Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS ZenBook 14 UM3402YA-KP701 (90NB0W95-M01710) Jade Black / 14" IPS WQXGA / AMD Ryzen 5 7530U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ /

7 отзывов Код:  430350215
  • Арамик Багдасарян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил на розетке, зашёл в биос, температура сразу поднялась до 82-88 и это в простое,сам ноут очень нагрелся, дотрагиваться неприятно... не знаю, наверное брак

Достоинства:
    Легкий
    Недостатки:
    греется в простое,гудит
    • Олександр

Віндовс поставте і все пройде. В БІОС тільки гріється

• Бонд

Маю ноут цієї серії, тільки на intel і вже з встановленим віндоус. І він дійсно при вході в біос починає молотити як скажений, при звичайному завантажені системи все ок, тихенько працює.

• Микита Опанасюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут класний, дуже приємно користуватися, бо був ігровий ноут, який був важким та не компактним. Цей взяв кинув в сумку і пішов, і про зарядку не треба думати, бо батарея тримає довго. Екран дуже гарний) Вентилятор шумів тільки коли займався програмуванням, а також трішкиии, коли дивився ютуб, але то не критично. Єдине, що не подобається, що корпус трішки тріщить, також не критично, відчувається, що ноут міцний, але береш у руки і *тріск*, якось не естетично хахахах, якщо у когось таке ж, то відпишіть, буду розуміти, що я такий не один)

Достоинства:
    загалом все супер
    Недостатки:
    трішки тріщить корпус
    • Діма К

що саме ви програмуєте, як багато всього відкрито у вас під час роботи, на скільки це все навантажує ноут і чи справляється система охолодження, як довго тримає батарея саме в процесі роботи? бо я теж програміст і шукаю щось компактне, продуктивне і автономне.

• Микита Опанасюк

Займаюся Front-End розробкою, зараз найбільше пишу на React. У мене стабільно відкритий VS Code, Chrome, Telegram, Spotify, Discord або Slack, апка AMD, 1Password. Також коли вдома під'єдную другий монітор. При підключеній зарядці, він буде шуміти, але охолодження здається справляється, 55-65 градусів при таких навантаженнях. На батареї він дуже рідко шумить, мабуть знижує свою продуктивність, але це не помітно, бо все одно працює швидко. Якщо Вас роздратовує звук вентилятора (як і мене хахах), то у апці MyAsus є режим вентилятора «пошепки», то буде тихо працювати при навантаженнях. Я ще не встиг його помучати нормально з батареєю, але приблизно десь користувався без зарядки 5 годин і здається було трішки менше 50% (сорі наперед що не точно кажу, бо не запам'ятовую таку інформацію, так як порівнюючи з моїм попереднім ноутом, який тримав 1 годину, то цей результат вже чудовий хаха)

• Олег Марусик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Виконання ноута на висоті, дуже стильний зовнішній вигляд, все зроблено зі смаком і для людей, враховано багато деталей які радують під час користування, автономність до 5 годин екранного часу якщо дивитись відео, швидко заряджається.

Достоинства:
    екран, автономність, вага
    Недостатки:
    нуль
  • Игорь М.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Достойный ноутбук. Экран не бликует удобно работать на улице, обьем акума приличный, легкий и быстрый, вопросов к качеству железа - нет. Рекомендую

Недостатки:
    Пока не обнаружил
  • Леонід Панишко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупкою задоволений, довго вибирав який взяти - щоб і для навчання, і просто залипнути. Користуюсь вже тиждень, влаштувує по всім параметрам

Достоинства:
    швидка зарядка, класний дисплей, хороший звук
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взяв на заміну ПК для роботи під час відключень світла. До речі, від екофлов ноут під навантаженням бере в 2-3 рази менше ніж ПК, ідеально

Достоинства:
    Сучасний, якісний та продуктивний
    Недостатки:
    Не знайшов
    • Софія Павлишин

Скажіть будь ласка скільки в нього годин автономної роботи?

• Данило Батенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук легкий, тонкий і стильно виглядає, екран з тонкими рамками, яскраво передає картинку, клава і тачпад зручні, користуватись одне задоволення.

Недостатки:
    відсутні
    • Юрій

Скажіть будь ласка чи шумний (відео перегляд, навантаження і т д)?