Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS Vivobook 16X K3605ZF-N1310 (90NB11E1-M00CW0) Indie Black

4 отзыва Код:  410601147
  • Антон Самойлов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь цим ноутбуком 2 місяці. Непоганий для роботи та пограти іноді . Гарний дизайн. Доволі тонкий, металева кришка, корпус пластиковий. В чорному кольорі дуже видно відбитки пальців, тому готуйтесь постійно його протирати мікрофіброй. Яскравість екрана не дуже велика, хотілося більше, працюю завжди на максимальній (якщо її зменшувати мені темнувато). Трохі підпортили враження засвіти в кутах екрану. Процесор потужний. Ігри тягне нормально. Грав в гта 5, дум етернал та нфс ніт. Але система охолодження в іграх не дуже. Якщо грати не в режимі енергозбереження, то температура проца та відео швидко підіймається до 100 градусів. Тому треба або ставити режим енергозбереження, або налаштування ігор зменшувати, або створювати окремий режим енергозбереження де обрізати частоти проца(тому що для деяких ігор стандартний режим енергозбереження не допомагає). В офісному режими не нагрівається, і кулер майже не включається. Від батареї при максимальній яскравості і безперервним переглядом відео в ютубі тримає -4 години. Якщо яскравість зменшити буде більше. Динаміки доволі посередні, але це ж ноутбук, в більшості такі.

Достоинства:
    Дизайн, залізо, керування жестами на тачпаді(дуже зручно), швидка зарядка
    Недостатки:
    Засвіти екрана. Погано продумана система охолодження в іграх
    • Вадим Календюк

Придбав цей ноут. Встановив Windows 10. Вимкнули світло, заряд батареї 100% - іде оновлення на windows, більше нічого не запускав - показує що заряду батареї вистачить на 1 годину і 8 хвилин.

А ви пишите що акумулятора вистачає на 4 години. Як? У мене ще нічого не встановлено - а він за 30 хвилин розрядився на 50 %

• Антон Самойлов

Можливо оновлення вінди багато жеруть, я не знаю . Але у мене 11 вінда, і працює як я вище писав. Зараз при відключеннях електрики, при роботі в офісному режимі, відключеній підсвітці клавіатури та яскравості екрану десь трохи нижче половини, ноут спокійно працює 7 годин(довше я не перевіряв)

• Вадим Календюк

Після оновлення підтягнуло драйвера, в тому числі на відеокарта, і сразу робота батареї збільшилася в 3 рази.
      Світло виключають через кожні 2 години, і інтернет також пропадав, то ж з оновленнями прийшлось довго просидіти. Ще не провірчв від повного заряда - на скільки вистачить, але однозначно після встановлення драйверів, робота батареї збільшилася

• Андрій Малахов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Заявленим характеристикам відповідає! Вінда11 стала без приколів,тихий,гарні кольори екрану. Батарея хороша! Вживу виглядає набагато краще, ніж на фото. Доставка безкоштовна,ще накопиченні бонуси списав кешбек..Покупкою задоволений)

Достоинства:
    У його компонентах
    Недостатки:
    Не дочекався акції))
  • Вадим Календюк
    Продавец: Rozetka

Заряду акумулятора вистачає на 1 годину і 8 хвилин.
    Ноутбук новий, тільки вчора отримав і ще навіть оновлення на windows 10 не встановив (тобто він пустий, ще нічого не запускав).
    Як інші пишуть у відгуках, що батареї на 4 години вистачає.

У мене що брак? (Пломби на коробках були цілі)

Достоинства:
    Плюс
    Недостатки:
    Батареї вистачає на 1 годину і 8 хвилин
    • Роман

Ну то година роботи це норма.
      Про 4 години то казки, ноути стільки ніколи не працювали.
      Треба щоб працював більше, вмикайте економний режим.

• Євген Корнієнко
    Продавец: Rozetka

Доброго дня, ноут чудовий. Я читав що гріється, але то певно провина некомпетентності користувачів, оскільки встановивши всі дрова на чіпсет та оновивши відеокарту до актуальної весії температура в 3му Відьмаку на ультрах впала з 90-96 на 84-70 градусів (для ноута це норма). Дисплей чудовий, клавіатура просто шик, тачпад агонь.

Достоинства:
    Легкий, нормальна начинка, хороший екран, вага, ергономічність, 4 години роботи від акб
    Недостатки:
    нестандартне розташування 0 на калькуляторі, відпитки на металевій кришці
    • Вадим Календюк