сдали по гарантии?

Так, конєчно же здала.
      Сказали - проблеми немає, користуйтесь на здоров’я.

• Дедовик Владислав
    • Колір ремінця: Midnight

Доволен как слон, те кто раньше выбирал большую версию, смело можете переходить на 41мм

Достоинства:
    Существенно улучшенный аккумулятор
    Недостатки:
    Сверх сложно достать ремешки braided