Отзывы покупателей о Маршрутизатор Asus RT-AXE7800

6 отзывов

Код:  365201145

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Виталий Катюха
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Класний

 • Феликс Разумов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Поменял старый на этот роутер и очень доволен!

  Достоинства:
  Скорость,сигнал,стабильность
  Недостатки:
  Цена
 • Андрей Курячий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Просто топ!!!

  Достоинства:
  Скорость, качество
  Недостатки:
  Большой задел на будущее, пока такого интернета нет)
 • Петро
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Бʼє далеко 5ГГц, не те що було раніше на WiFi5 (реально одна кімната, пробував на різних роутерах), тепер 5ГГц є по всій квартирі. Зловив якийсь глюк - при ввімкненні 160МГц на 5ГГц ніякі пристрої не можуть законнектитись в режимі 20/40/80/160, залишив по замовчуванню (не дарма 160ГГц вимкнені за замовчуванням???) 20/40/80. Квартира невелика але раніше 802.11ас 5ГГц реально було у одній кімнаті, тепер є по всій квартирі, мінімум 500Мбіт/с (Wifi6). Гріється доволі сильно, вимкнув 6ГГц бо єдиний девайс у сімʼї має глюки (офіціфні глюки девайсу), тож грітися по суті перестав, трохи теплий. Якщо не треба 6ГГц, та взяти до уваги глюки на 5ГГц 160МГц то мабуть не варто брати. 2.4ГГц Wifi6 на цому роутері ведуть себе чомусь приблизно так само (сила сигнала, швидкість) як WiFi5, на іншому роутері перевага була суттєва на стороні WiFi6.

  Достоинства:
  WiFi6 далеко бʼє
  Недостатки:
  160МГц на 5ГГц схоже що не працює
  • Петро

   Виправлення - 160МГц на 5ГГц запрацював, вирішив ще раз спробувати - вимкнув усі автоналаштування що відповідають 5ГГц, наче працює нормально.

  • Петро

   Ще виправлення, 160МГц на 5ГГц таки зникає. Після застосування налаштувань а також після ребуту, вмикається хвилин на 10, а потім зникає. Не знаю чі то такий алгоритм "оптимізації" чи що, але по факту 160МГц у звичайній роботі немає.

  • Олександр Замлинний

   160мгц краще не вмикати, техніки, яка підтримує такий канал дуже мало, і плюс буде дуже велика кількість перешкод від сусідніх 5ггц мереж, тому автовибір 20/40/80мгц буде швидше працювати як не дивно в 99% випадків.

 • Игорь Третьяков
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пишу після місяця використання.
  Відмінно покриває 3 кімнатну квартиру, скрін з ноуту в сусідній кімнаті, є старий девайс на 2.4 - теж все відмінно. До цього був archer c60 - навіть пінги до роутера інколи втрачались.
  Єдиний нюанс, може комусь знадобиться: після покупки не хотів ніяк отримувати налаштування від DHCP провайдера - заливка останньої прошивки допомогло.

  Достоинства:
  Надійне покриття, стабільно працює
 • Євген
  Продавец: Rozetka

  За 10 метрів і бетонной стіною зараз стабільний інет, раніше взагалі пропадав. Додаток для айфона працує нормально. Лампочки на корпусі можна вимикати у додатку.

  Достоинства:
  Швідкий та стабільний інтернет
  Недостатки:
  Дорого
  • Олег Ващенко

   у вас он стабильно работает на 160 мгц канале? Если да, то как вы заставили его?