Ноутбук Acer Aspire 5 A515-51G (NX.GPCEU.030) Obsidian Black Суперцена!!!

Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Aspire 5 A515-51G (NX.GPCEU.030) Obsidian Black Суперцена!!! 149

Получил 12-го на этой неделе, сегодня дошло дело до игр, драйвера поставил с официального сайта, в ручную выбрав на свою карту. С драйверами все в порядке, но как не выставляю в настройках запуск игр и т.д. с дискретной карты - она не работает, в окне панели при свернутой игре "не активно". Зарегистрировался в GeForce Experience, запускал игры через нее - тот же результат. Тупит даже в старкрафт, потому как, наверное работает лишь интегрированная. Пробовал отключать интегрированную в диспетчере задач, что бы работала только дискретная... с таким же успехом.
Что делать? Отзовитесь пожалуйста.
Достоинства: пока не оценил
Недостатки: так же
СергійУже купил
Купив такий же ноутбук, віндовс ставив не я, тому не можу нічого порадити. Проте точно можу сказати, що в мене все йде чудово, ще ніразу не було проблеми з відображенням відеокарт, віндовс 10.Можливо що проблема в тому, як саме і яку віндовс ви встановили, спробуйте звернутись до майстра, або, якщо допоможе то можу скинути що і як в мене встановлено.
Скок фпс в Assassin Creed origins
Какая матрица, IPS?
Сколько фпс в играх как асасин скрид ориджин -одисей фортнайт нитфор спид пай бек и фар край 5
Писк, треск в районе процессора(если прислушиваться) нормален для этой модели? И если нет, то может он как-то повлиять на роботу в дальнейшем?
Карен Саргсян
да всё там норм у меня гарантию отработал и умер
Андрей Щербак
Просто не знаю гарантийный ли случай.
Столкнулся с проблемой:
Не могу открыть игру на весь экран в игре CS:GO, примерно 1/10 часть находиться под экраном, верхняя панель с названием программы и нижняя с быстрым доступом к некоторым приложениям не убираються на время игры( в настройках игры есть в весь экран, но кнопка сохранить настройки под экраном). Кто сталкивался помогите пожалуйста.
Микола
В конфиг написать, естессно не можем, в параметры запуска тоже)))
#38819193
Скільки фпс в World of Warcraft на середніх настройках в локаціях і рейдах?
Галкин Пугачев
ща вов имеет требования не маленькие. в рейдах будут просадки, покачаться хватит с головою . Но ВОВ грузит проц хорошо, у меня ноут греется от ВОВ сильнее всего.
Доброго дня всім. Не рекомендую брати будь-які товари в даному інтернет магазині. Розповім чому:
1.15.12.2018 я замовив даний ноутбук, 19.12.2018 я його отримав. 21.12.2018 даний ноутбук заключило і він взагалі перестав запускатись (біос в тому числі). 22.12.2018 я відправив даний ноутбук на обмін до розетки. Отримали вони його 24.12.2018. Жодних тестів, ремонту чи обміну вони не робили. 05.01.2019 сказали що так як я не скинув настройки до біоса вони не можуть нічого робити, запевнили мене що ноутбук працює та того ж таки 05.01.2019 сказали що відправлять мені назад. Я чекав до 16.01.2019 однак так мені його ніхто не відправляв. Набрав їх оператор повідомив, що чекають мій дозвіл на те щоб його мені відправити!!!! В мене тупо немає слів, питаю куда поскаржитись чи розберіться, кажуть що можете написати відгук і все!!! Добре, отримавши цей ноутбук (якщо не помиляюсь 19.01.2019) я його запустити знов не зміг, почекавши чуда 4 дні я формую заявку на повернення коштів та направляю їм, звичайно зняв відео на якому видно що він не запускається, щоб ще раз не робили дурня з мене!!! 25.01.2019 даний ноутбук отримують працівники Розетки. Тепер вгадайте чи станом на 12.02.2019 я отримав кошти чи що не будь інше??? За весь час до мене працівники розетки дзвонили лише 4 рази!! Я за даний період до них набирав до 30 раз і просив вирішити питання, допомогти!!! Вони продали товар неякісний, бракований товар, а далі їх абсолютно не цікавлять проблеми і те що я за таку ціну користувався товаром 3 дня.
2.А тепер шановні працівники Розетки я наведу Вам перелік норм Закону України «Про захист прав споживачів» які були порушені вашою «Конторою»:
a)Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості, п 6. За наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін.
b)Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості, п. 7 При розірванні договору розрахунки із споживачем у разі підвищення ціни на товар провадяться виходячи з його вартості на час пред'явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на час купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
c)Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості, п. 9. При пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару вони повинні бути усунуті протягом чотирнадцяти днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк. За кожний день затримки виконання вимоги про надання товару аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) та за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (чотирнадцять днів) споживачеві виплачується неустойка відповідно в розмірі одного відсотка вартості товару.
На сьогоднішній день, вже більше неділі коли Я телефоную на гарячу лінію, кажуть що чекають запчастини для ремонту ноутбука. Однак, я не відправляв даний ноутбук в ремонт!! Меін кажуть що в них згідно закону про захист прав споживачів є 28 днів щоб розглянути мою заявку. І те що мій ноутбук фактично другий місяць бродить в них по сервісних центрах і тому подібне їм побарабану!!! Я хочу повернути кошти і ніколи більше з вами не зв’язуватись і іншим передати і розказати!!!
Достоинства: Жодних
Недостатки: Співпраця з Розеткою
Доброго дня, Олег! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
Добрий бень скільки буде коштувати віндоіс 10 home на цей ноутбук
Влад
Assassin's creed syndicate на максимум в скок фпс
Представитель компании Acer
Вы можете рассчитывать на примерно 35-45 FPS в игре Assassin's Creed SYNDICATE при средних настройках графики.

Достоинства
Недостатки