Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) Quiet Blue / 15.6" IPS Full HD / AMD Ryzen 7 7730U / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / Подсветка клавиатуры

74 отзыва

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Игорь Сухоруков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Не рекомендую от слова совсем
    Купил ноутбук 9.02.2024 смотрел только Ютуб и фильмы и в апреле он уже перестал включаться. Прийдётся тратить своё время и нервы для решения этой проблемы и в итоге сидеть без ноутбука. За такие деньги поломаться через месяц неактивной эксплуатации просто жесть
    Хорошо что на гарантии

• Владислав Смолянець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Купив ноутбук, хотів поставити Windows. 1 порт бачить флешку тільки якщо дістати її наполовину, і ні один порт не працює по USB 3. Windows так і не вдалося встановити. Наступного, після купівлі, дня відніс на повернення, але гроші не повернули і відправили ноутбук на діагностику. Вже тиждень чекаю результатів.
    Розетка, я ж вам гроші швидко заплатив, чому я не отримую швидкий сервіс?

Достоинства:
    Красивий BIOS
    Недостатки:
    Непрацюючі порти. Великий час очікування повернення грошей.
  • Василь Смутний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Користуюся тиждень часу, дуже задоволений покупкою. Швидкий в роботі, гарне звучання динаміків

Недостатки:
    Поки недоліків не виявлено
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Компактний і сучасний, з актуальними параметрами.

Достоинства:
    Ціна-якість.
    Недостатки:
    Замалий розмір екрану.
  • Слухай Сергей

Супер

• Мартыненко Виталий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

В первый день использования оказалось что динамики работают не корректно (очень сильно репят) вернул обратно в пункт выдачи, сказали ждать 14 дней и мне вернут деньги. Никто не учитывает что я за свои деньги установил винду, и теперь эти деньги ушли на ветер. Плюс ноутбук мне нужен сейчас, а теперь ждать 2 недели непойми чего. Я ж за ноутбук Вам сразу деньги отдал, ну так и вы мне верните сразу. Надеюсь что сервис розетки увидет моё замечание, и решит проблему как можно скорее. Спасибо.

• Денис Єнютін

Теж були питання по рипіню динаміків. Оновив вінду, встановив рекомендований драйвер з сайту і нічого не рипить тепер

• Іван
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Встановив 10ту windows, одразу й на флешку драйвер для інтернету від mediatek, та для чіпсету і графіки з сайту asus (підходять і для w 11), все коректно працює

Достоинства:
    Продуктивність, дизайн
    Недостатки:
    Ще не виявлено
  • Сергій Смірнов

Клас!!!!!

• Мешко Марія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Ноутбук швидкий і зручний, так як я працюю з графікою, то всі потрібні програми відкриваються і працюють без затримок. Екран не блікує, але при цьому достатньо яскравий - в цілому, я задоволена покупкою. Дуже швидко заряджається, зарядка маленька і легка, тож ноутбук зручно носити з собою. Також окреме задоволення - це підсвітка клавіатури, це дозволяє не тільки зручно працювати в темноті, але і додає естетичного задоволення від роботи

Достоинства:
    Компактний, легенький та швидкий ноутбук
    Недостатки:
    Трохи тихий звук, але в цілому це не впливає на роботу)
  • Виталий Фоменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Все добре. Ноутбук працює!!!

• Едуард криштальов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Кнопки мають царапини та сліди фарби.Товар або був у використанні,або це вітринний зразок.Дуже прикро що в компании працюють таки не компетентні працівники аби спихнути....

Достоинства:
    Невідоми ,тому що не користувалися..
    Недостатки:
    Не приємно як для товару за 25000грн такі зпихування.

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Марк Нортвест
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Салют всім, користуюсь цим ноутом вже кілька місяців, підібрала мені його моя дівчина, поки працював. Довірився їй і не пожалкував. Підсвітка мила і зручна по кнопці, хороший екран, добре тримає заряд, працює і вмикається дуже шустро, пам'яті дотуя, оперативки теж немало, брався для роботи, але на ньому навіть в ігрульки можна погамати, легкий і гарний. Корпус і особливо та дизайнерська плашечка на задній кришці взагалі топ. Хіба що жаль, що задня кришка не алюмінієва, але то вже і ціна і вага була би інша. В цілому ноут своїх грошей коштує, виглядає дуже добротно, працює добре, тримає заряд шикарно, заряджається теж, хіба що драйвера на вайфай не одразу стали, довелось просто трохи інші скачати.
    Якщо треба ноут для роботи — можете брати. На мій суб'єктивний погляд ноут своїх грошей вартий (ще й знижка була тоді) і про асус кажуть, що надійністю славиться. Побачимо. Поки все гуд.

Достоинства:
    Достатньо пам'яті, заряд тримає гуд, шустрий, не шумний, виглядає шикарно, показує гуд, носити з собою легко, заряджається швидко. Легкий, але не люфтить і не виглядає дешево.
    Недостатки:
    Хотілось би корпус з алюмінію, але як вже казав, більше ціна і вага була би. Трошки з'являються подряпини на пластику, але я би геть не скащав, що він маркий.
  • Ігор Горбатюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Отличный, тихий, достаточно мощный, чтобы играть в киберпанк на средних спокойно. Классный дизайн.

Достоинства:
    Мощный, тихий, качественный экран
    Недостатки:
    Слабый звук (тихий),
  • Дарина Бабій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Чудовий ноут за свої кошти.

Достоинства:
    Доступна ціна.
    Недостатки:
    Поки немає.
  • Олег Зелез
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Доброго дня. Хотів запитати в представника на рахунок дисплею.
    В характеристиках пише ips full HD. Включив ноутбук пише lcd ( і такий матовий як в мого Lenovo якому 8 років ) це так має бути ?

• Евгения Тышкевич-Львова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Сервіс просто бездоганний! Велике дякую адміністраторам розетки та продавцям магазину. Ноутбук шикарний, швидкісний, добре тримає заряд. Дякую!!!

Достоинства:
    Велика пам'ять, велика швидкість, гарний звук. Стабільний Wi-fi. Зручний, легкий.
    Недостатки:
    Не знайшли
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Виправдав всі сподівання. Чудова модель за свої кошти. Дуже порадувала підсвітка клавіатури.

Достоинства:
    Все добре
    Недостатки:
    Не виявив
  • Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Отримав швидко. Ноут за такі гроші просто клас. Працює швидко. Компакний і легкий. Працює доволі тихо.

Достоинства:
    Швидкий,доволі тихо працює,легкий і компакний.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Володимир Кодола
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Ноут хороший. Все працює. Встановили 10 вінду, обновили до 11. Ніяких проблем. Радує великий обсяг жорсткого диска. Також є слот для збільшення оперативної пам'яті.

Достоинства:
    Потужний, великий обсяг пам'яті, є слот для оперативки.
    Недостатки:
    Пластиковий. Раніше був ноут з алюмінієвим корпусом.

Слот ОЗУ уже занят плашкой 8 Гб 8 распаяно на плате. 16 Гб тут максимум.

• Ігор Кононов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Коментар стосується ганебної на мій погляд роботи служби підтримки ASUS. При встановлення Windows 11 виникла проблема з Wi-Fi підключенням. Звернулися на сайт ASUS, де запропоновано було встановити відповідний драйвер, який був розміщений на сайті ASUS. Після виконання процедури встановлення драйвера (кілька разів) проблема не була усунута. Після багатогодинного пошуку рішення виявили, що в цій моделі стоїть карта не realtek, як зазначено на сайті ASUS і для якої пропонується драйвер, а КАРТА MEDIATEK, ДЛЯ ЯКОЇ ДРАЙВЕР НАВІТЬ НЕ ПРОПОНУЄТЬСЯ. Фактично служба підтримки ASUS просто познущалася на покупцями цієї моделі ноутбука...

Достоинства:
    Не встановлено
    Недостатки:
    Не виявлено

Доброго дня. На сайті ASUS є всі необхідні драйвери. В розділі мережевих драйверів потрібно натиснути великий напис "Показати все" і відобразяться драйвера усіх можливих адаптерів

• Дмитро Грицько

Брехня!!! Драйвер від Медіатек теж є на сайті Асуса. Треба уважно подивитися просто
      Брав цей ноут і встановив драйвер Медіатек з офіційного сайту Асус. Wi-Fi літає і це при тому, що я поставив Windows 10 !!!

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Відмінна модель за свої гроші. З поставленими задачами справляється на ура.

Достоинства:
    Тихий, не гріється, підсвітка клавіатури.
    Недостатки:
    Не виявив
  • Марина Галинская
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Решила проверить свой ноут на вопрос гарантии, оказалось, что гарантийный срок у него начался за 3 месяца до того как я его купила(((. Поверила ноут , который приобрела здесь же год назад , с ним такая же история. Розетка, можете объяснить что это значит?????

Достоинства:
    Хороший ноут
    Недостатки:
    какие то мутки с гарантией

Доброго дня.
      Є припущення, що срок гарантії ви перевіряли через сервіс на сайті ASUS. Та проблема в тому, що сервіс не знає про дату придбання. А щоб освідомити цей сервіс - заповніть форму ссылка
      В будь-якому разі, в гарантійному талоні зазначено, що для передачі пристроя в гарантійний ремонт потрібно також надати чек з магазину. Цей чек і служить підтвердженням дати, з якої рахується гарантія

• Марина Галинская

Проверяла через приложение MyASUS, в котором зарегистрировала оба ноута сразу после покупки, именно это приложение говорит, что гарантия ноута с этим серийным номером заканчивается на три месяца раньше , видимо приложение все таки имеет информацию о дате приобретения

• Олександра Салата
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Взяла на заміну своєму старенькому Lenovo.
    Це, як з Москвича пересісти на Лексус! ))
    Швидкість, вигляд, майже невагомий, стильний корпус!
    Сподіваюсь, задовольнить мої невисокі запити як вдома, так і в професійному поприщі!

Достоинства:
    Новий!
    Недостатки:
    З недоліків, мої "дротики" на роботі озвучили, що немає входу для кабелю з інтернетом, прямого.
  • Екатерина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Мы довольны ноутбуком! Драйвера установлены без проблем, виндовс 10 летает. Работать - одно удовольствие ! Рекомендуем!

Достоинства:
    Не греется, не шумит сильно, за такую цену- отличный вариант!
    Недостатки:
    Пока не обнаружено!
  • Юрій Ситник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Ноутбук має гарний зовнішній вигляд і приємний на дотик.
    Дуже швидкий і потужний, відчуваються якісні матеріали.
    Параметри 16Гб / SSD1Тб повністю задовільняють і були вирішальними!

Достоинства:
    Ціна приємна, якість на висоті, параметри: Ryzen 7, Озу16Гб / SSD1Тб взагалі виділяють цей ноут серед конкурентів
    Недостатки:
    Не зміг встановити драйвери на Wi-Fi
    • Андрій

А відеокарта як , на ньому ж вбудована базова AMD , як вона
      тягне наприклад Adobe fotoshop та інші графічні проги ?

• Валентин Палійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

За свої кошти топ, мінус , що є складнощі зі встановленням драйверів самостійно
    Бажано використовувати віндовс 11
    На офф сайті немає драйверів для старіших ОС

Достоинства:
    Технічні характеристики
    Недостатки:
    Встановлення драйверів
    • Дмитро Грицько

На Віндовс 10 сміло ідуть драйвери від 11 віндовза. Все працює і вай фай, і підсвітка клавіатури

• Татьяна

Гарний та швдкий

Достоинства:
    Сучасний
    Недостатки:
    Встановлення операційної системи ( драйвери)
  • Ольга Пластова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Зекономлю комусь багато часу і трішки нервів. Перед встановленням він 11, потрібно скинути на окрему флешку драйвер Wi-Fi. На сайті асус для цієї моделі пропонується драйвер Реалтек. Я його відразу завантажила, і він не запрацював. Якщо у вас така ж ситуація, то подивіться уважно на блок сайту з мережевими драйверами і натисність на кнопку «Показати все». Вам відкриє увесь список мережевих драйверів. Знайдіть там драйвер від Медіатек і він запрацює. Для мене спрацювало (на ноуті синього кольору).
    Як поставити драйвер з флешки під час установки він 11 можна глянути у офіційній інструкції від асус. Гугліть інструкцію по такому запиту «asus 1048624».
    Тепер по дизайну: колір дуже темно синій, темніше ніж на фото. На поверхні біля тачпеду і на кришці дуже залишаються сліди від рук - чисті, сухі, не важливо.

Достоинства:
    1 тб памяті, свіжий і доволі потужний процесор Райзен 2023 року, зарядка від тайп с (про що асус би варто було вказати в описі). За акційну ціну на чорну п’ятницю кращої комплектації не було взагалі.
    Недостатки:
    Застряглий піксель у правому куточку екрану. Пригоди з драйвером Wi-Fi. Після реєстрації продукту через MyAsus не дорахувало 2 місяці гарантії. По цьому питанню ще буду звертатись у підтримку.
  • Іван К
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Нормальний ноут, топ за цю ціну, єдине що слабуватий звук як на перший погляд

Достоинства:
    Проц, опера, ссд
    Недостатки:
    Звук
  • Тетяна

Шустрий

Достоинства:
    Гарний
    Недостатки:
    Пошук драйверів
  • Володимир Горяний

Задоволений ноутбуком

Достоинства:
    Легкий тихий швидкий
  • ярослав лазаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук очень порадовал своим качеством,цвет очень красивый,хотя сомневался брать синий или серебристый,но в серебре выглядит намного лучше.Установка виндовс прошла без танцев с бубном, за пару часов установил.До этого был HP g7 ,по сравнению с этим ноутбуком,Асус выигрывает на все 101%.Подсветка клавиатуры приятная,по глазам не бьет,большой обьем памяти в 1 тб,хватит с головой как для работы ,так и для фото и видео,работает тихо не шумит,Брал по акции ,цена отличная,обидно ,что не заказал в понедельник,цена была на 3000 грн дешевле,но и так не плохая скидка.Другие ноутбуки с такими параметрами стоят на порядок дороже.Рекомендую, ноутбук за эти деньги,отличный вариант

Достоинства:
    Внешний вид, качество,цена
    Недостатки:
    Пока не нашел
  • Андрій Хомин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук спадобався.Безшумна робота, компактний розмір, шустрий, підсвітка клавіатури , непоганий звук.

Достоинства:
    Шустрий
    Недостатки:
    Поки не знаю.
  • Михайло Качанов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Для тих, хто обирає і ще дивиться відгуки:
    зверніть увагу, що у цього ноута всі порти, крім одного usb 2.0, на правій стороні; тобто якщо ви шульга - для вас це дарунок небес, чіплятися мишкою ні за що не будете; а якщо ви правша і часто будете користуватися флешками, кабелями hdmi та іншою підключаємою до портів периферією - може краще подивитися інші моделі

Для тих, хто обрав вже цю модель:
    як писали нижче, ОС не знайде драйвери на wi-fi, можливо трохи згодом це поправлять вбудованими пакетами, але на листопад 2023 немає у системі дров; отже треба або мати wi-fi модуль зовнішній, котрий у usb вставляється, або телефон, котрий може у режимі usb-модема працювати; чи запрацює перехідник usb-rj45 (той що мережевий кабель) я не знаю, не мав нагоди перевірити

• Дмитро Грицько

Який ще usb-модем??? З іншого пристою завантажте драйвер для Wi-Fi і перекиньте на ноутбук. І буде вам щастя

• Иван
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Не советую покупать этот ноутбук два брака трешит процесор

Недостатки:
    Трешит процесор

Как это понять, "трешит"?

• Едуард

це не процесор, це дроселі
      на працездатність не впливає, хіба що на нерви)))

• Артем Дмитруха
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Ноутбук супер! Усім раджу! Легкі ігри тягне, а для роботи і дистанційки буде супер

Достоинства:
    Швидкий,легкий, продук