Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ161 (90NB0X22-M00AH0) Cool Silver / 15.6" IPS Full HD / AMD Ryzen 7 7730U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ

23 отзыва Код:  413154522
  • Уляна Бурлацька
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Місяць як користуємось нотбуком, ніяких проблем з встановленням Windows 11 (встановлював спеціаліст) не було, працює тихо та швидко, батарая тримає, кнопки з гарною підсвідкою і приємним натисканням, дуже-дуже задоволені придбанням за не надто великі гроші. Надіюсь так і буде, дякую Розетці - доставка швидка, товар люкс.

Достоинства:
    все дуже добре
    Недостатки:
    немає
  • Сергей Витковский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Вибирал ноут исходя из параметров, а также также решил переплатить за бренд, потому что это же Asus. Как оказалось Asus теперь тоже клепает низкокачественную продукцию и ломит цену за бренд. Такое ощущение, что ноут рассчитан на работу гарантийного срока. Это моя последняя покупка этого бренда. В общем, при первом осмотре не заметил "пузо" на клавиатуре. При детальном рассмотрении стало ясно насколько хлипенькая конструкция и некачественная сборка, кнопки болтаются, пространство между кнопками прогибается. Оценивать качество других компонетнов даже не стал, так как этим впринципе неприятно пользоваться.
    Оформил возврат средств. Прошло уже более двух недель, средства до сих пор не вернули, как вам такое "высокое качество обслуживания Розетка". Да ширпотреб доставляют быстро, а возвращать деньги не спешат

Достоинства:
    товар за деньги
    Недостатки:
    китайский китай. Вводят в заблуждение отзывы ботов
  • Марк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Хороший ноутбук за свою цену.
    При установке Windows 11 были сложности с подключением к интернету. ОС требовала подключиться к интернету, так как не было драйвера интернета и порта для интернета это сделать было невозможно.
    Решил эту проблему так:
    В меню установке виндовс где требует подключения к интернету открываем консоль (shift F10) и пишем эту команду oobe/bypassnro
    Далее перезагружаем и продолжаем установку (открылась кнопка пропустить подключение)
    После установки виндовс он не подтянул драйвер интернета и ноут не видит wifi
    Скачиваем на флешку драйвер интернета от MediaTech на официальном сайте Asus
    Передаём его на ноутбук и устанавливаем.

Достоинства:
    Дизайн, цена / качество
    Недостатки:
    Сложность установки Windows 11
  • Уляна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

брала для дочки, дуже сподобався, в роботі себе покаже дальше, надіємось робота ноута буде суперовю як і вигляд.

Достоинства:
    гарненький ноутбук
    Недостатки:
    немає
  • Цикалов Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Гарний ноут, тримає 8-10 годин на середній батареї і 50% яркості, встановив драйвери потанцювавши з бубнами і попросивши допомоги у представника сапортів асус, (на віндовс 10 драйверів немає, тільки 11),повністю задоволений машиною, не гріється

Достоинства:
    Ціна
  • Денис

Чудовий

Достоинства:
    Чудо
    Недостатки:
    Вий
  • Антон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

В цілому дуже потужний ноут за ці гроші. Кому потрібна висока продуктивність процессора без зайвих витрат ресурсів на відеокарту - це варіант супер! Довго держе заряд , легкий , гарні матеріали.

Достоинства:
    Потужний, ціна
    Недостатки:
    драйвери є тільки на Віндоус 11. Складна установка драйверів.
  • Назар Галавай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Загалом, мені сподобався цей ноутбук. Батарея тримає 6-8 годин, процесор потужний встачає на всі завдання

Достоинства:
    Процесор Ryzen 7 7730u
    Недостатки:
    Нема
  • Олег Ів
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Донька користується близько місяця, і ми цілком задоволені покупкою. Ноут швидкий та потужний, бездоганно справляється з будь-якими завданнями. При цьому компактний, тоненький та легенький. Працює супер тихо, нітрошки не гріється. Чудове яскраве зображення, стильний зовнішній вигляд, великий запас акумулятора - одним словом все супер. Відкривається на 180 градусів)) Маленька зручна зарядка. Непогані веб-камера з шторкою та мікрофон. Безперечно - рекомендуємо до покупки!

Достоинства:
    Потужний та компактний
    Недостатки:
    немає
  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

В користуванні кілька тижнів, type c підтримує зарядку, але монітор не бачить, необхідно використовувати HDMI. Батарею в режимі «фільму» з повною яскравістю тримає годин 5-6. Корпус дещо розчарував, але за ці кошти я щось схоже і очікував. Користуватись потрібно акуратно, тоді буде служити. Блок зарядки на 45Вт, тобто при відключеннях зарядити навіть від екофлоу виходить достатньо ощадливо.

Достоинства:
    Type C приймає зарядку, довго тримає батарею.
    Недостатки:
    Корпус та механізм відкриття делікатний
  • Назар Галавай

Хороший дуже швидкий ноутбук

Достоинства:
    Процесор razen 7 7730u та 16 озу
    Недостатки:
    Нема
  • Максим

Хороший ноутбук

Достоинства:
    Легкий,зручний,тихий
    • Єгор Зозуля

А яка модель відео карти

• Ігор Ткаченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Вражаючий пристрій з багатьма перевагами. Потужний, в роботі не висне та не гріється. Ідеально підходить мені для роботи, відтворення відео. Акумулятор гарно тримає. Модель гідна уваги!

Достоинства:
    Продуктивна річ
  • Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Что тут скажешь, хорош. С настройками проблем не было.Ноутбук шустрый, летает. Батарея неплохая, вполне себе долго держит. В общем все отлично.

• Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Стильний сріблястий дизайн мене зачарував, брала ноут собі для роботи додому. Акція заманила ще більше.
    Супер легкий, простий у роботі, літає, не висне та не перегрівається.
    Більшого мені і не треба. Батарея тримає поки дуже добре.
    Замовляла тут, хороша ціна та швидка доставка. Все запаковане та ціле, курʼєр зачекав, поки я все оглянула.

• Катерина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Брала для себе, працюю вдома.
    Для повсякденних справ та простих завдань мені підходить. Не висне, працює швидко. Звук приємний для перегляду фільмів, відео, графіка хороша.
    Сам ноут виглядає міцним. Для мене виявився дуже простим у використанні , попередній також був аsus…
    Порадувала швидка доставка, не довелось довго чекати.

• Костя Пономаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Обирав довго і вибір впав на цю модель. Ноутбук забезпечує потужну продуктивність і відмінну роботу при виконанні різноманітних завдань. Ця модель з вражаючими характеристиками та стильним дизайном дуже мені сподобалась. Тому купуйте сміливо, модель реально топ!!!

Достоинства:
    Чітке та деталізоване зображення з яскравими кольорами, відмінна робота, вражаючі характеристики
  • Богдан Кудлай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

ноут топчік, за свою бюджетну ціну має досить непогану начинку. дуже здивований і задоволений) продуктивний, швидкий, обробляю на ньому фотки - все супер, жодної затримки чи підвисання. чіткі, деталізовані зображення, шикарно для роботи з фото/відео, або просто для їхнього перегляду під час чіллу) заряду вистачає довгенько, навіть якщо брати з собою працювати дистанційно. ідеальний у співвідношенні ціна/якість. можу радити!

Достоинства:
    продуктивність, швидкість роботи, хороші параметри, приємний очам екран, стильний вигляд
    Недостатки:
    відсутні
  • Тимофій Зяблюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Більше тижня в користуванні, політ нормальний. Брався для навчання. Екран приємний, клавіатра зручна, можна довго печатати текст і не сильно втомлююсь. Зручно переглядати відео матеріали.

Достоинства:
    зручний для навчання
  • Альона
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Брала собі , хороший ноутбук для роботи вдома, досить легкий та потужний, не нагрівається, виглядає стильно ( можна брати з собою до кавʼярні)).
    Заряд тримає поки чудово. Підходить для простих задач мені, також дивлюсь фільми і тп.
    Зараз дуже задоволена. Доставили швидко, за акційною ціною .

• Олег Гайдай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

відмінний ноут для роботи, топовий робочий варіант, в тому числі і для розваг)
    мені усього вистачає, він ідеальний. перейшов і не шкодую. швиденький, тихенький, дуууже приємний екран для очей, і прекрасно справляється з багатозадачністю. окремо хочу відмітити акум - тримає класно, підійде, щоб попрацювати дистанційно без постійного підключення до мережі. звук/вебка - класні, і пам'яті вистачає. на свої гроші - це ідеальний варіант! 5/5 однозначно

• Людмила
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Дуже рада, що з своїм бюджетом вдалось вихопити цей ноутбук. Знижка чудова. Ноутбук також чудовий. Всі робочі програми встановила без проблем, працює швидко та ефективно.
    Екран приємний, у вільний час дивлюсь серіали, то зручно це робити на ноутбуці.

• Смиян Кристина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Хороший ноутбук за свои деньги. Приятные на ощупь материалы. Хороший тачпад. Приятный ход клавиш клавиатуры, очищается нажатие. Даже в нагрузке охлада совсем не слышно, в стресс тестах температура не подымалась выше 80-85. При установке винды не подхватывается wifi драйвер а гнезда rj45 нет, будьте готовы использовать usb-rj45 переходник либо заранее скачанный драйвер на флешку. WiFi здесь не дальнобойный, из соседней комнаты (2 стены) сигнал ловит слабо (хуже смартфона от Huawei). Для работы вне дома я бы дополнительно брала WIFI адаптер. Блок питания миниатюрный, не больше чем от современного смартфона. При прохождении стресс теста блок питания нагревался, большого запаса по мощности нет, тут упор в маленькие габариты.

Достоинства:
    Симпатичный дизайн, приятные материалы, лёгкий, хорошая производительность, экран, тихий.
    Недостатки:
    Ограниченный Биос (нет возможности регулировать обороты системы охлаждения). Нет Rj45 гнезда. Блок питания при нагрузке заметно греется.