Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 (2024) FX607JV-N3112 (90NR0HV6-M00BM0) Mecha Gray / 16" IPS WUXGA 165 Гц / Intel Core i7-13650HX / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 4060

5 отзывов Код:  418640019
  • Олег Бабак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доставили швидко та без пошкоджень. Допомогли розібратись на пункті видачі. По ноутбуку можу сказати , що має потужний процесор та відеокарту. Товаром, ціною та сервісом задоволений.

Достоинства:
    Все описав у коментарі.
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Ярослав Безручко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

взагалі жодних зауважень не маю)
    прийшов, увімкнув і залип) спершу налаштовував, потім тестив, дуже класний ноутбук за свої гроші. RTX 4060 - в принципі дуже навіть хороший вибір для ноута, щоб пограти на ньому. швидка робота системи, яскраві, реалістичні картинки, хороший звук і ємність акума. начинка, я вважаю, топ. в іграх він суперський, мені всього вистачає. блендер і фотошопчик теж працюють шустренько.
    топовий вибір у своїй ціновій категорії)

• Сергій

Чи можете також додати живі фото чи відео?)

• Василь Шевчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Це пристрій, який точно вразить вас якістю і швидкодією) Я дуже задоволений його продуктивністю. Чіткий і яскравий дисплей забезпечує чудове зображення. Не голосний, гарно тримає акумулятор. Дуже подобається працювати на цьому ноуті, ніякого дискомфорту.

Достоинства:
    Працювати на ньому одне задоволення
    Недостатки:
    За два місяця не виявлено
    • Сергій

Додайте будь ласка також фото, а саме клавіатури.

• Юрко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Тести показали, що ноут класний. Нагрів не великий, навіть у вимогливих іграх. Але це з підставкою. Шум є, проте я б не сказав що дуже голосний. Клавіатура ідеальна, як на мене. Загалом супер.

• Артур Павленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Геймерські ноутбуки існують і цей пристрій - зайве тому підтвердження.

Достоинства:
    Могутнє залізо, невибагливий дизайн, дуже ємнісна батарея, налаштовуване підсвічування клавіатури, високоякісний екран. Нарешті я граю в ігри, а не в налаштовування графіки!
    Недостатки:
    SSD малувато, але він швидкий і його можна буде згодом проапгрейдити. Ще діагональ екрану нестандартна, але моєму рюкзаку і так недовго лишилось.