Отзывы покупателей о Маршрутизатор Asus RT-AX5400 (90IG0860-MO9B00)

• Иван Калаянов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Норм але індикатори білого кольору блимають що капець. Довелося вимикати їх в додатку

• Олександр Ганзенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже дивний роутер! Вирішили покращити вдома якість WiFi мережі покупкою нового роутера. До цього був TP-Link Archer C64 і він погано «добивав» до кухні. Купили цей, налаштували через мобільний додаток Asus Router, не змінюючи взагалі налаштувань, які пристрій сам же і визначив. Перша проблема - телевізор TCL не бачить мережу на частоті 5ГГц. Щоб її вирішити, замінили канал з Auto на 48. Друга проблема - якщо попередній роутер хоч якось добивав до кухні, то новий взагалі не добиває. Третя проблема - швидкість WiFi нижча, ніж у TP-Link Archer C64. І тепер дивлюся я на цей роутер і не розумію, чим взагалі обумовлена його ціна, якщо він працює гірше, ніж роутер, який в 2 рази дешевше… З TP-Link ніяких проблем не було: дістали з коробки, налаштували через додаток і все працювало без «танців з бубнами». На даний момент розчаровані покупкою, оскільки просто марно витратили гроші… На жаль.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Працює не краще ніж роутер за 1300 грн
    • Igor

Олександр, зміна каналу 5 ГГц - це не танці з бубном, це звична річ, коли якісь гаджети (ТВ ,смартфони) "не бачать" певні канали. Не все, що продається в Україні, вироблено саме для нашого ринку з урахуванням дозволених у нас каналів ВайФай.
      Якщо старий роутер працював не дуже добре, а новий став працювати гірше, то спробуйте змінити розташування роутера.

• Лесюк Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

По зрівняні с стареньким TP-Link Archer AX53 небо та земля. Тільки зараз зрозумів,що значить гігабітний інтернет. Коли в старенькому ноуті тест даунлоад по Fi Fi 368Mbps

Достоинства:
    літає
    Недостатки:
    Не виявив
  • Антон Пл
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добрый день всем. Покупал 3 года назад и уже конец гарантии у моего - Asus RT-AC66U B1, поэтому зашел на розетку и купил его. Что сказать, намного лучше покрытие, добивает везде в 3х комнатах, при учете что стоит по центру квартиры, ну так как и нужно ставить. Вифи 6, адаптивный режим. Тариф у меня гигабит, по кабелю выдает 920-950, что не всегда выдавал мой старый роутер. Покупаю только Асус, никогда не подводил. Плюсы, можно управлять удаленно с телефона, отключать все индикаторы, чтобы не мигали и не мешали. Также плюс 4 антенны и то что модель осени 2023 года, относительно свежая, будут обновы, гарантия 3 года. Все отлично, рекомендую к покупке.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я використовував Netgear R6000 потім D-link DVA-5593 (бо Укртелеком як бекапний канал звичайний провайдер Ethernet). По стабільності як Netgear, по функціоналу кращий за D-link. Шукав роутер ADSL Ethernet - але ціни на такі неадекватні. Вирішив взяти цей звичайний ADSL модем. Вийшло в 2 рази дешевше.
    Шо я можу сказати - це ТОП. Я нарешті побачив гігабіт на WiFi. Якість сигналу топ. Dual WAN - взагалі краса. Так, він трохи примітивний, але набагато кращий ніж був на D-link. Вбудований VPN сервер (wireguard, openvpn, ikev2ipsec) - я про такє навіть і не мріяв.

Ще хотів зазначити, що він прекрасно працює від 12V. Має бути БЖ 12V3A. Трохи не стандартний роз'єм 3.5х1.5. Але працює без проблем. Споживає в середньому 6W, що прям дуже мало. Від банки на 20000 буде працювати 8 годин. Але зі своїм я такого, звісно ж, не робив, бо це ж буде відмова від гарантії. Це мені друг кума брата розказав

Достоинства:
    Топовий WiFi. Робота від 12V.
    • Дмитрий Михайлюк

Спасибо за отзыв! Хочу себе приобрести по скидке.
      Вам еще нравится?

• Павло

В мене від мого Mini UPS не працює, зважайте на цей момент, бо я так зрозумів, що треба дуже потужний UPS, від 36W

• Павло

Хочу додати, що я інший Павло, не автор відгуку.
      Де можна придбати 3.5х1.5 кабель для Mini UPS?

• Дмитрий Михайлюк
    Продавец: Rozetka

Брал по акции не в "Розетке". До этого был простенький старый TP-Link.

Asus RT-AX5400 смог приятно удивить.
    Роутер классный. Функционал ожидаемый, простотой в настройке и подключении. Все настроил без инструкции через приложении с телефона за 5 мин.
    Скорость стабильно больше 900+ Мбит/с по кабелю и 500+ Мбит/с (по Вай-Фай)

Индикация приятного белого цвета, которую можно отключить.

Достоинства:
    Качественная сборка, классный внешний вид, легкая настройка через приложение
    Недостатки:
    Еще не нашел