Отзывы покупателей о Акустическая система Aspiring Blast 2 20W (FF15125) 42

• Акустическая система Aspiring Blast 2 20W (FF15125) фото от покупателей 1
  • Акустическая система Aspiring Blast 2 20W (FF15125) фото от покупателей 2

• Андрей Поличев

Отличная колонка за свои деньги. рекомендую.

Достоинства:
    Красивая, мощная
    Недостатки:
    нет возможности переключаться между папками с флешки.
  • Віталій Процюк

Забрав годину тому із відділення Розетки. Перевірив на місці, ніби все норм. Як вмикати радіо здогадався інтуїтивно, бо в інструкції щось не то.. У відео пояснив як це робити.
    Комплектацію теж можете бачити у відео. Що стосується "хрипів", я не можу про це судити по причині того що у мене по вухах "потопталось стадо слонів", так що через відсутність музичного слуху нічого такого розчути не можу( Якщо пізніше із нею виникнуть проблеми - доповню відгук #мояраспаковка

Достоинства:
    Колонка загалом класна, якщо без деталей ось так)
    Недостатки:
    Кабель живлення доволі проблематично вставляється, в моєму випадку. Мало не зламав як крутив
    • Акустическая система Aspiring Blast 2 20W (FF15125)
    • Александр Волков

Подскажите, а обычную флешку можно в эту колонку вставить?

• Сергей Полгородник

Отличный громкий звук, есть басы. Отличный вариант для не большого помещения или пикника.

• Михаил Осипов

Замовив на розетці. Товар прийшов без зарядного шнура. Я готовий був забрати і без нього, але коли дістав саму колонку, вона була подряпана та тканина була в пилу. На одному з боків був слід від падіння на землю. Товар повернув та не забирав. Питання до магазину, що це було?
    p.s. Повторно замовляю товар, сподіваюсь що таке не повториться.

Достоинства:
    Не оцінював
    Недостатки:
    Прийшов товар який був вживаний та в неповному комплекті

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• влад биличенко

Колонка отличная по всем показателям ,кто возьмёт не пожалеет.

• Анна

Хорошо колонка, гарне звучання, компактна, але важка і таке враження, що темляк може не витримати.
    Зірку зняла за інструкцію: дуже цікаво але нічого не ясно. Особливо частина про налаштування радіо. Реальність взагалі не відповідає дійсності.

Достоинства:
    Звучання
    Недостатки:
    Інструкція
    • Вера Свеженцева

Спасибо за подсказку по включению радио.

• Вера Свеженцева

По доставке всё ок - доставили быстро. Подключили быстро. Звук хороший, громко. Но для меня главное в покупке было наличие FM, Если бы была нужна просто колонка, я бы выбрала что-то другое. Тут понравилось и внешний вид и параметры. Я весь вечер пыталась (согласно инструкции) настроить радио и пока мне кажется, что там его просто НЕТ. Если не найду- буду делать возврат.

Достоинства:
    Громкая
    Недостатки:
    Не работает радио
    • Анна

Мы тоже долго пытались понять. Инструкция - неверная. Радио включается коротким повторным нажатием на кнопку включения. Включается и без "антенны", с ней качество звучания лучше

• Мормуль Анатолий

колонка супер

Достоинства:
    отличная
  • Марина

отличная колонка.покупала по скидке.рекомендую.

• Владимир Вдовиченко

Кайффффффф.Дякую за МЕГА Дэнсс .

Достоинства:
    Aspiring-як сонька.Динамики драйвовi.Розетка вiд мене Величезний Смайл.
    Недостатки:
    Немае.
    • Владимир Вдовиченко

VERY GOOD